Главная » 2009 » Март » 9 » "Інтер" спробував вийти на контакт з інопланетним розумом
20:37

"Інтер" спробував вийти на контакт з інопланетним розумом

Зустрічайте! Новий фільм про НЛО українського виробництва. Глядачі побачили його у понеділок, 9 березня, о 22:20 на телеканалі "Інтер". До анонса додана наступна інформація:

Повірити в існування НЛО тверезомислячій людині досить важко - будь-яке згадування про літаючі тарілки та прибульців викликає у кращому випадку посмішку. Документалісти "Інтера" підійшли до цієї теми з усією серйозністю та спробували розібратися, що насправді представляють собою невпізнані літаючі об'єкти, і навіть ризикнули зробити припущення, що найближчим часом зустрічі з інопланетними істотами почастішають. Чому - дивіться у документальному фільмі "Обережно: НЛО!". Автор - Костянтин Ковригін, режисер - Олексій Лябах (студія "07 Продакшн", телеканал "Інтер").

Лікарі кажуть, що серед людей, які стверджують, що контактували з НЛО, дуже високий рівень психічних розладів - майже 90%. Однак інші 10-12% - цілком нормальні, психічно здорові люди. І нехай це порівняно мізерна цифра, однозначно зводити проблему до хвороби, - визнають лікарі, - було б невірним. Що вже казати про випадки, коли "галюцинації" відбуваються у десятків, сотень і навіть тисяч свідків НЛО?

Автори фільму розшукали людей, які контактували з інопланетянами. Ольга та Володимир Воронезькі, подружжя з міста Дубно у Рівненській області, розповідають, що їх одного разу викрали прибульці. Літаючу тарілку, яка висіла над дахом будинку, помітила їх семирічна донька. Далі історія виглядає ще більш неймовірною. Аби відкинути всі сумніви, документалісти використали найбільш надійний спосіб перевірки - запропонували Ользі та Володимиру пройти тест на детекторі брехні. Висновок експерта-поліграфолога буде точним та безпристрасним.

Віримо ми у інопланетний розум чи ні, але факт залишається фактом: розгадати таємницю НЛО вчені намагаються з часів Другої світової війни. Більш того - за особистим розпорядженням Леоніда Брежнєва у Радянському Союзі навіть було створено спеціальну комісію, яка займалася відстеженням всіх повідомлень від НЛО. Це сталося після того, як 22 вересня 1977 року сотні людей над Петрозаводськом спостерігали НЛО. Сьогодні деякі з тих документів розсекречено та використано у документальному фільмі "Інтера", а їх зміст змусить задуматися навіть найвідчайдушніших скептиків: а може, НЛО все ж таки існують?

Дивіться анонс документального фільму "Обережно: НЛО!"

Дивіться фільм "Обережно: НЛО!" онлайн! (тут також можна його завантажити)

Дивіться сценарій фільму "Обережно: НЛО" (зміст)

(Ярослав Сочка за матерілами телеканалу "Інтер", Україна)

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3840 | Добавил: ufodos | Теги: смотреть, фильм
похожие новости


Всего комментариев: 1
написал: phantom (13.03.2009 21:02)
0  
http://www.ufoinukraine.org.ua/forum/index.php?showtopic=4235
Ответ Администрации: Основний текст фільму та його обговорення на нашому форумі http://ufodos.org.ua/forum/2-108-1А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
ПРАВИЛАСтатьи по теме
Космос. Живий Космос
В столице открылась телефонная линия по отслеживания НЛО
Тайна «КАМЕННОЙ МОГИЛЫ»
Ярослав Сочка в поисках топлива для НЛО
От Демокрита к Э. Резерфорду, от Анаксагора к В.И. Вернадскому...
О космическом разуме. Что такое Бог? Рассуждения уфолога
Ирина Вавилова: украинцы открывают Вселенную для себя
Невідома "Історія України" В.Ф. Остафійчука
Человечество и его начальный путь развития
Юрий Марчук шесть лет контактирует с внеземным разумом

Знаете ли вы, что...
Министерство обороны Великобритании 20 октября 2008 г. выложило на сайте 19 файлов с документами об НЛО, который в тот же день посетило 264 тыс. интернет-пользователей

В этот день...
Сегодня (59 лет назад) 15 ноября в 1959 году во время погружения в самом глубоком месте мирового океана (район острова Гуам, Тихий океан) Жак Пикар записал в дневнике: "1057. Глубина 70 саженей (около 1,5 км). Наружный свет не включаем, приберегаем его для больших глубин. Замечен довольно крупный объект дискообразной формы с многочисленными светящимися точками". ...

Чего не хватает на сайте "Украина аномальная"?
Всего ответов: 733


Сказано...
Джордж У.Бидл

Трудно создать хорошую теорию, теория должна быть разумной, а факты не всегда таковы