Главная » 2011 » Май » 23 » Репортаж з шостого українського з’їзду "Космопошуку"
14:31

Репортаж з шостого українського з’їзду "Космопошуку"

Як вже повідомлялося, український шостий з’їзд "Космопошуку" у цьому році проходив на узбережжі Чорного моря – поблизу села Круглоозерка, що на Херсонщині. Місце зустрічі було вибране не випадково, і зовсім не через море. Космопошуковців більше цікавила тутешня аномальна зона, яка, власне, й стала основним об’єктом їхніх польових досліджень.

Проте, перш ніж потрапити на те дивакувате поле, заїжджі мисливці за привидами спілкувалися з місцевими знатоками. За планом - з’їзду передувала учнівська конференція: «Розвиток пізнавального інтересу молоді до природних явищ та космосу засобами дослідницької діяльності».

Організували конференцію: Марія Долина, методист предметів фізико-математичного циклу методичного кабінету відділу освіти Голопристанської районної державної адміністрації за сприяння Лідії Чуприни, начальника відділу освіти, а також Наталія Девятаєва, вчитель фізики вищої кваліфікаційної категорії, координатор Голопристанського районного відділення Херсон-Космопошуку та Олександр Дзісь, вчитель фізики та астрономії другої кваліфікаційної категорії Круглоозерської загальноосвітньої школи, член Міжнародного астрономічного союзу.

Провели конференцію: Марія Долина, методист предметів фізико-математичного циклу методичного кабінету відділу освіти Голопристанської районної державної адміністрації і Наталія Девятаєва, вчитель фізики вищої кваліфікаційної категорії, координатор Голопристанського районного відділення Херсон-Космопошуку. До речі, Наталія Іванівна очолює науково-творчий осередок «Зоряний Ключ», який діє в Голопристанській ЗОШ №3.

З 1995 року члени осередку працюють в системі МАН – Малої академії наук України, в секціях фізики, електроніки, астрономії, біології, геології, психології, екології, права, космічної медицини. Вихованці осередку «Зоряний Ключ» мають більше 70 дипломів переможців у різних наукових конкурсах школярів, з них половина – всеукраїнського рівня.

- Ми, - розповідає Наталія Девятаєва, - разом з космопошуковцями зібралися в актовій залі Голопристанської загальноосвітньої школи № 3. Місця вистачило всім, і було цікаво. А те, наскільки важлива наша робота, можна судити по увазі з боку місцевої влади та колег. На конференцію завітали: Олег Васильович Олексюк, заступник голови Голопристанської районної адміністрації з гуманітарних питань, Лідія Миколаївна Чуприна, начальник відділу освіти районної державної адміністрації, Ольга Юріївна Храмцова, директор Херсонського обласного планетарію, Олексій Михайлович Ткачов, вчитель Херсонського фізико-технічного ліцею, який, до речі, свого часу у складі української делегації об’єднання «Русич» відвідав Центр підготовки космонавтів у Підмосков’ї, представники 25 загальноосвітніх шкіл нашого краю, районних станцій юних техніків та юних туристів, 17 членів Космопошуку з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Москви, Рязані, Вінниці, Білгород-Дністровського. Хочу ще сказати, - продовжує Наталія Іванівна, - що наша актова зала була старанно прикрашена дитячими малюнками про космос і космонавтів, космічну техніку, стіннівками до Дня космонавтики, поробками декоративно-прикладної творчості «Космічні фантазії», виставлено діючі моделі та макети космічної техніки, створені гуртківцями станції юних техніків за власними конструкціями. Адже конференція була перш за все присвячена 50–річчю від дня першого польоту людини в космос – Юрію Гагаріну. Присутніх особливо здивували декілька примірників квітневих 1961 року газет «Известия» з фотокартками та текстовими повідомленнями про політ Юрія Гагаріна в космос, збережених учителем історії Голопристанської ЗОШ № 3 Роман Т.І.


На фото: Марія Доліна, Владислав Канюка, Ольга Храмцова та школярі, учасники конференції

Зокрема щодо доповідей на конференції. Про космонавтику до нашої ери та про те, чи всі НЛО аномальні - розповів Александр Пєтухов з Москви (на фото). Проблеми ідентифікації фотознімків аномальних явищ – розкрив Василій Довгошей з Рязані. Про Олешківську пустелю повідав Віталій Бублик з районної станції туристів, а про Херсонський планетарій – його директор Ольга Храмцова. Про деякі аномальні зони України розповів Владислав Канюка, уфолог із Запоріжжя.

