[ Добавить статью ]

С.Пауков: "Вони ще нам не представилися"


НЛО в космосі спостерігають давно. Та тільки з початком космічної ери стали здійснювати цілеспрямований пошук і фіксацію НЛО, з'явилися перші знімки, кінокадри і відеозаписи, а також свідчення космонавтів.

Однією з перших структур в Україні, що стала займатися на добровільних засадах вивченням НЛО, є створена на початку 1980-х років за рекомендацією керівництва Академії наук Українська республіканська секція з вивчення аномальних явищ, яку очолив відомий учений, академік Г. Писаренко.

Разом з тим, дехто з учених або не вірить у НЛО, або відносять їх до числа аномальних атмосферних та інших явищ. Але ж у космосі атмосфери немає! Звернемося до фактів.

У серпні 1991 р. американські астронавти з кораблів «Дискавері» та «Коламбія» зробили кілька відеозаписів масових прольотів НЛО над Землею.

Фотографії НЛО зроблено з «Лунар-Орбітер-4», «Джеміні-4», «Дже-міні-7» та кораблів серії «Аполон-10, 11,14, 16» та ін.

Я вперше почув про НЛО в космосі з повідомлення Г. Гречка весною 1978 р. після польоту на кораблі «Союз-26». У нього були ще свіжі враження про політ, і він хотів поділитися ними з різними спеціалістами. Пам'ятаю, як серйозно він розповідав про оранжеві кулі, що летіли за космічним кораблем.

А ось фрагмент запису переговорів ЦУПу з екіпажем станції «Салют-6» — «Союз-Т-4» 5 травня 1981 року:

"Фотон" (Ковальонок): О 17 год. 53 хв. на віддалі 150—200 км від станції стався яскраво-червоний вибух. Я займався фізкультурою і дивився вниз на Землю. В ілюмінатор побачив кулю, що яскраво горіла і йшла майже паралельно напрямку польоту станції. Куля далі набула трохи довгастої форми на зразок дині. Навколо неї почав утворюватися тоненький шар серпанку, потім стався подвійний вибух а інтервалом у півсекунди. Спочатку вибухнула передня частина, тоді задми...

«Зоря» (Рюмін): Це було вище чи нижче від вас?

«Фотон» (Ковальонок): Це було на тлі Землі. Після вибухів протягом 3—5 хвилин залишався білий дим, як після згоряння магнію.

У цей час бортова спецапаратура зафіксувала збільшення потоку нейтронів над загальним тлом Землі. Характер зміни потоку нейтронів показує, що явище не було ядерним вибухом і не було вибухом узагалі.

Можливо, НЛО становлять реальну небезпеку для космічних апаратів і для їх екіпажів.

Так, 22 травня 1991 р. сталася нештатна ситуація під час стикування корабля «Союз ТМ-12» зі спільним радянсько-англійським екіпажем. Тоді під час стикування корабель «трохи спіткнувся». У цей період у ЦУПі спостерігали обертання навколо космічного корабля невеликого НЛО. Цей НЛО бачив і космонавт М. Манаров. Сам об'єкт був схожий на маленький «верткий супутничок», що яскраво світився біля орбітальної станції.

5 квітня 1975 р. на космодромі «Байконур» стався досить рідкісний випадок. За кілька хвилин до старту корабля «Союз-18» підполковник В. Ільїн помітив над стартовим майданчиком великий НЛО сірого кольору. Поки він розглядав цей об'єкт, ракета почала повільно підніматися. Проте замість рівного польоту вона почала описувати складну траєкторію. Після цього НЛО зник з поля зору. Як з'ясувалося пізніше, на борту корабля після старту пролунав звук сирени і замиготіло табло «аварія носія», потім зупинилися всі двигуни. Космонавти В.Лазарєв і М.Манаров почали спуск на землю.

Точно важко встановити, чи винен тут НЛО, але така версія не виключена, адже добре відомо, як зупиняються мотори під дією НЛО у автомобілів і навіть у ракетних крейсерів.
Окремі космічні НП дехто із фахівців пов'язує з НЛО. Такі версії серйозно відпрацьовували під час розслідування зникнення міжпланетного зонду «Фобос-2» у березні 1989 р. У цей період активність НЛО була особливо висока. В поле зору американського електронного «ока», націленого на зірку Канопус, час від часу потрапляв НЛО, який вони прозвали «літаючий вовкулака».

Генерал-полковник Вотінцев повідомив про екстремальну ситуацію, що склалася в липні 1983 р. у підпорядкованих йому військах протикосмічної оборони. А сталося таке.

