Главная » 2012 » Июнь » 29 » НЛО зазнімкували над Теребовлею
16:33

НЛО зазнімкували над Теребовлею

"Це трапилося кілька днів тому, 16 червня над Теребовлею (це в центральній частині Тернопільської області, в центрі Теребовлянського району) приблизно о 22:30... таке бачили вперше в житті, це було щось вражаюче і незабутнє", - такими словами розпочинає свою розповідь анонімним відвідувач порталу "Україна Аномальна" (часто, та гості забувають представлятися). Власне, такі розповіді для редакції українського інтернет-порталу про незвичні і дивовижні речі - не диковинка, та оповідач підкріпив своє свідчення фотосвітлиною.

"Побачили як вилетів з лісу червоно-помаранчевий об'єкт, було таке враження що він горить, але за 10-15 секунд роздивилися, що він так просто яскраво світився. Летів не високо... тяжко сказати наскільки, ну метрів 500... але цілком безшумно. Даний об'єкт бачили троє чоловік, в центрі міста його також бачили, але по відношенню до них він був занадто далеко щоб роздивитися його контури. Видимий політ тривав десь 2 хвилини, деталі об'єкту можна роздивитися на фотографії", - веде розповідь свідок НЛО над Теребовлею.

 

З його слів, коли об'єкт майже покидав видимий радіус, він раптово погасив основні вогні, залишивши лише по боках вогники і посередині один, а потім і зовсім зник за горизонтом.

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 4201 | Добавил: | Теги: Тернопольская, Очевидец
похожие новости


Всего комментариев: 111 2 »
написал: phantom199 (29.06.2012 22:26)
0  
Аномальність чітко не виражена

написал: Славік (02.07.2012 12:00)
0  
Це ліхтарик, який часто полюбляють запускати

написал: ufodos (02.07.2012 14:10)
0  
Аноним сегодня прокомментировал данное событие:

- Подивившись Ваш матеріал про НЛО над Теребовлею Тернопільськоі обл.,хочу повідомити, що 29 червня біля 11 години вечора ми, а нас було п"ятеро дорослих та дитина 5,5 років, стали свідками цікавого видовища : невисоко над горизонтом в напрямку півдня побачили 2 яскравих жовтих круга,вони висіли на одному місці,лівий знаходився градусів 35 вище правого. Бачили ми іх всі присутні секунд 20 , від несподіванки не встигли сфотографувати на мобільний . Потім вонм почали несинхронно мигати, пригасати. Спочатку погас правий,через кілька секунд лівий. Ми проживаємо в кілометрах 30 від Теребовлі північніше...

написал: lina (02.07.2012 15:49)
0  
незнаю, можливо це просто співпадіння, але в той самий день, біля 22.30 ми з компанією запускали ліхтарики. цілком ймовірно, що саме їх побачив анонім.

написал: Kira (03.07.2012 18:53)
0  
Так, дуже схоже на ліхтарики китайського походження, але досі не можу збагнути - "Побачили як вилетів з лісу"... Хто це в лісі, та ще й о 22:30 запускав ліхтарики ? :$

написал: АІМ (03.07.2012 20:58)
0  
Бачив цей об'єкт в Івано-Франківську о 23год (приблизно) разом з сином та дружиною. Як авіаінженер визначаю, що це ніякий не ліхтарик і не авіатехніка. Рухався на південний захід з великою швидкістю на постійній висоті. Відповідає вказаній фотографії. Всім привіт! B)

написал: Олорин (04.07.2012 15:30)
0  
Да их сотни по Украине летают. Последнее время маскируются именно под фонарики. Но их разносторонние,быстрые часто групповые маневры их выдают.
Первый "фонарик" прямо в лесу я видел еще в 2005 году ( под Житомиром но местность безлюдная), во время туристического похода 15 км. по лесу.

написал: Andriy (05.07.2012 23:34)
+1  
швидкість дійсно була вражаюча, у мене є ще фото і відео, якщо комусь буде цікаво, пишіть. просто на цій фотографії чітко помітні контури. Варіанти з ліхтариками відпадають, я б ніколи не шукав сайти для розміщення свідчень аномальних літаючих обєктів, якби побачене не справило дійсно потужного враження. В лісі за замковою горою є ділянки де немає дере , кілька років назад там зустріли дивне місце - територія десь 20м в радіусі не вигорівша а таке враження що висушена праскою, було дуже дивно, хм) тепер якось мимоволі починаєш підставляти одні факти під інші...

написал: АІМ (07.07.2012 15:20)
0  
Полетів "ліхтарик" по маршруту Тернопіль-Івано-Франківськ-Ужгород та й зробив збитки газдині (див.тут УКР.АНОМ.Неизвестный зверь напугал ужгородцев), щоби менти мозок напрягли. Це, звісно, невеликий чорний жартик.Привіт всім! B)

написал: Оксана (18.07.2012 19:04)
0  
І в Коломиї було НЛО
Тільки що прочитала вашу статтю "НЛО зазнімкували над Теребовлею", таке ж саме я бачила власними очима в м. Коломия тільки десь півтора - два тижня тому точно дату не скажу бо не пам"ятаю. На дворі була страшенна гроза, блискало так що на вулиці світло ставало як в день, а це був вечір з 11 до 12 год. І от лежу я в спальні дивлюсь телевізор, а на проти мене вікно, і тут я бачу що летить великий шар (точно незнаю чи то був шар чи ні бо не видно було через світло яким він світився, який яскраво світився червоним світлом, прямо над нашими будинками пролетів, я аж потім вибігла на кришу подивитись куди дальше политить. І Справді він не високо летів десь так само як і розповідається в статті приблизно 500м (точно сказати не можу), і не дуже швидко летів приблизно так само як і літак на такій висоті летить якщо дивитись на нього. Я спочатку подумала ну може метеорит, якійсь літак ще мені не відомий, але подумавши що в таку грозу літак не може літати. Летів так само безшумно, я ще подумала що це може шарова молнія (але знаю що вона не така), після того як вилізла на кришу і побачила як він собі спокійно пролетів а потім десь зник за хмарами. Я була вражена, не вірила своїм очам. Чесно кажучи давно хотіла побачити НЛО))) навіть інколи спеціально в гарну зоряну ніч вдивлялась в небо з надією а раптом щось побачу)))))). Шкода що в мене камери немає, та й телефон без неї, а то би зняла і могла би доказати. Тому вам залишається вірити мені на слово, хоча якщо ви не вірете мені всеодно, це ваше рішення. Дякую за увагу, старалась написати так щоб описати і передати вам всі подробиці і враження які отримала сама.
З повагою:
Оксана

1-10 11-11


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]