Не менш цікавими були й учнівські доповіді. Ось деякі з них.
«Геофізичні дослідження «аномальних утворень» на території Чорноморського біосферного заповідника», автори: Дмитро Пархоменко (11 клас) та Павло Авдєєв (7 клас) з Голопристанської гімназії.
«Туманності Всесвіту» - тема доповіді Олександра Пащенка (10 клас) з Рибальченської ЗОШ.
«Екологічні проблеми космонавтики» - доповідь Марії Каландій та Яни Чекети (10 клас) з Олексіївської ЗОШ.
«Організм і космос» - тема Поліни Коваленко (9 клас) із Залізнопортівської ЗОШ.
«Зоряні «шляхи» чи земляні чудовиська?» - на це запитання спробували відповісти Андрій Шкіль (11 клас) та Павло Єрємєєв (9 клас) з Голопристанської гімназії.
«Розумне життя як космічний фактор (до питання участі українців в освоєнні космічного простору)» - доповідь Анастасії Рахімової (10 клас) з Чулаківської ЗОШ.

"Конференція в школі і сам з’їзд, - сказав Владислав Канюка, - були корисними. Ми поспілкувалися, обмінялися інформацією. Одним словом, цікаво. А ось аномальна зона там – негативна. Я пішов з двома товаришами. Так, уявіть собі, у мене годинник зупинився, у товариша став показувати час на три години вперед. Наш фотоапарат "вмовк”. А вийшли із зони – і годинники, і камера знову працювали, як нічого і не сталося. Вельми негативна зона. Втім, вночі мені поталанило спостерігати літаючого інопланетянина – без крил і без хвоста. Погукав товаришів, кажу, давайте камеру. Та камера не вмикалася, що ми їй не робили, аж поки той інопланетянин не улетів. А ще в тій зоні відчуваєш себе якось незатишно. Ми нервували. Планували бути дня три в зоні, обмежились одним”.


Петро Олійник, газета "Інопланетянин", 2 червня 2011 року (фото та звіт про конференцію для публікації в газеті любязно надала Наталія Девятаєва

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 2645 | Добавил: ufodos | Теги: Лекция, Космопоиск
похожие новости


Всего комментариев: 3
написал: Олег Сопильняк Космопоиск-Днепропетровск зам. координатора (25.05.2011 22:37)
0  
Космопоиск НЕ ставил себе целью исследовать и не исследовал какие-либо зоны в районе проведения съезда, все что сказано(сделано) по этому поводу - личная инициатива В.Канюки.
МД не использовался не для поиска аномалий.

написал: Олег Сопильняк Космопоиск-Днепропетровск зам. координатора (25.05.2011 22:43)
0  
МД не использовался для поиска аномалий.

написал: Антон Анфалов (21.06.2011 08:27)
0  
Точнее говоря, "все, что сказано(сделано) по этому поводу" (по поводу якобы "аномальной зоны" в месте проведения съезда) - личная БРЕХЛИВАЯ инициатива глупого и исключительно наглого Запорожского БРЕХУНА, фуфлолога и фальсификатора Владислава Канюки, который в очередной раз нашел повод выпендриться со своей тупой лажей!
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАСтатьи по теме
Мемуары собаки по кличке Рольф
Колокол из Космоса над Черным морем
Одессит отказался улетать с НЛО и жить на другой планете из-за семьи
Рассуждения на тему НЛО...
Мы ЗОНДируем аномалии... (интервью)
Закарпатский уфолог Ярослав Сочка вот уже 20 лет бьется над разгадкой тайн Космоса
Отыскать в Харькове следы зеленых человечков сложно, но можно
Україна - країна привидів
Зачем Америке угроза захвата инопланетянами: взгляд одесского журналиста
Кем же он был - "Король Страха"?

Знаете ли вы, что...
1 декабря 2009 года министерство обороны Великобритании закрыло отдел по изучению НЛО и ссылаясь на экономический кризис, назвало “неадекватным расходованием средств, выделяемых на оборону” 50 тысяч фунтов стерлингов (около 80 тыс. долларов)

В этот день...
Сегодня (29 лет назад) 21 января в 1989 году в "Вечернем Ленинграде" появляется шокирующая советских читателей статья Н.Лебедева "НЛО: необъявленная война". ...

Каково Ваше мировоззрение?
Всего ответов: 1105


Сказано...
У. Смит

Мы пришли к неизбежному заключению, что все связанное с феноменом НЛО, лежит за пределами наших научных познаний