Главная » 2009 » Февраль » 10 » Експедиція Прикарпатського національного університету сфотографувала НЛО
10:32

Експедиція Прикарпатського національного університету сфотографувала НЛО

Улітку 2008 року після липневої повені експедиція Прикарпатського національного університету проводила дослідження у Карпатах. Археологи сходили на Чорногорський хребет, та сфотографували НЛО. Знімок опублікували лише у лютому цього року, коли в Україні почався справжній НЛО-бум!

— Шукали петрогліфи (старовинні написи на камінні. — ”ГПУ”). Після повені їх можна було легше розгледіти, — розповідає 58-річний археолог Богдан Томенчук. Він 20 років керує галицькою експедицією. — Дослідження проводили неподалік села Дземброня у Верховинському районі, біля гори Піп Іван, на висоті понад 2 тисячі метрів над рівнем моря. Я мав біля себе звичайний цифровий фотоапарат. Знімав по обіді. Коли переглядав фотографії через два місяці, побачив на одній якийсь об’єкт. Спочатку подумав: може, якась помарка на знімку. Але взявся наближувати, тоді стало добре видно, що це не дефект. На птаха не схоже, на літак — тим більше. 

Чоловік проконсультувався з професійними фотографами. Ті пояснили: це не дефект зйомки, бо фотоапарат знімав автоматично, а на інших відбитках такого зображення немає. 

Селяни Дземброні говорять, що на Чорногорі часто трапляються паранормальні явища. 

— У мене жили хлопці із Дніпропетровська, у гори приїхали на кілька днів, — згадує 67-річна Катерина Кричун. — Із палатками на ночівлю пішли в гори, на другий день навповідатися не могли. Казали: бачили якісь сліди, які появлялися й одразу зникали. А ще розказували про якесь дивне світло в горах, яскравіше від сонця. Воно запалювалося, а потім щезало — і так що п’ять хвилин. Я ніколи так високо в гори сама не ходила. Одного разу пішла — і блуд учепився серед білого дня: йшла й щоразу приходила до того ж дерева. Тільки коли помолилася, одразу відпустило, знайшла свою стежку.

(фото: Богдан Томенчук)

2005-го невідомий літаючий об’єкт сфотографували у Яремчі — тоді над горами зависло щось подовгувате з випуклістю посередині. 

Вікторія ЦИМБАЛІСТА, НЛО над Чорногорою сфотографувала археологічна експедиція, 05.02.2009 18:56

Источник: http://gazeta.ua


© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3254 | Добавил: ufodos | Теги: фото, Карпаты
похожие новости


Всего комментариев: 3
написал: GARY (03.03.2009 14:51)
0  
happy

написал: GORGEOUS (03.03.2009 20:09)
0  
Интересный факт! cool

написал: Агрессор (10.03.2019 05:28)
0  
Блуд - это реальная фигня. Однажды с другом три раза уходили в разные стороны но возвращались на одно и то же место. Притом что мы опытные туристы, никогда не бывало такого, чтобы где-то заблудились. Так то вот, ребятки.. не шастайте где не надо.. а то не найдут потом... уууу :$Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]