Amazon запускає першого автономного робота

Amazon анонсувала свого “першого повністю автономного мобільного робота” під назвою Proteus. Amazon стверджує, що робот може безпечно пересуватися навколо людей завдяки зеленому світлу, що світить перед ним. Коли людина стає на шляху світла, робот зупиняється.

Крім Proteus, Amazon анонсувала низку інших роботів. Серед них Cardinal, роботизована рука, яка “швидко вибере одну посилку з купи упаковок, підніме її, прочитає етикетку і точно помістить у візок GoCart, щоб відправити посилку на наступний етап шляху”.

Amazon “в даний час тестує прототип Cardinal для обробки посилок вагою до 50 фунтів”, та компанія розраховує розгорнути їх у наступному році.

Торговий гігант також заявив, що розгорне Amazon Robotics Identification (AR ID), сканування на основі штучного інтелекту, яке позбавить співробітників необхідності сканувати етикетки вручну за допомогою «унікальної системи камер, що працює зі швидкістю 120 кадрів в секунду»
.

Співробітники можуть вільно брати пакети обома руками, а не однією рукою, утримуючи сканер в іншій, або вони можуть переміщати пакет для сканування вручну. Це створює природний рух, а технологія виконує свою роботу у фоновому режимі».

Використання цих роботів відбувається на тлі повідомлень про те, що Amazon щосили намагається знайти працівників у Сполучених Штатах.