Главная » 2012 » Июнь » 29
6699 2

В Україні під загрозою зникнення десятки видів тварин і рослин

На днях у Галапагоському національному заповіднику помер останній самець гігантської черепахи Пінта. Самець під прізвиськом "Джордж" був знаменитістю, тому його смерть сколихнула багатьох у цьому світі. Та що коїться насправді? А насправді, щодня у світі зникають кілька десятків видів рослин і тварин! Зникають назавжди, без можливості відтворення! Гадаєте, що проблеми з відмиранням видів існують тільки в Еквадорі? Почуйте коментарі фахівців з приводу ситуації в Україні... ... Читать дальше »

4254 11

НЛО зазнімкували над Теребовлею

"Це трапилося кілька днів тому, 16 червня над Теребовлею (це в центральній частині Тернопільської області, в центрі Теребовлянського району) приблизно о 22:30... таке бачили вперше в житті, це було щось вражаюче і незабутнє", - такими словами розпочинає свою розповідь анонімним відвідувач порталу "Україна Аномальна" (часто, та гості забувають представлятися). Власне, такі розповіді для редакції українського інтернет-порталу про незвичні і дивовижні речі - не диковинка, та оповідач підкріпив своє свідчення фотосвітлиною. ... Читать дальше »


4994 2

"Чупакабра" возвращается ровно через год

В селе Волковцы (Роменского района Сумской области) активизировалась так называемая "чупакабра", чудеса здесь не начались, а скорее всего продолжились - ровно через год. В 2011 году нечто аналогичное, здесь взбудоражило не только Сумщину, но и всю Украину. О похождениях прошлогодней "чупакабры" на Сумщине "Украина Аномальная" писала не единожды. Сегодня в тех краях чудеса снова набирают обороты! ... Читать дальше »