Голос планети Мітрея


Київський екстрасенс-уролог Світлана Мамайсур, за її ж словами, контактує з неземними цивілізаціями, зокрема з тими істотами, які населяють планету Мітрея. Є у неї космічний учитель Аштар Шеран. Він часто спілкується з нею, допомагає лікувати хворих. Космічне ім'я Світлани — Арілін. Пропонуємо вам розмову зі Світланою МАМАЙСУР.


— На яких планетах ви побували?

— Зіздра, Німеріус, але частіше всього — на Мітреї. Весь Всесвіт заселений живими істотами.

— Які вони?

— Бачила у більшості випадків людиноподібних, зростом від одного до п'яти метрів.

— Як вони живуть?

— Там нема хмарочосів. Живуть у будинках на одну дві сім'ї.

— А що їдять?

— Синтетичні страви, хоч вирощують і натуральні продукти. І мене пригощали, я була у них на святі. Бачила фрукти, напої.

— Спиртне?

— Там нема навіть поняття "алкоголь". Пила напій, який зовні нагадує шампунь, а за смаком — щось середнє між шампанським і квасом.

— Вони вам нічого не дарували?

— Для передачі на Землю ні. Але там у мене є квартира, одяг.

— Чи дотримуються вони моди?

— Кожна розвинута цивілізація має свої особливості. Повсякденний одяг космонавтів, як правило, комбінезон, дуже зручний для роботи. Є і костюми, сукні для урочистостей. Тут уже всі проявляють свою винахідливість. У них нема такого, якщо мода на джинси, то всі в джинсах. Але молодь намагається наслідувати своїх кумирів манерою поведінки, стилем одягу.

— Жінки себе якось прикрашають?

— Є прикраси, виготовлені автоматами. Здебільшого вони несуть функціональне навантаження: гарний перстень може бути випромінювачем, кольє — зі здатністю зберігати якусь пам'ять. Є і декоративні дорогі вироби ручної роботи. їх цінять. Прагнення до краси, творчості завжди залишається. Золото чи платина — там звичайні метали, їх застосовують у приладах. Бачила і особливий метал — білий, майже невагомий, з приємним м'яким блиском. З ним працюють ювеліри.

— Жінки підводять очі, малюють губи?

— Декоративна косметика існує. На Мітреї, наприклад, дуже слідкують за своєю зовнішністю, користуються спеціальними косметичними випромінювачами, котрі розгладжують зморшки. Жителі планети майже не старіють.

— Скільки вони живуть?

— До двох тисяч років. Як і в нас, є сім'ї — чоловік, дружина, діти. Одружуються з настанням зрілості — у 120—130 років.

— Чи прийнято там залицятись, "завойовувати" серце?

— Вони проявляють знаки уваги до тих, хто подобається, вручають подарунки. У космосі вважається: кожна душа має свою "половинку", ось її і шукають. Ми бачимо тільки грубу фізичну оболонку людини, слухаємо ніжні слова (а вони можуть виявитись брехливими). Мітрейці ж вміють побачити і душу — енергетичну оболонку, тому і уникають помилок.

- Чи є в них спеціальний ритуал шлюбу?

— Молоді виходять на площу і в присутності священика, шанованих людей дають клятву на вірність.

— А зради можливі?

— Ні. Ось що мені продиктували про любов: "Ми ставимось до кохання побожно, не стикаємось в цьому з вашими проблемами. Ви часто ставите знак рівності між коханням і сексом. Але це ж принижує, вбиває почуття. Любов — високе виявлення розуму, вона вічна, оскільки відбувається злиття двох людей.

Коли ж бувають ситуації, які називаєте "любовним трикутником", третій починає піклуватись про двоїх. Він ніколи не порушить гармонію люблячих своїми приставаннями".

— Але ж третій страждає...

— Залежно від того, що вважати стражданням. Безумовно, до нього приходить сум. Але є високе почуття насолоди, коли бачиш — твоя кохана щаслива.

— Чи багато дітей у сім'ї?

