НЛО над Комінтернівським


Ось розповідь колишнього військового льотчика, а нині нашого колеги (він працює у видавництві «Чорноморська комуна») Сергія Яцюка, записана нами і передана з гранично можливою достовірністю.

«6 вересня ц. р. я гостював у сестри, котра живе а Комінтернівському і працює тем директором Будинку культури. Увечері повертався додому, в Одесу. Близько сьомої вечора вийшов на трасу, сподіваючись сісти на який-небудь попутний автобус. Вечір був гарний, небо ясне, світле. Траса безлюдне. Тиша. Несподівано з боку Березівки почувся шум, котрий я спочатку визначив, як звук літака. Потім побачив точку. Вона знаходилася у кілометрах 7—8 від того місця, де я стояв. Точка рухалася паралельно шосе, в кілометрі від нього, в бік моря і наближалася дуже швидко. Думка працювала чітко. Виникло питання: за такої швидкості звук повинен відставати від об'єкта, а він набагато його випереджав. Так не буває, подумав я, але так було.

Коли об'єкт досяг траверзу по відношенню до місця, де я знаходився, він різко зупинився. Ніякого натяку на гальмування, поступову зміну швидкості не було — просто летів І раптом завис. До нього було щось з кілометр. Звук, який супроводжував переміщення, зник. Я уважно розглядав об'єкт. Він знаходився на висоті приблизно 600 метрів. Нагадував овал довжиною щось метрів з 300. Предмет обертався навколо горизонтальної осі.

Машинально подивився на годинник — він показував 19.15. Об'єкт повисів хвилини півтори-дві. Більше нічого особливого не відбувалося. Я ще, згадую, обернувся, сподіваючись, що хто-небудь стоїть поруч і бачить це. Але — нікого. Потім почувся різкий стук, я навіть порив вітру відчув. Запахло розжареним залізом — у всякому випадку щось схоже. Предмет рвонувся у бік моря, під кутом 90 градусів до напрямку свого початкового переміщення. Швидкість взяв з місця і стрімко, за кілька секунд, зник з очей. Після нього залишився слід, типу інверсійного. Одразу пригадав, що такі ось сліди залишаються на великих висотах, а тут, повторюю, висота була не більше 600 метрів. Слід тримався в небі хвилин 10—15. Незабаром після цього я зупинив машину і поїхав до Одеси».

Про все це Сергій Яцюк розповів нам кілька днів тому. Чому тільки тепер? Як і будь-яка нормальна людина, яка, до того ж, має певний професійний досвід в оцінці подій, він, зрозуміло, відчував певні сумніви з приводу побаченого, таким несподіваним воно виявилось. Але ось кілька днів тому НЛО знову з'явилося над Комінтернівським!

Сталося це 7 жовтня, у суботу, приблизно між 18.00 і 18.30. Пригадайте, що недавно ми з вами перевели стрілки годинника на 60 хвилин назад, і давайте разом подивуємося пунктуальності «літаючої тарілки», яка з'являється над обраним нею місцем в один і той же час. Цього разу свідками незвичайного явища були кілька чоловік.

Викладач місцевої музичної школи Володимир Іванович Дробот повертався з концерту в селі Волкове. При наближенні до райцентру супутники Дробота звернули увагу на сильне світіння, джерело якого знаходилося десь над ними і на відстані приблизно три кілометри.

«Я визирнув з машини, — пригадує Володимир Іванович. — Світіння виходило від об'єкта, який летів над нами і нагадував своїм виглядом групу прожекторів, що освітлюють стадіон».

Зрозуміло, у машині одразу ж пожартували з приводу НЛО. Жартом справа й обмежилася. А жаль, бо у пасажирів був фотоапарат, об'єктив якого залишився цього разу закритим.

Спостерігав об'єкт і голова колгоспу імені XX з'їзду КПРС Микола Семенович Гудзь, чиї характеристики, загалом, співпадають з тими, які дав баченому Яцюк. І, зрештою, ще одне свідоцтво належить працівниці Комінтернівської АЗС Наталії Ткаченко. Вона, зокрема, відзначала, що незабаром після прольоту об'єкту з того боку, куди він віддалився, промчалися два вертольоти. Можна припустити, що їхня поява була пов'язана з цією «тарілкою». Втім, це припущення легко перевірити.

Отже, яка саме подія мала місце в небі над Комінтернівським двічі протягом останнього місяця? А можливо й частіше? Редакція нашої газети має намір провести власне розслідування того, що трапилося, і на правити до райцентру пошукову групу.

В свою чергу, ми звертаємося до можливих свідків цієї події з проханням розповісти нам про всі подробиці, які їм відомі. Гадається, що нею зацікавляться і вчені, котрих ми із задоволенням запрошуємо до нашого пошуку.

В. Григор'єв, "НЛО над Комінтернівським", "Комсомольська Іскра" (Одесса), 14 жовтня 1989 року (з архіву І.Качанова, OCR: Я.Сочка)

см. також "Коминтерновский уфологический район"

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Категория: уфология (раритет) | Добавил: ufodos (09.02.2012) | Автор: В. Григор'єв Просмотров: 2088
| Теги: Одесская, посадка
похожий материал


Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАНовости по теме
Ставшая популярной шаровая молния из Одессы
Синевир - как главный объект мистического туризма на Закарпатье
В Украине снова видели Йети: в Запорожье
Умер Вадим Александрович Чернобров
Прогулка по дну Карпатского моря
Интернет-премьера биографического фильма о Юрии Гецко
Камень или яйцо: загадочным экспонатом в Иршавском музее стало больше
Аномальные явления обсудили представители различных религиозных конфессий в Украине
Дмитрий Комаров разгадал тайну снежного человека
Ушел из жизни известный харьковский уфолог Петр Кутнюк

Знаете ли вы, что...
Дж.А.Хайнек был научным консультантом нашумевшего фильма Стивена Спилберга Близкие контакты третьего рода (1977 год).

В этот день...
Сегодня (42 лет назад) 21 июля в 1975 году близ деревни Ожогино в Солнечногорском районе Московской области НЛО диаметром 13 метров поднялся и завис на высоте 30-40 метров, затем распался на 8 равных капсул в виде секторов, затем они снова объединились в "тарелку". "Тарелка" трансформировалась в "бублик", затем в сигарообразный предмет и снова в "тарелку", которая совершила посадку. Из объекта вышли 3 человекообразных существа. ...

Возраст посетителей сайта Украина аномальная
Всего ответов: 4203


Сказано...
Дж.А.Хайнек

Хотя сбор и проверка существующих данных по НЛО и будут подвигом Геракла, но мне кажется, что лиц или группы самоотверженно берущихся за эту работу, ожидает богатая награда