Как Николай Безхмельницын с инопланетянами общался


Уфолог 59-річний Микола Безхмельніцин із Києва розповідає, що бачив НЛО. Через кілька днів вдалося поговорити з інопланетянами. У цьому допоміг гіпнотизер на ім’я Руслан, з яким він познайомився

null— За спеціальністю я фізик, але уфологією цікавився завжди. До зустрічі з ними знав усю теорію й навіть видав книжку по уфології, — розповідає російською Микола Безхмельніцин.

Усе сталося в червні 2004-го. Чоловіки під’їхали до площі Тараса Шевченка на столичному масиві Виноградар. Руслан загіпнотизував Миколу, а потім звелів розплющити очі.

— Бачу, як від площі Шевченка в бік Пущі-Водиці за чотири кілометри від землі висить об’єкт, схожий на літаючу тарілку. Зверху сірого кольору, а знизу коричневого, — продовжує Безхмельніцин. — Тарілка велика, майже півтора кілометри. Схожа до тих, які показують у фільмах.

Тоді не вдалося поговорити з інопланетянами. Через кілька днів Руслан знову намагався ввести Безхмельніцина в гіпноз, але не вийшло. Гіпнозу піддався його 14-річний син Володимир.

— Спочатку в нього перед очима були жовті круги. Потім він прийшов до лісу, а звідти вийшов на пагорб. З’явилося висяче коло. Син зайшов до нього. Він бачив світло й довгий коридор. Повернув ліворуч і зайшов до залу. Там стояли прибори, схожі на комп’ютери. Біля них — чотири істоти.

Безхмельніцин каже, що спілкувався з інопланетянами через сина. Коли Володя заговорив голосом, схожим на робота, то ”в дружини очі мало не вилізли”.

— Ми говорили з ними майже сорок хвилин. Розмовляли російською. Перше, що цікавило — скільки років існує цивілізація. Вони відповіли, за земними підрахунками — 530 тисяч років. Їхня планета розташована від Землі за 700 світових років. Далі поцікавився, чи довго вони живуть. Відповіли, що можуть жити, скільки захочуть. Ще сказали, що нереально створити машину часу.


Так Безхмельніцин зобразив літаючий об’єкт, який бачив у небі над Києвом. За його словами, щодня над столицею висять до десяти ”тарілок”

Руслан попередив Безхмельніцина, щоб не запитував про Бога. Бо таких запитань інопланетяни не люблять. Колись вони відповіли чоловікові, що існує божественна сутність, яка всім керує.

— Руслан казав, що вони на Землі бувають ”проїздом”. Але ми як люди не цікаві їм. Навколо Землі є біологічне інформаційне поле, в якому є дані про кожну людину, — каже Безхмельніцин. — У них є діти. Народжуються вони так само, як і люди. Але грошей не мають і не їдять таку їжу, як ми. Вони харчуються енергією.

Коли Володю вивели з гіпнозу, він нічого не пам’ятав.

Віктор Лапцюк із кафедри астрономії та фізики космосу Національного університету ім. Шевченка стверджує, що під гіпнозом не можна бачити НЛО й розмовляти з ними. Мовляв, у такому стані людина бачить свої уявлення, ”і все це на рівні підсвідомості”.

— Дев’яносто відсотків свідків, які стверджують, що бачили НЛО, насправді бачать світло від ракет. Хоча я вірю в їхнє існування, бо про це говорять космонавти.

1947 року в американському місті Розуел, штат Нью-Мексико, розбився літаючий об’єкт, схожий на диск. Окрім обломків, спецслужби начебто знайшли п’ять тіл інопланетян. Поширилися чутки про аварію НЛО. Через кілька днів американські військові заявили, що в Розуелі знайшли уламки розвідувального зонду. Документи в спецслужбах залишилися нерозсекреченими.
Галина ОСТАПОВЕЦЬ
Источник: http://ua.redtram.com/redirect/news/104944485/
© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Категория: контактеры | Добавил: ufodos (19.12.2008) Просмотров: 5271
похожий материал


Всего комментариев: 2
написал: конторакука (03.11.2011 00:31)
0  
Подключиться к инопланетянам и общатся с ними можно. Мне информация о Николае и его сыне кажется правдоподобной. Я знаю, что они живут столько, сколько хотят, так как есть идеи как это сделать для людей. Я уверенна что они сейчас являются не материальными субъектами. Я уверенна, что машину времени невозможно сделать.

написал: конторакука (03.11.2011 00:33)
0  
А можно мне так - через гипнотизёра пообщаться с инопланетянами?
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАНовости по теме
Карпатский болид: 16 лет безуспешных поисков
Умер Александр Васильевич Белецкий
НЛО активизировались над древнейшим городом Украины
Ставшая популярной шаровая молния из Одессы
Синевир - как главный объект мистического туризма на Закарпатье
В Украине снова видели Йети: в Запорожье
Умер Вадим Александрович Чернобров
Прогулка по дну Карпатского моря
Интернет-премьера биографического фильма о Юрии Гецко
Камень или яйцо: загадочным экспонатом в Иршавском музее стало больше

Знаете ли вы, что...
1 декабря 2009 года министерство обороны Великобритании закрыло отдел по изучению НЛО и ссылаясь на экономический кризис, назвало “неадекватным расходованием средств, выделяемых на оборону” 50 тысяч фунтов стерлингов (около 80 тыс. долларов)

В этот день...
Сегодня (65 лет назад) 18 ноября в 1952 году датируется донесение избранному президенту США Эйзенхауэру о составе и работе группы "Маджестик-12". Этот документ под грифом "Совершенно секретно" был подброшен анонимным источником продюсеру телевидения Лос-Анжелеса Джем Шандере в декабре 1984 (обнародован в мае 1987 года). ...

Когда будет разгадана тайна НЛО?
Всего ответов: 1764


Сказано...
Джордж У.Бидл

Трудно создать хорошую теорию, теория должна быть разумной, а факты не всегда таковы