Ілон маск підтвердив нову дату презентації людинодібного робота

Розробка людиноподібного робота компанії Tesla йде згідно з графіком. Про це із посиланням на слова Ілона Маска повідомило видання Electrek. Маск очікує, що робочий прототип андроїда Tesla Optimus буде готовий до кінця вересня 2022 року що дозволить йому представити новинку на заході Tesla AI Day #2, що запланований на 30 вересня.

“Сподіваюся, на той час у нас буде готовий цікавий прототип, який можна буде показати людям. У нас у Tesla дуже талановита команда, з якою я тісно співпрацюю, щоб до кінця вересня був готовий прототип робота-гуманоїда”, – сказав він.

Натомість бізнесмен натякнув на інші анонси в рамках Tesla AI Day #2. За словами Маска, на заході буде показано щось, що змусить сприймати Tesla як провідну у світі компанію, яка займається штучним інтелектом.

Electrek вважає, що так глава Tesla підігріває інтерес публіки до анонсу, присвяченому суперкомп’ютеру Dojo, який займається “навчанням” нейромереж Tesla.

Спочатку шоу Tesla AI Day #2 мало пройти в квітні, через рік після Tesla AI Day #1. Однак у призначений місяць Маск оголосив про перенесення заходу на осінь через неготовність прототипу Tesla Optimus.