Главная » 2011 » Август » 19 » Космічні двигуни в Україні є, але нікому не потрібні
10:56

Космічні двигуни в Україні є, але нікому не потрібні

Українські вчені створили двигун для ракети, що може доставляти вантажі на супутник Землі та сусідні планети. Але у космічній програмі України до 2032 року не передбачено пілотованих чи посадкових проектів, тож розробники пропонують свій двигун США, державам Західної Європи та Сходу.

Двигун, який розробили молоді інженери з конструкторського бюро "Південне", 23-річний Андрій Кухта та 28-літній Микола Ковальчук, визнали найкращим серед космічних розробок на міжнародному конкурсі "Політ у майбутнє".

Чи завдяки такій розробці Україна зможе відправити ракету на іншу планету?

— Наразі йдеться лише про одну зі складових — двигун, завдяки якому можна посадити ракету на іншій планеті й відправити вантаж звідти до Землі, — розповів Володимир Шульга, науковий керівник групи вчених-розробників КБ "Південне". — Злітно-посадковий модуль із таким двигуном матиме м'яку посадку та легкий зліт. На дорогу до Місяця такій ракеті потрібно 2 — 3 доби, до Марса — 260 днів.

— Які переваги має цей двигун перед іншими?

— Він відносно недорогий, його можна швидко скласти, у нього потужні характеристики. Маючи належне фінансування, виготовити ракету з таким двигуном можна всього за чотири роки. Загалом потрібно близько 3,675 мільйона доларів на розробку та 700 тисяч доларів на виготовлення. Та, на жаль, у нашій країні немає спеціального плану для широкого втілення цієї розробки, і фінансування теж.

У нашій космічній програмі до 2032 року взагалі не передбачено пілотованих чи посадкових проектів. Тож наразі ми пропонуємо розроблений нами двигун країнам, що активно працюють над освоєнням космосу. Мова про США, держави Західної Європи та Сходу.

Лариса ПАВЛИК, «ЕКСПРЕС» 18—25 серпня 2011 року
© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3062 | Добавил: ufodos | Теги: космос
похожие новости


Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАСтатьи по теме
Взрыв сероводорода Чёрного моря
НЛО над Закарпаттям... Бачили у сиву давнину і нині
Загадки истории Украины с точки зрения палеовизитологии (часть 2)
В прошлом году на Закарпатье инопланетяне не заглядывали
НЛО у Центральному Державному архіві УРСР
В Мариуполе живет "ловец пришельцев"
Летчик-снайпер сбил неопознанный объект
"Тарелки" залетели в книги
"Великое молчание" не дает покоя ученым...
Провідний співробітник Головної обсерваторії НАН України О.Пугач вивчає НЛО більш 30 років

Знаете ли вы, что...
Услугами американской компании "UFO Abductіon Іnsurance Company", выплачивающая 10 миллионов долларов "в случае доказанного факта похищения вас инопланетянами", воспользовались почти 50000 человек во всем мире

В этот день...
Сегодня (129 лет назад) 19 октября в 1888 году знаменитый впоследствии писатель-фантаст Герберт Уэллс прочел в дискуссионном обществе своего факультета реферат "Обитаемы ли планеты", в котором допускал возможность существования жизни на Марсе. ...

Пользуетесь ли Вы уфологическим софтом?
Всего ответов: 944


Сказано...
Роско Г. Хилленкоттер

Следствием непреходящего значения для национальной безопасности является тот факт, что мотивы и конечные намерения этих пришельцев остаются полностью неизвестными