Главная » 2009 » Февраль » 13 » Зінченко очолив Національне космічне агентство. Експерти в шоці
20:01

Зінченко очолив Національне космічне агентство. Експерти в шоці

Уряд призначив генеральним директором Національного космічного агентства України Олександра Зінченка. Відповідна постанова була офіційно оприлюднена ввечері 13 лютого.

Зінченко був призначений на посаду замість Юрія Алексєєва, якого звільнили у зв’язку з "досягненням граничного віку та виходом на пенсію".

Напередодні Турчинов представив нового керівника співробітникам НКАУ. Втім, експерти вже назвали призначення Юлії Тимошенко "кадровою помилкою".

"Коли я це почув, у мене очі на лоб полізли!" – обурився директор військових програм Центру ім. Разумкова Микола Сунгуровський.

"Сьогоднішні призначення на керівні посади в секторі безпеки призводять до його глибокого руйнування. На жаль, зараз це система. Тому я не можу вітати це призначення", - заявив виданню "Комерсант-УкраЇна" директор Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

Олександр Зінченко в лютому-вересні 2005 року обіймав посаду державного секретаря України, в жовтні 2006 - квітні 2008 року був радником президента Віктора Ющенка.

У травні 2008 року Юлія Тимошенко призначила його керівником групи своїх наукових консультантів і референтів, а в червні він очолив фракцію БЮТ в Київраді.

Призначення в НКАУ не відіб'ється на його депутатській діяльності в Києві, оскільки законодавство дозволяє суміщати посаду в держструктурі з обов'язками депутата.

НКАУ було створене в 1992 році. До сфери його управління входять понад 40 конструкторських бюро, промислових підприємств, військових частин, наукових установ і організацій. Серед них - Південний машинобудівний завод ім. Макарова ("Південмаш"), КБ "Південне" ім. Янгеля, Павлоградський хімічний завод, Нікопольській трубний завод і київський завод "Арсенал".

За матеріалами: Комерсант-Україна / ТСН.ua / Н.Д.


© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 2706 | Добавил: ufodos | Теги: космос, Украина, политика
похожие новости


Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛА

Сообщить об НЛО над Украиной
Статьи по теме
Британское страшилище перебралось в Крым
Сталкеры видели то же, что и древние шумеры
О сущности проявления Генома
Жертвоприношения и НЛО: реконструкция древнего ритуала
По следам селенитов - обитаема ли Луна?
Невідома "Історія України" В.Ф. Остафійчука
Небо – в друзья!
Над Бердянском НЛО сфотографировали четко и последовательно
Каменная мистерия. Мегалиты - физические приборы? (2)
О космическом разуме. Что такое Бог? Рассуждения уфолога

Знаете ли вы, что...
Уфолог изучает не только НЛО. Существуют десятки феноменов и дисциплин (луговой феномен, круги в океане, палеоконтакт, увечья скота, контактерство и т.д.), которые в объязательном порядке входят в круг интересов исследователя НЛО.

В этот день...
Сегодня (51 лет назад) 25 апреля в 1966 году треугольный НЛО едва не ослепил миссис Чарлз Ф.Джонс, отвозившую внука в Мерилл (шт.Мичиган, США). По ее словам, НЛО походил на "летающий фольксваген". ...

Пользуетесь ли Вы уфологическим софтом?
Всего ответов: 928


Сказано...
Лоуренс Меррик

Ни один президент после Кеннеди не набрался мужества сообщить американцам всю правду об НЛО