Главная » 2009 » Июнь » 19 » На Львівщині чупакабра знищує у селах кролів, курей та індиків...
20:45

На Львівщині чупакабра знищує у селах кролів, курей та індиків...

..."Оранжева, шерсті майже нема, тіло без чітких форм, морда тупа. Ходить на задніх лапах, на зріст - понад метр, слід великий, пазурі довгі. Задні ноги вищі за передні, очі - червоні. Висмоктує у кролів кров і складає вбитих рівними рядами" - так описують очевидці невідомого звіра, який ще донедавна лютував на Тернопіллі, а нині наганяє жах на селян Львівшини. 

З цього можна було б посміятися. Та нині навіть скептики мовчать: факти річ уперта - звір існує й убиває не лише кролів, а й інших тварин. Селяни почали створювати загони самооборони. Влада? А що влада? Мовчить, як завжди. Небезпека для людей? А може, пронесе?

... Оксана Максимів з хутірця Косичі, на обійсті якої лише кілька днів тому хазяйнував невідомий звір, каже, що й досі у неї – мороз по шкірі.
«Воно» знову було в нас. Вранці – під кліткою вісім задушених кролів, поскладаних у ряд. Індики валялися на подвір'ї з віді-рваними головами, гусеня пошматоване, квочка зникла без сліду, - розказує жінка. - Відчуття не передати. Волосся дибки стає. Смертю на подвір'ї пахне. Кавказька вівчарка ще досі в буді сидить і труситься з переляку". 
Диво-звір, який нападає на селянські обійстя, залишив слід одразу в кількох районах. Тож батьки тепер бояться пускати дітей на вулицю. У школу посилають лише групами або в супроводі дорослих. 
"Хто його знає, що то за біда? Може, завтра воно буде пити кров не з кролів, а з людей? Влада каже: вигадки. Хай би приїхали й подивилися на ті вигадки: штабелями вбиті лежать", - сумно усміхаються селяни з Погорільців. Втрата одного кролика для селянина - біда. А в них рахунок уже на сотні.
Істота, що другий місяць поспіль тероризує людей, розумні і хитра…
"Воно залишило великі відбитки: п'ять подушок-пальців, пазурі - довгі. Слід веде до Лагодова. На паркані ворсинки цупкої світло-рудої шерсті", далі розповідає про гостя-вбивцю Оксана. Хутірську сім'ю найбільше дивує, як той кровопивця триметровий паркан перестрибнув. Кажуть, що хвіртка була зачинена.
Це невідоме створіння залишає специфічні укуси на тілах тварин
Володимир Максимів, господар, не може втямити, що за сила у цього капосника. "Вирвало дверцята разом із завісами. Таж навіть чоловікові це важко зробити без інструментів", - чудується. 
Силі й хитрості невідомого звіра дивуються всі, кому на власному подвір'ї довелося побачити сліди його злочинів. "Нові клітки. Шурупи на дверцях - з палець. Усе з корінням вирвало, одинадцять кліток знищило", - розповідає Надія Максимів зі села Глиняни. На світанку гадали: жарт дурнуватий чи фільм жахіть? Усі кролі подушені й рядами поскладані". А ось новонародже-них кроленят паскудник не зачепив. 
У Глинянах кролевбивця вже місяць бешкетує. "У Галанів - 10, У Гончаруків - 12, в Ярослава Максиміва - понад 40 кролів роздер. Міліція приїздила, але на кого мала протокол складати? То наші хлопці хочуть самі з ним розібратися, каже Михайло Тимняк, голова Глинянської сільради. - Цей звір збитки робить і в Погорільцях, Косичах, Підгайчиках, у Перегноєві, Вороняжі". І в сусідніх - Бродівському та Буському районах "почерк" вампірчика відомий. Душить бідних кролів, і нема на те ради ... 
Мисливці робили облави на загадкового нападника. "Ми чули, що взимку щось отак душило і пило кров з кролів на Тернопільщині. Але не думали, шо та біда перебереться до нас", - бідкаються селяни. Слід загадкового вбивці скрізь однаковий: вирвані дверцята клітки, подушені й поскладані в ряди кролі. І на шиях тварин - два рівненькі прокуси. Собаки, зустрівшись із звіром, тижнями не вилазять з будок. І всі хвіртки у дворах, як і були, зачинені. Літає той звір, чи що? 

"КАЖУ ТОБІ - ЕКСПЕРИМЕНТ!"

