Главная » 2009 » Февраль » 13 » Зінченко очолив Національне космічне агентство. Експерти в шоці
20:01

Зінченко очолив Національне космічне агентство. Експерти в шоці

Уряд призначив генеральним директором Національного космічного агентства України Олександра Зінченка. Відповідна постанова була офіційно оприлюднена ввечері 13 лютого.

Зінченко був призначений на посаду замість Юрія Алексєєва, якого звільнили у зв’язку з "досягненням граничного віку та виходом на пенсію".

Напередодні Турчинов представив нового керівника співробітникам НКАУ. Втім, експерти вже назвали призначення Юлії Тимошенко "кадровою помилкою".

"Коли я це почув, у мене очі на лоб полізли!" – обурився директор військових програм Центру ім. Разумкова Микола Сунгуровський.

"Сьогоднішні призначення на керівні посади в секторі безпеки призводять до його глибокого руйнування. На жаль, зараз це система. Тому я не можу вітати це призначення", - заявив виданню "Комерсант-УкраЇна" директор Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

Олександр Зінченко в лютому-вересні 2005 року обіймав посаду державного секретаря України, в жовтні 2006 - квітні 2008 року був радником президента Віктора Ющенка.

У травні 2008 року Юлія Тимошенко призначила його керівником групи своїх наукових консультантів і референтів, а в червні він очолив фракцію БЮТ в Київраді.

Призначення в НКАУ не відіб'ється на його депутатській діяльності в Києві, оскільки законодавство дозволяє суміщати посаду в держструктурі з обов'язками депутата.

НКАУ було створене в 1992 році. До сфери його управління входять понад 40 конструкторських бюро, промислових підприємств, військових частин, наукових установ і організацій. Серед них - Південний машинобудівний завод ім. Макарова ("Південмаш"), КБ "Південне" ім. Янгеля, Павлоградський хімічний завод, Нікопольській трубний завод і київський завод "Арсенал".

За матеріалами: Комерсант-Україна / ТСН.ua / Н.Д.


© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 2870 | Добавил: ufodos | Теги: космос, Украина, политика
похожие новости


Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛАСтатьи по теме
Смальта для мозаики на тему: "Астрология - наука, не наука или ненаука?"
Неопознанные объекты над Закарпатьем
Карадагский монстр по прозвищу «Блекки»
Геохронология эр и периодов развития Земли в религиозных откровениях древних евреев
Шел с уроков и увидел НЛО, с тех пор собирает свидетельства людей о «тарелках» и пришельцах
Морской змей в Черном море - невероятно!
Звездные планетарные системы на полях Земли
НЛО разведали дорогу в Украину еще во времена Киевской Руси
НЛО в украинской армии
Интуитивное и мистическое познание мира

Знаете ли вы, что...
Все качественные фотографии НЛО в большей степени оказывались фальшивками. И если сегодня появляется фотография НЛО хорошего качества, на ее происхождение сразу же падает тень сомнения

В этот день...
Сегодня (40 лет назад) 20 октября в 1977 году НЛО объявился в окрестностях г.Петрозаводска (Карелия). ...

Возраст посетителей сайта Украина аномальная
Всего ответов: 4235


Сказано...
Вернер фон Браун

Существуют внеземные силы, местопребывание которых нам еще не известно и которые гораздо сильнее, чем мы до сих пор предполагали