За інформацією з борту штучного супутника Землі на командному пункті космічної системи було сформовано інформацію про начебто масовий старт ракет з території США. В ході розслідування було висунуто версію: під час різкого переходу космічного апарата з освітленого Сонцем середовища в тінь стався збій у бортовій ЕОМ з наступним видаванням неправильного сигналу, що звучить вочевидь непереконливо.

Проводячи уфологічний аналіз цієї ситуації, можна припустити, що збій у бортовій ЕОМ супутника міг відбутися під дією полів НЛО, який про літав поблизу.

Відрадно, що українські військові роблять спроби вивчення НЛО, про що наприкінці грудня 1995 р. повідомив у пресі начальник Головного гідрометеорологічного центру Збройних Сил України полковник Ю. Луньов, посилаючись на відповідний наказ міністра оборони.

На закінчення зупинюсь на найсвіжішому факті. Наприкінці лютого 1996 р. по українському телебаченню було показано фрагменти відеозаписів пригоди в космосі з американським кораблем «Коламбія» та італійським супутником. «Коламбія» буксирувала супутник на багатокілометровому тросі. Несподівано стався розрив троса, після чого супутник було загублено.

Астронавти доповіли в НАСА, що не мають якоїсь версії про причини пригоди.

Проте уфологам добре відомо, що НЛО іноді випускають специфічні промені, які часом досягають завдовжки десятків кілометрів, при цьому вони, як правило, мають деяку щільність, через що це рідкісне явище називають «тверде світло». Саме такий промінь і міг розірвати буксирувальний трос. Так, на екрані телевізора добре видно променевий вертикаль ний кластер, що повільно пересувався в бік супутника.

Усі бажаючі, в тому числі астронавти «Коламбії» та фахівці НАСА, можуть це легко перевірити, переглянувши відеозаписи на відповідній апаратурі, із застосуванням «стоп кадрів». Якщо припущення підтвердиться, то це буде один із найсенсаційніших випадків з НЛО, знятих у космосі.

Сергій Пауков, "Вони ще нам не представилися", "Голос України", 28 червня 1996 року (№118(1368)). OCR: Ярослав Сочка


© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Категория: уфология (раритет) | Добавил: ufodos (22.12.2010) | Автор: Сергей Пауков Просмотров: 3500
| Теги: космос, Пауков
похожий материал


Всего комментариев: 1
написал: Alekc (22.12.2010 15:22)
0  
Усі бажаючі, в тому числі астронавти «Коламбії» та фахівці НАСА, можуть це легко перевірити, переглянувши відеозаписи на відповідній апаратурі, із застосуванням «стоп кадрів». Якщо припущення підтвердиться, то це буде один із найсенсаційніших випадків з НЛО, знятих у космосі.
В том то и речь. Все предоставляют факты но нет продолжения изучения тем. А может, просто не дают заниматься этим.
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛА

Сообщить об НЛО над Украиной
Новости по теме
Камень или яйцо: загадочным экспонатом в Иршавском музее стало больше
Аномальные явления обсудили представители различных религиозных конфессий в Украине
Дмитрий Комаров разгадал тайну снежного человека
Ушел из жизни известный харьковский уфолог Петр Кутнюк
В Николаеве кости мамонта валялись на мусорке
На Сумщине обнаружили новую аномальную территорию
К истокам европейской цивилизации: полвека длятся археологические раскопки в Королево (Закарпатская область)
Помогите вспомнить все! Украинка попросила помощи от инопланетян
Исследователь аномальных явлений из Винницы раскрыл природу всех аномальных явлений
Феномену "Сумской чупакабры" исполнилось 5 лет

Знаете ли вы, что...
1 декабря 2009 года министерство обороны Великобритании закрыло отдел по изучению НЛО и ссылаясь на экономический кризис, назвало “неадекватным расходованием средств, выделяемых на оборону” 50 тысяч фунтов стерлингов (около 80 тыс. долларов)

В этот день...
Сегодня (27 лет назад) 30 марта в 1990 году два наземных радиолокатора зафиксировали НЛО в Бельгии. Посланные на перехват два истребителя F-16 заставили НЛО развить гигантскую скорость и скрыться. ...Срочно и недорого ремонт холодильников: ремонт-холодильника.com.ua

Чего не хватает на сайте "Украина аномальная"?
Всего ответов: 716


Сказано...
Жак Валле

Люди науки довольно странно реагируют на сообщения об НЛО. Сталкиваясь с этой проблемой, они идут на отрицание элементарных правил научной порядочности, позволяя себе действовать так, что менее образованным людям феномен не кажется наиболее странной загадкой современности