Як і у Глинянах, розмови про "вампіра" у Підгірцях - тема номер 1. Кролячий кровопивця навіть привид Марушки, яка бродить Підгорецьким замком, затьмарив. Ще б пак, вампір задушив 60 кролів і випив з них кров. За ніч! Кролів на експертизу не давали. "Кому то треба? Щоб влада далі насміхалася? Не діждуться",- впираються селяни. 
"Ти, Василю не шуткуй, кажу: робота нечистого. Коли все почалося? У Великодню ніч! А Бодько що придумав? Тиждень тому бачив на власні очі, як воно з лісу до села йшло. З рогами, копитами, хвостом - все як належить. І на двох ногах - як людина", - чолов'яга завзято переконує своїх слухачів, що "вампір" не звір, а таки той, кого проти ночі не можна згадувати. Товариші мовчать. Вечір заходить. А кролі у селі ще не всі подушені. 
... Села гудуть. Одні люди кажуть, шо кролів душить людина заради крові: п’є а чи ж гроші на заробляє. Інші впевнені - сектантів робота. "То не звір, а люди-вампіри! Хлопці бачили, як біля цвинтаря очі світилися. І зуби в них та-а-кі: ікла, а не зуби. Кролі - то тренування. Далі люди підуть. Спершу - малі, потім - старі", - дітвора й собі сценарій страхіть пише. «Та цитьте, людей смішите! То фільм американці мали в нас знімати, привезли якусь заразу зі собою, а та потвора втекла", - береться в боки огрядна молодичка. Чоловіки в боргу не зостаються: "Що ти розумієш? То експеримент вчені робили: схрестили собаку з гієною чи ще якоюсь бідою. Або якусь екзотику хтось привіз й викинув, як виросло. А воно живе - Їсти хоче!" - сперечаються підгірчани. Один радить срібні кулі виливати, інший - село освятити. У мене від фантазії селян дух перехоплює. Що там фільми жахів - Голлівуду далеко!

А до сільського магазинчика все підтягуються місцеві. По хліб, олію, дітям по цукерки, по плящину, та все більше - по інформацію: нові кролячі жертви? Була істота чи не була? 
"Я вам отак скажу: не наша то звірина. Чужинська. Наш вовк, лис такого не зроблять. І на куницю чи тхора то не схоже: стільки сили не мають, аби клітки рвати", - баба Маринка каже не слухати тих п'яниць, а йти до Панасихи. Вона того звіра добре роздивилася й небилиць розказувати не буде. Поважна Їхня Панасиха.

"ХВОСТА В НЬОГО НЕ БУЛО"

Ганна Панас, по-вуличному - Панасиха, каже, життя прожила, всіляке бачила. Але такого й ворогу не побажала б.
"Чую, надворі галас. Собаки в мене нема. Вийшла, ввімкнула на вулиці світло, мені мову відняло. Дивлюсь, кролики рівними рядами на подвір’ї лежать, а воно стоїть у дверцях клітки: передні лапи всередині, а задні на землі. В мене думка майнула: "Такого собаки в селі нема!" Колір воно мало оранжевий. Шерсть злиплася, а саме тіло якесь не собаче – форми не має. Я його добре роздивилася: воно ж від мене метрів за шість було", - баба Ганна показує клітки, де ще недавно були кролі. З дванадцятьох один лишився. Дверці у клітку тепер колодами підперті. 
"Як почала кричати, воно голову до мене повернуло. Таке відчуття, мов гіпнотизує - в очі дивилося. Я кричу, а воно до паркана - і, як блискавка, шуг! Той звір мав добрий метр зросту, а ось хвоста в нього не було", - бабусю вже вкотре слухає й сусідка. "І чом ти, Ганко, мене не гукнула. Я ж така бойова! Зловили б!" 
Тієї ночі у Підгірцях було задушено більш як півсотні кролів. 

"Думаю, що то робить добре навчена чи ж здичавіла собака. І може, не сама, а з хазяїном. Ото дивіться: з клітки залізне пруття виламано. Чи ж таке зробить звір?!" - Парасковія Мазурик показує, що залишилося після господарювання нічного зайди. У руках жінки погризені дерев'яні цурпалки, штирі зігнуті. На уламках дверцят - глибокі сліди пазурів. 
"Кролі подушені й поскладані, а дверцята в загін; де клітки, закриті. А воно ж кролицю з кроленятами забрало й кровинки не залишило. Паркан метра з півтора, кролиця мала зо сім кіля (7 кг), як воно її перенесло та ще й з малими?" - дивується жінка. Каже, серце кров'ю обливалося, як мертвих кролів збирала. Бойко, сусід Мазуриків, в ту ніч 28 задушених кроликів на тачку склав і повіз закопувати. А на ринку один кріль від 40 до 60 гривень коштує…

СЕКРЕТНА ЗБРОЯ НЛО 

З кролячим кровопивцею зустрілася не лише Панасиха. Василь Павлишин, підгорецький тракторист, бачив під лісом оранжеве чудовисько, подібне до кенгуру: задні ноги виші передніх і пересувається стрибками. Жінки з Погорільців розповідають, що у полі зустріли дивну істоту: руду волохату, як мавпа. Вона йшла на двох ногах з лісу в бік села. В Куровичах молодь також бачила руде створіння, яке скакало. Повз юнака, який прийшов ввечері до доньки Богдана Галана, світлий звір промайнув, як блискавка. А на ранок Галани знайшли на своїм подвір'ї 40 задушених кролів…

