Главная » 2009 » Март » 9 » "Інтер" спробував вийти на контакт з інопланетним розумом
20:37

"Інтер" спробував вийти на контакт з інопланетним розумом

Зустрічайте! Новий фільм про НЛО українського виробництва. Глядачі побачили його у понеділок, 9 березня, о 22:20 на телеканалі "Інтер". До анонса додана наступна інформація:

Повірити в існування НЛО тверезомислячій людині досить важко - будь-яке згадування про літаючі тарілки та прибульців викликає у кращому випадку посмішку. Документалісти "Інтера" підійшли до цієї теми з усією серйозністю та спробували розібратися, що насправді представляють собою невпізнані літаючі об'єкти, і навіть ризикнули зробити припущення, що найближчим часом зустрічі з інопланетними істотами почастішають. Чому - дивіться у документальному фільмі "Обережно: НЛО!". Автор - Костянтин Ковригін, режисер - Олексій Лябах (студія "07 Продакшн", телеканал "Інтер").

Лікарі кажуть, що серед людей, які стверджують, що контактували з НЛО, дуже високий рівень психічних розладів - майже 90%. Однак інші 10-12% - цілком нормальні, психічно здорові люди. І нехай це порівняно мізерна цифра, однозначно зводити проблему до хвороби, - визнають лікарі, - було б невірним. Що вже казати про випадки, коли "галюцинації" відбуваються у десятків, сотень і навіть тисяч свідків НЛО?

Автори фільму розшукали людей, які контактували з інопланетянами. Ольга та Володимир Воронезькі, подружжя з міста Дубно у Рівненській області, розповідають, що їх одного разу викрали прибульці. Літаючу тарілку, яка висіла над дахом будинку, помітила їх семирічна донька. Далі історія виглядає ще більш неймовірною. Аби відкинути всі сумніви, документалісти використали найбільш надійний спосіб перевірки - запропонували Ользі та Володимиру пройти тест на детекторі брехні. Висновок експерта-поліграфолога буде точним та безпристрасним.

Віримо ми у інопланетний розум чи ні, але факт залишається фактом: розгадати таємницю НЛО вчені намагаються з часів Другої світової війни. Більш того - за особистим розпорядженням Леоніда Брежнєва у Радянському Союзі навіть було створено спеціальну комісію, яка займалася відстеженням всіх повідомлень від НЛО. Це сталося після того, як 22 вересня 1977 року сотні людей над Петрозаводськом спостерігали НЛО. Сьогодні деякі з тих документів розсекречено та використано у документальному фільмі "Інтера", а їх зміст змусить задуматися навіть найвідчайдушніших скептиків: а може, НЛО все ж таки існують?

Дивіться анонс документального фільму "Обережно: НЛО!"

Дивіться фільм "Обережно: НЛО!" онлайн! (тут також можна його завантажити)

Дивіться сценарій фільму "Обережно: НЛО" (зміст)

(Ярослав Сочка за матерілами телеканалу "Інтер", Україна)

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3722 | Добавил: ufodos | Теги: смотреть, фильм
похожие новости


Всего комментариев: 1
написал: phantom (13.03.2009 21:02)
0  
http://www.ufoinukraine.org.ua/forum/index.php?showtopic=4235
Ответ Администрации: Основний текст фільму та його обговорення на нашому форумі http://ufodos.org.ua/forum/2-108-1А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАСтатьи по теме
Магия и квантовая механика
Ярослав Яцків: «Я - фаталіст. Кінець світу буде...»
"Летающая тарелочка" может вывести из строя все средства связи..
Девять дней в декабре. Из дневника контактера...
Следы Несси нашли в Черном море
Полтергейст и теория блуждающих экранирующих точек
Евпатория: в Центре межпланетных контактов
Мы ЗОНДируем аномалии... (интервью)
Карадагский монстр по прозвищу «Блекки»
Какие знания и какие технологии могли передать землянам представители внеземных цивилизаций?

Знаете ли вы, что...
Некоторые люди испытывают навязчивый, порой необъяснимый страх перед НЛО (уфофобия). Данное психическое расстройство может быть результатом естественной боязни перед Неведомым, Таинственным

В этот день...
Сегодня (66 лет назад) 22 апреля в 1952 году Авиабаза Наха, Окинава. 9 вечера. Описание: команда бомбардировщика B-29 с земли наблюдала эллиптический объект, летевший между двумя другими объектами, каждый из которых был с белым огнем и затем мигал каждые 1-2 сек. в то время как они совершали блуждающие движения в течение 10 мин. ...

Когда будет разгадана тайна НЛО?
Всего ответов: 1788


Сказано...
Иммануил Кант

В царстве природы все миры и системы по сравнению с мирозданием в целом - лишь пылинки. Посреди стольких сфер лишь те области могут быть пустынны и ненаселены, где не могут обитать разумные существа, являющиеся целью всей природы