Главная » 2011 » Август » 19 » Космічні двигуни в Україні є, але нікому не потрібні
10:56

Космічні двигуни в Україні є, але нікому не потрібні

Українські вчені створили двигун для ракети, що може доставляти вантажі на супутник Землі та сусідні планети. Але у космічній програмі України до 2032 року не передбачено пілотованих чи посадкових проектів, тож розробники пропонують свій двигун США, державам Західної Європи та Сходу.

Двигун, який розробили молоді інженери з конструкторського бюро "Південне", 23-річний Андрій Кухта та 28-літній Микола Ковальчук, визнали найкращим серед космічних розробок на міжнародному конкурсі "Політ у майбутнє".

Чи завдяки такій розробці Україна зможе відправити ракету на іншу планету?

— Наразі йдеться лише про одну зі складових — двигун, завдяки якому можна посадити ракету на іншій планеті й відправити вантаж звідти до Землі, — розповів Володимир Шульга, науковий керівник групи вчених-розробників КБ "Південне". — Злітно-посадковий модуль із таким двигуном матиме м'яку посадку та легкий зліт. На дорогу до Місяця такій ракеті потрібно 2 — 3 доби, до Марса — 260 днів.

— Які переваги має цей двигун перед іншими?

— Він відносно недорогий, його можна швидко скласти, у нього потужні характеристики. Маючи належне фінансування, виготовити ракету з таким двигуном можна всього за чотири роки. Загалом потрібно близько 3,675 мільйона доларів на розробку та 700 тисяч доларів на виготовлення. Та, на жаль, у нашій країні немає спеціального плану для широкого втілення цієї розробки, і фінансування теж.

У нашій космічній програмі до 2032 року взагалі не передбачено пілотованих чи посадкових проектів. Тож наразі ми пропонуємо розроблений нами двигун країнам, що активно працюють над освоєнням космосу. Мова про США, держави Західної Європи та Сходу.

Лариса ПАВЛИК, «ЕКСПРЕС» 18—25 серпня 2011 року
© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 2977 | Добавил: ufodos | Теги: космос
похожие новости


Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАСтатьи по теме
Скептики видели воскрешение Христа
Пришелец появляется вновь!
Контакт цивилизаций начнется с Украины?
Что такое НЛО? В поисках ответов...
Девять дней в декабре. Из дневника контактера...
Гуманоиды высадились на окраине Симферополя!
Объяснение НЛО психологами шокирует!
Геохронология эр и периодов развития Земли в религиозных откровениях древних евреев
Непонимание (фантастический рассказ)
"Летающая тарелочка" может вывести из строя все средства связи..

Знаете ли вы, что...
Некоторые элементы контактов с НЛО могут казаться абсурдными для очевидцев или исследователей. Абсурдность в поведении НЛО сближает феномен с другими паранормальными явлениями

В этот день...
Сегодня (70 лет назад) 25 июня в 1947 году вся Америка узнает об НЛО, увиденных К.Арнольдом в Каскадных горах (начало современной эпохи НЛО). ...

Возраст посетителей сайта Украина аномальная
Всего ответов: 4194


Сказано...
Уитли Стрибер

НЛО являются объектом такого массированного и яростного отрицания, что это, несомненно, свидетельствует о реальности феномена