За описами очевидців, загадковий кролевбивця дуже подібний до не менш загадкового звіра - чупакабри. Чупакабра у перекладі означає - той, що ссе кров кіз. Уперше це чудовисько об'явилося в горах Пуерто-Рико у 1994 році. Невідома істота висмоктувала кров у тварин у фермерських господарствах. На шиї тваринки залишалися маленькі круглі ранки. Чупакабра вбивала кролів, кіз, курей в Мексиці, Чилі, Перу, Нікарагуа та на сході США. Очевидці описують цю істоту так, як і нині наші краяни. 
Суперечки шодо походження чупакабри тривають. Одні кажуть: то експериментальний зразок, який втік з військової бази США. Інші, що це ... домашня тваринка чужопланетян. Загубилася бідолашна. Дехто з вчених каже: чупакабра – містична істота. Її у природі не існує.

"За 25 років роботи в лісі недавно я вперше почув якесь дивне виття-ревіння. Як з-під землі те ревіння йшло", - розповідає Іван Фідик, лісничий з Глинян. "Найімовірніше, кролів душить здичавілий або ж схрещений з вовком собака, - переконаний Василь Бакальський, голова Глинянського товариства мисливців. Інші впевнені: це почерк дикого кота або ж ягуара чи леопарда.

А в селах кількох районів, які охопила всезагальна паніка, життя триває. Навчені жорстокими умовами виживання селяни рятуються як уміють: складають анекдоти про "кота чужопланетян" та не пускають дітей на вулицю. Ввечері старші не дуже ходять по сусідах. Звір є звір. І не має значення, з якої планети. Раз йому смакує кроляча кров, то й людську може пролити. А чиновники тим часом наввипередки дають інтерв'ю. Все їхнє красномовство зводиться до одного: вигадки усе це. У сотні кролів, яких штабелями закопують за селами, кров випито? Ну й що? Собака якась шкодить. І врешті-решт, не людей же закопують! Не людей. Наразі…


Світлана Мартинець, "А може, це чупакабра?", «ЕКСПРЕС» 11 - 18 ЧЕРВНЯ 2009 РОКУ (№81 -4637)© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 14105 | Добавил: ufodos | Теги: львов, чупакабра
похожие новости


Всего комментариев: 10
написал: 199 (20.06.2009 15:40)
0  
А може -непоможе!

написал: Божена (27.06.2009 12:12)
0  
у підгірцях водиця чупакабра люди виходять із сокирою в тоалет такшо всім осторожно бути ми всі з Богом!

написал: Божена (27.06.2009 12:13)
0  
у підгірцях водиця чупакабра люди виходять із сокирою в тоалет такшо всім осторожно бути ми всі з Богом! surprised surprised surprised cry

написал: Чупакабра)) (13.07.2009 14:11)
0  
Буууууу......))))))))))))

написал: Вова4ка (13.07.2009 14:12)
0  
чув що в Глинянах .... пыдстрелили ту чупакабру ы виявили 2-гу групу кровы.... такщо казали шо та тварь розумна як людина якшо на yt] полювати або полюють.. це буде не легко......

написал: Чупахвіст (09.08.2009 10:15)
0  
УРА 1 чупахвоста убили )))))))))))

написал: паша (29.08.2009 11:49)
0  
це всьо вигадка журналістів ім платят багато аби вони придумували

написал: ха-ха (22.03.2010 17:40)
0  
хохотунья angry кто в наш час поверит в эту ерунду ведь у всех камеры ружья приборы ночного видения тепловизоры и много всякой дряни если что-то было нашли бы в два счёта.

написал: Анютка (01.11.2010 08:10)
0  
я думаю что он существует,и скоро будет у Верблюжке.... v15 v15 v15

написал: 24 серпня 2010р. (31.03.2011 17:42)
0  
ми з богом
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
ПРАВИЛА
Знаете ли вы, что...
В конце 1976 г. в связи с принятием Закона о свободе информации в США государственные архивы начали рассекречивать данные об НЛО, в т.ч. и материалы проекта ВВС «Синяя книга» (15 000 расследований наблюдений НЛО, происходивших с 1947 по 1969 гг)

В этот день...
Сегодня (65 лет назад) 22 октября в 1954 году в Морисвиле (шт. Огайо, США) около 60 человек видели серебристый сигарообразный НЛО.


Возраст посетителей сайта Украина аномальная
Всего ответов: 4367


Сказано...
Говард Менжен

Наша великая страна окружена джунглями лжи. Не знаю, известно вам это или нет, но существуют специальные люди, которые знают, что делать с теми, кто приходит оттуда к нам со злыми намерениями