Главная » 2011 » Август » 15 » Сумський дослідник впевнений: феномен місцевої чупакабри буде розгадано
09:26

Сумський дослідник впевнений: феномен місцевої чупакабри буде розгадано

Мабуть вже не залишилося на Роменщині скептиків, які стверджують про те, що загадкова істота під умовною назвою «чупакабра» реально не може існувати. Аргументи в них такі: вже більше місяця жодну державну структуру, наукову установу, відповідні органи не зацікавив феномен «чупакабри». Принцип байдужого споглядання дуже простий: «Я не бачив, значить його немає і воно не існує». Цього не скажеш про пересічних мешканців у яких є маленькі діти, особливо якщо вони проживають в сільській місцевості, недалеко від болота чи водойми й утримують кролів. 

За останні тижні з'явилося чимало байок, домислів і просто анекдотів про діяльність цієї, поки що міфічної істоти. 

За більше ніж два роки я побував у багатьох населених пунктах, які атакувала «чупакабра», розмовляв з людьми, вивчав феномен, аналізував. Скажу, що «вони» залишають після себе не тільки вбитих кролів, а й якесь особливе біополе. Ще довго після такої експедиції на місце події ходиш пригніченим, змінюється психіка, посилюються емоційні переживання.

Повторювати телевізійний сюжет не буду, тим більше, що після показу новин в Бобрику були ще спроби нападу. Бачили «чупакабру» за с. Сміле, а в с. Гудими з нею зіткнувся місцевий агроном. Психологам відомо – будь яка екстремальна подія обов'язково викликає так званий ефект післядії, коли багатьом щось здається, а дехто починає перебільшувати.  

Але не можна заперечити багато реальних випадків загибелі й зникнення свійських тварин, ніби кувалдою розтрощені клітки (с. Хустянка Буринського району), подряпини від кігтів на цеглі та дереві. Важко уявити надприродну силу, кмітливість, високий інтелект, психічний вплив цих таємничих істот. Але фото та відео документи завжди безпристрасні.

І якщо все напрацьоване звести до єдиного знаменника, то можна помітити, що є в розрізнених явищах спільний почерк. Не ясно тільки для чого це відбувається і що буде далі. Витоки, причини, природу цього феномену нехай вивчають фахівці: зоологи, екологи, криптозоологи та ін.. А нам необхідно попереджувати небезпеку, вміти протидіяти цим агресивним сутностям, навчитися захищати себе, оточуючих, свійських тварин.
Що ж ми знаємо сьогодні про них, поки що міфічних монстрів?

1. Тваринами їх можна назвати умовно, бо вони володіють надзвичайною силою, надприродною кмітливістю, потужним психічним впливом.
2. Це виключно нічні істоти. Вони орієнтуються в абсолютній темряві як ми вдень. Тому бояться денного світла, світла фар автомобіля (тільки не ліхтарика).
3. Їх поява має прямий зв'язок з болотистою місцевістю, що густо заросла різноманітною рослинністю. Взимку ж вони приходять з боку незамерзаючих боліт.
4. Їхній інтерес – тварини з ряду Зайцеподібні: зайці, кролі. Мета – вбити всіх. Якщо ж їм хтось заважає в досягненні цього, то тільки тоді вони вступають в сутичку з іншими тваринами (собаки).
5. Особлива будова і розміщення зубів унеможливлює висмоктування ними крові (байки) та ще й за короткий час.
6. Деяку кількість своїх жертв забирають з собою (безслідне зникнення кролів). Спосіб живлення і склад їжі – невідомий.
7. Мають чудовий нюх, а може й інші (невідомі нам) органи чуття. В с. Хустянка «чупакабри» виявили кроликів на дні 2,5м цегляної ями, вкритої на рівні землі листами шиферу.
8. Живими свої жертви не залишають. Зафіксовано єдиний випадок в с. Хустинка, коли вцілів один кролик з 9-ти.
9. Виділяють (коли близько або перед нападом) характерний сірчаний запах. Це підтвердили декілька очевидців. Тіло мертвої «тварини» дуже неприємно пахне й тривалий час не розкладається (не має ознак гниття).
10. Всі очевидці відзначають високий зріст істоти. Впольована у Вовківцях собакою «чупакабра» була дитинчам чоловічої статі.
11. Високорозвиненими є: почуття колективізму, мстивість (у Вовківцях псували речі, які використовуються в побуті), турбота про собі подібних.
12. Місця відпочинку, житло, лігвища цих так названих «чупакабр» не виявлено.
Список таких дивних ознак можна продовжувати досить довго.

Допоки феномен «чупакабри» не розгадано, нашим мешканцям можна порекомендувати дотримуватися таких правил:

1. Не перебувати без потреби в нічний час поблизу боліт, ставків, річок.
2. Не ходити вночі поодинці.
3. Відпускати псів на ніч з ланцюгів собак. По можливості бажано придбати собаку з ознаками бійцівської породи.
4. В разі небезпеки голосно кричати про допомогу, голосний крик людини відлякує (ще один напад в с. Бобрик).
5. Повідомляти відповідні органи про будь які надзвичайні події такого типу, при пораненні негайно викликати лікаря.


Краще бути обізнаним аніж постраждалим. У Книзі мудрості написано, що все таємниче колись стане явним. Феномен «чупакабри» таки буде розгадано!

Автор статті не претендує на абсолютну науковість викладеного вище. Ця інформація з'явилася на основі зібраного фактичного матеріалу. Вона дозволяє кожному зробити власні висновки й діяти так, як підказує життєва ситуація.Литовка Володимир Вікторович, вчитель біології у місті Ромни, Сумської області, керівник шкільної пошуково-дослідницької групи "Ромни-Космопошук", створив шкільний музей "Аномальна Планета". Дослідженням аномальних явищ займається з 1970-х років.
© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 2448 | Добавил: ufodos | Теги: чупакабра
похожие новости


Всего комментариев: 2
написал: phantom199 (15.08.2011 09:50)
0  
Мною в с.Орестів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл, (2010) було виявлено лігвище гієн в покинутому будинку неподалік будинку Бабичів.
- зроблено заміри
- взято зліпки і залишки шерсті
- оформено в експедиційний звіт за ВАК стандартами
- передано всі матеріали в УНДЦА "Зонд"
- згідно із робочою нарадою із ветеринарами ми прийшли до версії, що тварина відома. (також є інформація що в Харкові із місцевого цирку утекла гієна) володіємо скелетом тварини, багатьма зліпками і мат. зразками шерсті, зібраної із різних експедицій, досить багато фото та відео.
Щоб дізнатись більш детально звертайтесь на адреси: Ігор - kontaktkoordinator@bigmir.net , Андрій (ветеринар) - chvart@yahoo.com , Сергій - moon-cafe@mail.ru , Артем - kuforg@ua.fm .
Я наголошую про науковість підходу, дилетантизм буде активно придушуватись.

написал: Артур (19.08.2011 02:07)
0  
По всій Україні бігають гієни ? Де Здолбунів, де Харків,- яка тут науковість підходу ?

А Володимир Вікторович пише: "Особлива будова і розміщення зубів унеможливлює висмоктування ними крові (байки) та ще й за короткий час."

От так науково він поборов сотні випадків у всьому світі, де говорилось про висмоктування, і заодно висміяв всіх очевидців в Україні.
Народ україни ж, звісно,темний,забитий, "непросвіщенний", видумав якихось вампірів.
Віват, наука ! Полюймо на гієн.Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]