Главная » 2014 » Март » 18 » Ортодоксальні християни заявили що на інші планети не летітимуть
16:45

Ортодоксальні християни заявили що на інші планети не летітимуть

Проект, організований голландською компанією Mars One, який планує до 2023 року створення постійної (заселеною людьми) бази на Червоній Планеті (Марс), викликав чимало суперечок як у науковому, так і релігійному світі. Так, зовсім недавно, головне управління у справах ісламу (GAIAE) в Об'єднаних Арабських Еміратах видало фетву для мусульман, які збираються в подорож на Марс, де однозначно сказано, що політ на Марс рівносильний самогубству, а це не дозволяється ісламом: "Якщо людина відправляється на Марс, щоб принести користь людству та науці, а потім благополучно повертається на Землю, релігія не буде проти, це тільки вітається. Але, якщо науковий прогрес приносить лихо й смерть людині, без всякої праведної причини - це протиприродно, наука не повинна призводити до загибелі людей".

Цими днями свою думку щодо цього в Україні висловила і церква Адвентистів сьомого дня. Правда неофіційно, а в газетній публікації у газеті "Вічний Скарб" (видавництво "Джерело Життя", Київ). Наводимо думку дослівно:

Протягом останнього десятиліття телевізійний ефір заполонили голлівудські фільми, сюжет яких полягає у вторгненні на Землю інопланетян: «День незалежності», «Люди в чорному», «Війна світів»... Цей список можна продовжити, однак сюжетна лінія залишається незмінною: інопланетяни прагнуть заволодіти нашою планетою, оскільки їхня рідна планета більше не придатна для життя.
З певного часу питання подальшого освоєння космосу все більше і більше хвилює не тільки пересічних обивателів, а й провідних фахівців у галузі астрономії та космології. На зміну голлівудським сценаристам-фантастам прийшли вчені. Ідеї про необхідність створення придатних для життя людини колоній на інших планетах дедалі частіше обговорюються в рамках зустрічей «за зачиненими дверима». Причиною цьому слугують умови життя на нашій планеті, які останнім часом зазнали загрозливих змін.
Одним з найбільш запеклих прихильників цієї ідеї є людина, котру називають другим Ейнштейном, один з найвпливовіших відомих суспільству фізиків-теоретиків і космологів нашого часу, володар численних нагород і премій за внесок у розвиток науки - доктор Стівен Вільям Хокінг.
Згідно з переконаннями Хокінга, наша планета приречена. Зміна клімату, забруднення навколишнього середовища та інші супровідні чинники незабаром зроблять життя на Землі неможливим. Отже, єдиною надією на виживання людини як біологічного виду є колонізація однієї з планет Сонячної системи з подальшим переселенням на неї..
Переселення на іншу планету? Чи здійсненні ідеї Хокінга? Чи це просто наукова фантастика?
Реалії такі, що сучасна технічна база робить можливим політ людини на Марс. Більше того, у рамках проекту, організованого голландською компанією Mars One, до 2023 року на Червоній планеті планується створення постійної бази. Передбачається, що спочатку на Марс вирушать роботи, які з 2016 по 2020 рік побудують житлові та службові модулі, а вже 2023-го року база прийме першу групу поселенців - двох чоловіків і двох жінок. Політ на Марс займе близько 7 місяців, і щорічно туди будуть прибувати четверо землян, які за 5 років створять там колонію з 20 осіб. Ця голландська ініціатива викликала багато запитань. Річ у тім, що ніхто не береться гарантувати вдалий переліт і спроможність людей вижити на Марсі. Крім того, добровольці, які вирушають на Марс, назад не повернуться: на сучасному етапі розвитку космонавтики це неможливо.
Хоч доцільність настільки радикальних дій не доведена, водночас безглуздо заперечувати той факт, що над жителями Землі нависла загроза, яку, як не дивно, значною мірою спричинила антропогенна діяльність самої людини.

ЗВІДКИ СЛІД ЧЕКАТИ НЕБЕЗПЕКУ?

