Голос планети Мітрея


Київський екстрасенс-уролог Світлана Мамайсур, за її ж словами, контактує з неземними цивілізаціями, зокрема з тими істотами, які населяють планету Мітрея. Є у неї космічний учитель Аштар Шеран. Він часто спілкується з нею, допомагає лікувати хворих. Космічне ім'я Світлани — Арілін. Пропонуємо вам розмову зі Світланою МАМАЙСУР.


— На яких планетах ви побували?

— Зіздра, Німеріус, але частіше всього — на Мітреї. Весь Всесвіт заселений живими істотами.

— Які вони?

— Бачила у більшості випадків людиноподібних, зростом від одного до п'яти метрів.

— Як вони живуть?

— Там нема хмарочосів. Живуть у будинках на одну дві сім'ї.

— А що їдять?

— Синтетичні страви, хоч вирощують і натуральні продукти. І мене пригощали, я була у них на святі. Бачила фрукти, напої.

— Спиртне?

— Там нема навіть поняття "алкоголь". Пила напій, який зовні нагадує шампунь, а за смаком — щось середнє між шампанським і квасом.

— Вони вам нічого не дарували?

— Для передачі на Землю ні. Але там у мене є квартира, одяг.

— Чи дотримуються вони моди?

— Кожна розвинута цивілізація має свої особливості. Повсякденний одяг космонавтів, як правило, комбінезон, дуже зручний для роботи. Є і костюми, сукні для урочистостей. Тут уже всі проявляють свою винахідливість. У них нема такого, якщо мода на джинси, то всі в джинсах. Але молодь намагається наслідувати своїх кумирів манерою поведінки, стилем одягу.

— Жінки себе якось прикрашають?

— Є прикраси, виготовлені автоматами. Здебільшого вони несуть функціональне навантаження: гарний перстень може бути випромінювачем, кольє — зі здатністю зберігати якусь пам'ять. Є і декоративні дорогі вироби ручної роботи. їх цінять. Прагнення до краси, творчості завжди залишається. Золото чи платина — там звичайні метали, їх застосовують у приладах. Бачила і особливий метал — білий, майже невагомий, з приємним м'яким блиском. З ним працюють ювеліри.

— Жінки підводять очі, малюють губи?

— Декоративна косметика існує. На Мітреї, наприклад, дуже слідкують за своєю зовнішністю, користуються спеціальними косметичними випромінювачами, котрі розгладжують зморшки. Жителі планети майже не старіють.

— Скільки вони живуть?

— До двох тисяч років. Як і в нас, є сім'ї — чоловік, дружина, діти. Одружуються з настанням зрілості — у 120—130 років.

— Чи прийнято там залицятись, "завойовувати" серце?

— Вони проявляють знаки уваги до тих, хто подобається, вручають подарунки. У космосі вважається: кожна душа має свою "половинку", ось її і шукають. Ми бачимо тільки грубу фізичну оболонку людини, слухаємо ніжні слова (а вони можуть виявитись брехливими). Мітрейці ж вміють побачити і душу — енергетичну оболонку, тому і уникають помилок.

- Чи є в них спеціальний ритуал шлюбу?

— Молоді виходять на площу і в присутності священика, шанованих людей дають клятву на вірність.

— А зради можливі?

— Ні. Ось що мені продиктували про любов: "Ми ставимось до кохання побожно, не стикаємось в цьому з вашими проблемами. Ви часто ставите знак рівності між коханням і сексом. Але це ж принижує, вбиває почуття. Любов — високе виявлення розуму, вона вічна, оскільки відбувається злиття двох людей.

Коли ж бувають ситуації, які називаєте "любовним трикутником", третій починає піклуватись про двоїх. Він ніколи не порушить гармонію люблячих своїми приставаннями".

— Але ж третій страждає...

— Залежно від того, що вважати стражданням. Безумовно, до нього приходить сум. Але є високе почуття насолоди, коли бачиш — твоя кохана щаслива.

— Чи багато дітей у сім'ї?

— Якщо чоловік і дружина працюють у космосі, вони можуть не мати дітей. Ті ж, хто трудиться нтини. Буває і п'ять-шість. Вони підходять до цього розумно. Ще відмічу: вагітність у них протікає інакше. Коли її строк незначний, зародок виймають із матері і далі вирощують в інкубаторі, щоб зробити неможливими відхили в розвитку. Дають спеціальний прикорм, щоб дитина була здоровою. І так до двох років. Потім малюка передають батькам.

- На виховання?

— Опікають дитину батьки, педагоги. Програма навчання — індивідуальна. Шкіл там немає. Автомати дають елементарні знання. Формує світогляд дитини, разом з батьками, духовний наставник. У нього може бути група вихованців.

Навчальний процес спрямований на максимальне розкриття розумового, фізичного і духовного потенціалу. Там нема важкої фізичної праці, тільки творча. Тому ї не потрібний поділ на жіночі і чоловічі професії.

- Ви досить добре ознайомлені з життям мітейців?

- Значною мірою завдяки моєму куратору Аштару Шерану. Ось і зараз його енергетичний двійник поруч зі мною.

— Який він?

- Двометрового зросту блондин, великі сіро-зелені! очі. Скільки в них тепла і світла! Шкіра біломармурова. Він керує об об'єднаним загоном сантінерів», завдання якого допомагати нам, пом'якшувати наші конфліктні ситуації в суспільному житті.

- Він дозволив ват па ти це інтерв'ю?

-Він каже: "Людям Землі потрібно більше знані про жителів інших планет. Хай вони усвідомлять: можна жити значно краще, не псувати природу, мислити інакше, не бути агресивними, жорстокими». Багато в чому вони могли б стати для нас орієнтиром.

… Після розмови залишилося таке враження, ніби побувала у казці. Мимохідь глянула у вікно. На небі переливалися тисяч зірок, відблиски далеких світів. Чи є ви десь, наші брати по розуму? Відгукніться!

«Новини Закарпаття» (за матеріалами «Волшебница»), 20 вересня 1994 року, №142(772). OCR: Ярослав Сочка

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Категория: контактеры | Добавил: ufodos (20.12.2010) Просмотров: 3028
| Теги: Контактер, планета, Киев
похожий материал


Всего комментариев: 2
написал: Драко (02.02.2011 21:52)
0  
Довольно интересно )

написал: isnyna (09.02.2012 14:56)
0  
у каждого есть свое имя только мы не знаем :v
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАНовости по теме
Ставшая популярной шаровая молния из Одессы
Синевир - как главный объект мистического туризма на Закарпатье
В Украине снова видели Йети: в Запорожье
Умер Вадим Александрович Чернобров
Прогулка по дну Карпатского моря
Интернет-премьера биографического фильма о Юрии Гецко
Камень или яйцо: загадочным экспонатом в Иршавском музее стало больше
Аномальные явления обсудили представители различных религиозных конфессий в Украине
Дмитрий Комаров разгадал тайну снежного человека
Ушел из жизни известный харьковский уфолог Петр Кутнюк

Знаете ли вы, что...
Министерство обороны Великобритании 20 октября 2008 г. выложило на сайте 19 файлов с документами об НЛО, который в тот же день посетило 264 тыс. интернет-пользователей

В этот день...
Сегодня (60 лет назад) 24 июля в 1957 году русские противоракетные батареи открыли огонь по НЛО на Курильских островах. Ни один выстрел не попал в цель. ...

Возраст посетителей сайта Украина аномальная
Всего ответов: 4206


Сказано...
Джордано Бруно

Нелепо полагать, что не существует других живых существ, другого вида мышления, другого разума, кроме известных нам