Главная » 2011 » Август » 19 » Космічні двигуни в Україні є, але нікому не потрібні
10:56

Космічні двигуни в Україні є, але нікому не потрібні

Українські вчені створили двигун для ракети, що може доставляти вантажі на супутник Землі та сусідні планети. Але у космічній програмі України до 2032 року не передбачено пілотованих чи посадкових проектів, тож розробники пропонують свій двигун США, державам Західної Європи та Сходу.

Двигун, який розробили молоді інженери з конструкторського бюро "Південне", 23-річний Андрій Кухта та 28-літній Микола Ковальчук, визнали найкращим серед космічних розробок на міжнародному конкурсі "Політ у майбутнє".

Чи завдяки такій розробці Україна зможе відправити ракету на іншу планету?

— Наразі йдеться лише про одну зі складових — двигун, завдяки якому можна посадити ракету на іншій планеті й відправити вантаж звідти до Землі, — розповів Володимир Шульга, науковий керівник групи вчених-розробників КБ "Південне". — Злітно-посадковий модуль із таким двигуном матиме м'яку посадку та легкий зліт. На дорогу до Місяця такій ракеті потрібно 2 — 3 доби, до Марса — 260 днів.

— Які переваги має цей двигун перед іншими?

— Він відносно недорогий, його можна швидко скласти, у нього потужні характеристики. Маючи належне фінансування, виготовити ракету з таким двигуном можна всього за чотири роки. Загалом потрібно близько 3,675 мільйона доларів на розробку та 700 тисяч доларів на виготовлення. Та, на жаль, у нашій країні немає спеціального плану для широкого втілення цієї розробки, і фінансування теж.

У нашій космічній програмі до 2032 року взагалі не передбачено пілотованих чи посадкових проектів. Тож наразі ми пропонуємо розроблений нами двигун країнам, що активно працюють над освоєнням космосу. Мова про США, держави Західної Європи та Сходу.

Лариса ПАВЛИК, «ЕКСПРЕС» 18—25 серпня 2011 року
© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3142 | Добавил: ufodos | Теги: космос
похожие новости


Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛА
Знаете ли вы, что...
По статистике, активность НЛО зависит от астрономических явлений. Скажем, фляпы возрастают в периоды наибольшего приближения Марса к Земле, в новолуние и полнолуние, а также в 11-летний период солнечной активности

В этот день...
Сегодня (52 лет назад) 24 февраля в 1966 году с помощником Генерального секретаря ООН К.В.Нарасимханом детально обсуждался проект системы международного контроля и наблюдения НЛО, подготовленный по поручению Генерального секретаря ООН У Тана Колменом фон Кевицким. ...

Каково Ваше мировоззрение?
Всего ответов: 1106


Сказано...
Пьер Боэстуо

Лик неба настолько часто изменялся бородатыми и косматыми кометами, факелами, огнями, колоннами, копьями, щитами, драконами, лунами, многочисленными солнцами и другими предметами подобного рода, что, если бы возникло желание подсчитать явления, произошедшие с Рождения Иисуса Христа, и отыскать причины их возникновения, человеческой жизни на это не хватило бы