Главная » 2011 » Январь » 4 » Є така традиція: спитати космонавта про НЛО
09:59

Є така традиція: спитати космонавта про НЛО

У січні Перший космонавт Незалежної України, яким є Леонід Каденюк, відзначить кругленьку дату свого народження - 60 років. Леонід Костянтинович народився 28 січня 1951 року в с. Клішківці, Хотинського району Чернівецької області. З 1971 по 1992 рік - працював в загоні космонавтів СРСР. В кінці 1997 року здійснив космічний політ на американському космічному кораблі-шатлі «Колумбія». Є така традиція, обов'язково спитати космонавта про НЛО, що ми сьогодні і зробимо...

- Ви вірите в існування позаземних цивілізацій?
- Вірю. Але хотілося б не просто вірити в це, але й знати, що вони існують. Таких зірок, як наше Сонце - мільярди. Напевно, існують тоді й інші планети, подібні до Землі.
- А в НЛО вірите? Серед космонавтів були такі, які їх бачили?
- Ні, ні я, ні мої знайомі космонавти з інопланетянами не зустрічалися і НЛО не бачили.
Ярослав КОЦЮБА, інтерв'ю для газети ""Сегодня", 5 березня 2002 року

- Ви бачили НЛО?
- Мені часто задають це питання. На жаль я не бачив. Бачив супутники, один з них пролітав біля нашого корабля. До НЛО в мене більше скепсису. Але якщо є так багато свідків, які говорять, що НЛО є, не вірити цьому не можна. Десь у 80-х роках, коли був бум, я багато літав на винищувачах. І прийшла якось команда з Москви, що льотчикам, які літають в повітрі при вигляді НЛО не встановлювати контакт, не наближатися. Але я жодного разу не зустрічав НЛО, на жаль. Дивлячись на те, як вони літають і знаючи аеродинаміку і техніку, яка створена руками людини я приходжу до висновку, що принципи побудови НЛО влаштовані на використанні гравітаційних сил. Та техніка, на якій літає людина в космос вже себе вичерпала, на ній далеко не полетиш. Зараз потрібно створювати щось нове, особливо двигуни. Зараз треба навчатися використовувати сили та джерела енергії у Всесвіті - це гравітаційні сили і електромагнітні сили. Якщо ми навчимося ними користуватися, то нам не будуть страшні Вселенські відстані.
Запитання читача "Космомольской правди" 8 квітня 2009 року

— Ви скептично ставитеся до повідомлень про НЛО. Але чи з'явилося під час космічного польоту якесь нове усвідомлення Бога, Вищого Розуму?
— Наука не дає відповіді, звідки все взялося. Американський астронавт Джон Гленн, котрий у віці 77 років удруге полетів у космос, сказав: «Коли дивлюся в ілюмінатор і бачу створене, після цього не вірити в Бога неможливо». Космічний політ значно наблизив мене до розуміння того, що існування всього пов'язане з Вищим Розумом. Земля настільки гарна й тендітна, що виникає питання: «Самі по собі така чудова планета і життя та цивілізація на ній не могли з'явитися». І на такій гарній планеті має бути й гарне життя. Там особливо гостро розумієш, як неправильно живе людське суспільство, безглуздість витрачань людством трильйонів доларів на рік на створення різних страшних видів озброєння. Біологічне життя на Землі існує завдяки взаємодії молекул білка й нуклеїнових кислот. Алгоритм цієї взаємодії надто складний. Учені досі не знають, як він з'явився і як функціонує. Сам по собі цей алгоритм не міг з'явитися. Єдиний логічний висновок, який напрошується: без стороннього розуму тут не обійшлося. На Землі ми звикли до двомірного чи тримірного простору. Але геометрична сутність космічного простору зовсім інша — багатомірна. Дивлячись у глибини космічного простору, його я таким і сприймав. І коли людина навчиться користуватися багатомірними просторовими системами, зможе зовсім по-іншому рухатися у Всесвіті, з іншими швидкостями. Можливо, і переходити з одного часового виміру в інший. І навіть «машина часу» в космосі вже не буде фантастикою... Треба створювати нові космічні апарати з принципово новими двигунами, не на реактивній силі, які мають обмежені можливості, а використовуючи природні сили і джерела енергії — гравітаційні та електромагнітні, які домінують у Всесвіті і є в ньому скрізь. Їх не треба накопичувати на борту літального апарата, а просто навчитися використовувати. На мій погляд, людина ще не навчилася використовувати вище згадані природні сили саме з причини простоти й універсальності законів, за якими вони існують і які для нас поки є таємницею. Адже все геніальне — просте. Коли спостерігаю за польотами птахів (знаючи аеродинаміку літальних апаратів), складається враження, що в них свої «взаємовідносини» з гравітаційною силою. Можливо, птахи вміють використовувати гравітацію, боротися з нею, але нам про це, на жаль, не можуть розказати.
Інтерв'ю взяла Юліана ШЕВЧУК для газети «Голос України». Осінь 2010 року
© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3071 | Добавил: ufodos | Теги: космонавт, Каденюк
похожие новости


Всего комментариев: 4
написал: Олег(Киев) (04.01.2011 22:52)
0  
Так, створюйте!

написал: Alekc (05.01.2011 11:56)
+1  
По моему, космонавт не совсем искренен.
Хотя говорит (из того, что говорит), все правильно.

написал: leonid26 (05.01.2011 18:44)
0  
Согласен с Загоренко.

написал: Славон (04.02.2011 18:38)
0  
Украинских космонавтов никогда и нигде небыло! Кто дал ему эту идиотский титул? Хохлы чернозем не могут обработать - ума мало, а вы про космос!Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]