Главная » 2009 » Июнь » 16 » Останнім часом Чупакабра полюбив Західну Україну
23:54

Останнім часом Чупакабра полюбив Західну Україну

Виявляється, загадкові події, в яких фігурує загадкова істота (чупакабра?) прокотилися багатьма селами не тільки Львівщини у квітні-травні цього року(про що ми повідомляли - див. http://ufodos.org.ua/news/2009-06-05-134), а і Тернополя... О це так! Ось про що пише Світлана КЛОС у газеті "Високий Замок" (інтернет версія) від 03.04.2007 №60(3467):

Міцні дерев’яні клітки не змогли захистити кролів жительки Микулинців (Микулинці розташовані в центрі Тернопільської області, на півночі Теребовлянського району - прим. моя) Віри Лаврін від невідомої істоти, яка вночі похазяйнувала на обійсті жінки. Добираючись до кролів, звір погриз краї дощок, а потім здогадався зірвати дверцята кліток. Бідних тварин він повитягував надвір, трьох потяг із собою, а решту вбив. За одну ніч господиня втратила 15 кролів. Та вона не стільки шкодує за кролями, скільки дякує Богові за те, що нічний гість не зачепив і її.

- Це ж які треба мати кігті чи зуби, щоб так подряпати тверді дошки! Собака чи інша дрібна тварина на таке не здатна, – каже колишня медсестра, показуючи клітки, на яких нічний гість залишив сліди. Лише дуже великий звір міг зробити із дощок ледь не решето.
... Шалений гавкіт домашнього пса розбудив Віру Лаврін о третій ночі. А вранці жінка жахнулася від побаченого. 
– Кролі були розкидані перед клітками, навколо – все у пір’ї, бо чудовисько розірвало й індичку, – розповіла пані Віра. – Звір, напевне, пробрався у двір через металеву сітку з боку поля, але дивно, як зміг пройти через міцно закручену дротом загорожу. 
Віра Лаврін живе на околиці Микулинців. Жінка каже, що напади на кролів сталися і в сусідньому селі Конопківцях на подвір’ях Шевчуків, Оранчаків, жителя Микулинців Ігоря Леха. Чутки про схожого на собаку, але дуже волохатого звіра, котрого багато людей вважають продуктом наукових експериментів, що утік із секретної лабораторії, доходили і з близьких сіл Ладичина, Варваринців, Налужжя. Повертаючись увечері з дискотеки, дивну істоту бачила дівчина з Конопківки. Вона казала згодом, що у “собаки” були величезні ікла. Від цієї ж, очевидно, тварюки втікали якось і рибалки, побачивши, як вона... злазить із дерева. Кудлате непорозуміння бачили й на мурах Микулинецького замку... Оскільки ідентифікувати істоту ні з ким, їм відомим, місцеві жителі не можуть, то вигадують різні страхітливі версії її походження. Оптимісти ж кажуть, що у страху очі великі, і схиляються до думки, що ласує кролями лис або ласиця. Правда, й оптимістів збивають з пантелику сильно пошкоджені грубі дошки. Дуже дивувалися майстри, котрі робили для Віри Лаврін нові клітки. “Як “воно” могло так погризти дерево?” – казали. 
– Не хочу грішити, але коли побачила той тлум, то перехрестилася і вирішила забути про кролів, бо вони – річ наживна, – каже пані Віра. – Лиш би Бог беріг від лихого людей. 

Жінка зараз завела собі двох кролиць, а клітки накрила покривалом. Та навряд чи вони захистять домашніх тварин, якщо невідома істота захоче поласувати кролятиною знову. На щастя, вона як з’явилася несподівано, так раптово і щезла...

P.S. Останній раз про чупакабру (саме так дослівно перейняли українські селяни) на Тернопільщині згадували аж весною 2003 року. Тоді в селі Гніздичне Збарагського району масово гинули кролі - див. докладніше http://ufodos.org.ua/publ/4-1-0-23 

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 15765 | Добавил: ufodos | Теги: чупакабра, Тернополь
похожие новости


Всего комментариев: 271 2 3 »
написал: К/ФЛІНТ (18.06.2009 22:33)
0  
Треба буде зїздити подивитись на неї а то фігня якась

написал: жителі м.Підгайці (23.06.2009 09:03)
0  
В м.Підгайцях Тернопільської області теж побував чупакабра і швидше всього, що перебуває він тут до сих пір.

написал: Іван (23.06.2009 12:24)
0  
та то вопше торба скоро він чи воно почне і людей хавати!!!! БЕРЕЖІТЬСЯ ЛЮДИ !!!! Треба купляти АК - 47!!! і йти на неї.

написал: vlad (23.06.2009 16:29)
0  
to pevne 4olovik na pidputky za zakyskoy pruxoduv cry

написал: Ще один житель міста підгайці (24.06.2009 23:06)
0  
прийди подивись як кролі рядами обескровлені лежать.
МУДРИЙ такий.

написал: Максим (25.06.2009 00:05)
0  
А як щодо цього фото?

написал: Vet@l (25.06.2009 09:31)
0  
Дешева фігня!!! Сайтам типу ufodos.org.ua нема про що писати!!! Відстій а не стаття!

написал: Vet@l (25.06.2009 09:35)
0  
> Також в Глинську повисмоктувало кров з кролів, по ТВ показували, по ходу >розмножилась зараза.

Так! Так! А маленьке звірятко завертає у фольгу! biggrin

написал: Vet@l (25.06.2009 09:36)
0  
Продаю памперси! Дешеві памперси!!! Кому памперси!! biggrin biggrin biggrin

написал: Андрік (01.07.2009 11:17)
0  
В мене друг бачив її разом з своїм Вуйком воно на кенгуру схоже і пригає високо я новини дивився то вони за хлопцьом гналися недогнали але він так злякався так шо в лікарні лежить такшо зара зара купляєм дробаші і калаші бо розберуть

1-10 11-20 21-27А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
ПРАВИЛА
Знаете ли вы, что...
В конце 1976 г. в связи с принятием Закона о свободе информации в США государственные архивы начали рассекречивать сведения о НЛО, в том числе и материалы проекта ВВС «Синяя книга», где было изложено 15 000 расследований наблюдений НЛО, происходивших с 1947 по 1969 гг

В этот день...
Сегодня (65 лет назад) 22 октября в 1954 году в Морисвиле (шт. Огайо, США) около 60 человек видели серебристый сигарообразный НЛО.


Пользуетесь ли Вы уфологическим софтом?
Всего ответов: 978


Сказано...
Метродор

Считать Землю единственным населенным миром в беспредельном пространстве было бы такой же вопиющей нелепостью, как утверждать, что на громадном засеянном поле мог бы вырасти только один пшеничный колос