Враховуючи постійне зростання населення Землі, стає очевидним, що обмежених природних ресурсів не вистачить для задоволення дедалі більших потреб. Усе частіше звучать заяви про те, що людство вже переступило «точку невороття» і тепер можна чекати яких завгодно світових катаклізмів.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, стихійні лиха, зумовлені зміною клімату, щорічно забирають життя 150 000 чоловік.
Також не можна перестати зважати на загрозу виникнення військових дій, здатних призвести до катастрофи світового масштабу. Існують дані, що на сьогодні в 9 країнах світу розосереджено близько 23 000 ядерних снарядів. Не минуло й року, відколи звістка про загрозу виникнення ядерної війни на Корейському півострові сколихнула громадськість. Конфлікт вдалося врегулювати, але ніхто не знає, наскільки довго триватиме мирне становище.
Чимало вчених стурбовані потенційною загрозою виникнення пандемії. При цьому абсолютно неважливо, чи виникне смертоносний вірус у результаті природних мутацій (як пташиний грип), чи буде синтезований у лабораторії самою людиною (біологічна зброя).

ЕВАКУАЦІЯ?!

Можливо, Дехто вважає це вигадкою, проте понад 6000 років тому Бог попередив людство про те, що внаслідок гріхопадіння стан нашої планети з плином часу буде лише погіршуватися й одного разу Земля стане непридатною для життя людини. Про це свідчить Біблія. Однак Добра звістка полягає в тому, що в нас є можливість врятуватися. Немає потреби чекати, поки вчені колонізують іншу планету, винайшовши для нас засіб порятунку. Порятунок уже запропонований Богом - це Христос. На сторінках Біблії ми знаходимо приголомшливий опис того, яким чином ми на деякий час покинемо цю планету, щоб, повернувшись, жити на ній вічно. «Адже Сам Господь з наказом, при голосі архангела і при Божій сурмі, зійде з неба, - і першими воскреснуть померлі в Христі. Потім ми, що живемо, які залишимося, разом з ними будемо підхоплені на хмари, на зустріч з Господом у повітрі, - і так завжди будемо з Господом. Тому потішайте одне одного цими словами» (1 Сол. 4:16-18).
Потішати одне одного? Чому б і ні, адже в цьому світі, котрий гине від зла та насильства, нам обіцяно чудову надію на спасіння - на вічне життя. Хіба можна уявити собі щось краще?
Ісус сказав колись: «В домі Мого Отця багато осель. А якби не так, то Я сказав би вам, оскільки йду приготувати вам місце. І коли піду та приготую вам місце, то Я знову прийду і візьму вас до Себе, щоб де Я, там і ви були» (Івана 14:2, 3).
Таким чином, задовго до виникнення загрози глобального потепління та ядерної війни Біблія описує насильство, спустошення і відчай, що панують на Землі. Хіба не це ми бачимо сьогодні? Ось чому Бог заздалегідь обіцяв, що не залишить нас у світі, життя в якому з кожним днем стає дедалі небезпечнішим.
До того ж Бог обіцяв відтворити нашу Землю в її первозданній красі: «Ми за Його обітницею чекаємо нових небес і нової землі, в яких проживає праведність» (2 Петра 3:13).
Цікаво, що наука не заперечує той факт, що якщо в людства і є майбутнє на цій планеті, то вона повинна зазнати радикальних змін. Здійснити їх людство не здатне, тож доктор Хоккінг частково має рацію: потрібно шукати допомогу ззовні. Однак принципова помилка полягає в тому, що вчений бачить порятунок у людському генії, а така теорія приречена на провал (варто лише поглянути, на що перетворилася Земля внаслідок нашого на ній перебування). Бог же пропонує нам прийняти обіцяний Ним дар спасіння і жити з твердою впевненістю в тому, що невдовзі всьому цьому безладу буде покладено край і це більше ніколи не повториться.

Марс Один - приватний проект, керований Басом Лансдорпом, що передбачає політ на Марс з подальшим заселенням колонії на його поверхні і трансляцією всього що відбувається по телебаченню

За матеріалами щомісячної християнської газети "Вічний Скарб" (№3 березень 2014 року), "Евакуація як єдина надія на порятунок?"

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 2851 | Добавил: administrator | Теги: вера, религия, церковь
похожие новости


Всего комментариев: 0


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]