— Якщо чоловік і дружина працюють у космосі, вони можуть не мати дітей. Ті ж, хто трудиться нтини. Буває і п'ять-шість. Вони підходять до цього розумно. Ще відмічу: вагітність у них протікає інакше. Коли її строк незначний, зародок виймають із матері і далі вирощують в інкубаторі, щоб зробити неможливими відхили в розвитку. Дають спеціальний прикорм, щоб дитина була здоровою. І так до двох років. Потім малюка передають батькам.

- На виховання?

— Опікають дитину батьки, педагоги. Програма навчання — індивідуальна. Шкіл там немає. Автомати дають елементарні знання. Формує світогляд дитини, разом з батьками, духовний наставник. У нього може бути група вихованців.

Навчальний процес спрямований на максимальне розкриття розумового, фізичного і духовного потенціалу. Там нема важкої фізичної праці, тільки творча. Тому ї не потрібний поділ на жіночі і чоловічі професії.

- Ви досить добре ознайомлені з життям мітейців?

- Значною мірою завдяки моєму куратору Аштару Шерану. Ось і зараз його енергетичний двійник поруч зі мною.

— Який він?

- Двометрового зросту блондин, великі сіро-зелені! очі. Скільки в них тепла і світла! Шкіра біломармурова. Він керує об об'єднаним загоном сантінерів», завдання якого допомагати нам, пом'якшувати наші конфліктні ситуації в суспільному житті.

- Він дозволив ват па ти це інтерв'ю?

-Він каже: "Людям Землі потрібно більше знані про жителів інших планет. Хай вони усвідомлять: можна жити значно краще, не псувати природу, мислити інакше, не бути агресивними, жорстокими». Багато в чому вони могли б стати для нас орієнтиром.

… Після розмови залишилося таке враження, ніби побувала у казці. Мимохідь глянула у вікно. На небі переливалися тисяч зірок, відблиски далеких світів. Чи є ви десь, наші брати по розуму? Відгукніться!

«Новини Закарпаття» (за матеріалами «Волшебница»), 20 вересня 1994 року, №142(772). OCR: Ярослав Сочка

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Категория: контактеры | Добавил: ufodos (20.12.2010) Просмотров: 3426
| Теги: Контактер, планета, Киев
похожий материал


Всего комментариев: 2
написал: Драко (02.02.2011 21:52)
0  
Довольно интересно )

написал: isnyna (09.02.2012 14:56)
0  
у каждого есть свое имя только мы не знаем :v
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
ПРАВИЛАНовости по теме
На выходных украинцы смогут полюбоваться звездопадом
Ирина Билык два раза видела НЛО
НАСА на пороге открытия внеземной жизни
Украина запланировала построить Лунную базу... в 2062 году
Украина входит в летний коридор затмений
О запорожской Хортице сняли серию для телеканала ВВС
8-ми летняя история призрака с Голубых озер
Украина прощается с первым космонавтом
Над обширной территорией Украины пронесся НЛО
Карпатский болид: 16 лет безуспешных поисков

Знаете ли вы, что...
Впервые классифицировал НЛО еще Плиний Старший (Гай Плиний Секунд, 23-79) - древнеримский писатель и историк. Он разделил их на Дискоиды (диски), Питеи (бочки и шары), Сератьи (роги) и Лампады (горящий факел).

В этот день...
Сегодня (30 лет назад) 20 ноября в 1988 году умер Зигель Феликс Юрьевич, советский ученый, астроном, доцент МАИ, пионер изучения НЛО в СССР... В тот же день в возрасте 91 умер Дональд Кихоу, известный американский уфолог, директор "Национального комитета по исследованию явлений, происходящих в небе" (НИКАП). ...

Возраст посетителей сайта Украина аномальная
Всего ответов: 4324


Сказано...
Рональд Рейган

В нашей навязчивой идеи с моментами антагонизма, мы часто забываем, что объединяет всех членов человечества. Возможно мы нуждаемся в некоторой, глобальной угрозе, чтобы мы поняли это общее. Я иногда думаю как быстро наши различия исчезли бы, если мы стояли перед внеземной угрозой этому миру. И все же, я спрашиваю Вас, - НЕТ ЛИ ВНЕДРЕНИЯ ПРИШЕЛЬЦЕВ В США?