Зірки TikTok приготували найбільший у світі курячий наггет

Зірки TikTok Нік ДіДжованні та Лінн Девіс приготували величезний курячий наггет, який став гастрономічним рекордом і потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

11 червня організація з сертифікації рекордів Гіннеса оголосила про встановлення нової позначки для розміру найбільшого в світі курячого нагетса.

У відео, опублікованому Книгою рекордів Гіннеса, колишній фіналіст телепроєкту MasterChef Нік ДіДжованні та кулінарка Лінн Девіс об’єдналися, щоб показати глядачам весь процес створення рекордного 46-фунтового (20,87 кг) наггета.

Рекордний наггет важить «приблизно в 115 разів більше», ніж звичайний. Його приготували з 18 кілограмів курячого фаршу та 40 яєць, а також 40 скибочок білого хліба, понад 2 літрів молока, три чверті склянки порошку цибулі, часникового порошку, одніє склянки солі та півтори склянки чорного перцю.

Можливо, найскладнішою частиною цього проекту було саме приготування такого великого наггета: за словами ДіДжованні, тестові запуски в домашній духовці зайняли цілих 12 годин. Тож парі кухарів довелося відвести величезний наггет до комерційного закладу, де його можна було приготувати швидше. Після цього він був зважений і сертифікований суддею як «Найбільший у світі».

У Книзі рекордів Гіннеса зазначено, що «наггет був розрізаний і розданий друзям, родині та знімальній групі».

Це не перший випадок, коли ДіДжованні і Девіс об’єднуються для встановлення світового рекорду: в січні Книга рекордів Гіннеса опублікувала відео, на якому дует встановлював рекорд «Найбільший у світі торт-льодяник».