Главная » 2009 » Февраль » 6 » Із перших днів нового року в Україну зачастили прибульці
14:33

Із перших днів нового року в Україну зачастили прибульці

Цими вихідними в Дніпропетровському планетарії відбудеться зустріч українських уфологів, де вони обговорять активізацію нерозпізнаних літальних об'єктів - НЛО - над Україною. 
А подискутувати є про що. Від початку року, стверджують дослідники явища, у різних регіонах країни спостерігалися справжні дива. У перші дні нового року таємничі кола на засніженому асфальті фіксували в Севастополі, а наприкінці січня Харків зворохобила куля-сяйво, яка нечутно пропливла просто над центральною вулицею міста ... 
Що це, вияв бурхливої фанатазії збуджених кризою співітчизників? Чи справді щось нерозпізнане нас вивчає, а може, подає знаки, які ми наразі не можемо витлумачити?


НЛО ЛЮБИТЬ ПІВДЕНЬ КРАЇНИ
- Найбільша кількість повідомлень свідків НЛО надходить із Києва та Криму, - розповідає Ярослав Сочка, дослідник-уфолог, керівник клубу "УФОДОС". - Територіально до НЛО-активних регіонів належать південні області України, звідки надходить до 40 відсотків усіх повідомлень. Чому це так, відповісти важко.
Як і раніше, прослідковується тенденція до активності НЛО в глухих сільських районах особлива активізація їх у моменти катастроф та соціальних збурень. Ось, власне, і тепер, під час кризи, повідомлення про НЛО активно надходять із Криму, Харкова, Полтави, Дніпропетровська.
- Мабуть, не всі повідомлення ви тpaктyєтe як значимі?
- Ми щороку вносимо до бази даних близько півсотні свідчень (і майже так ж кількість ігнорується з огляду на недостатність даних чи їх очевидну абсурдність). А зовсім недавно закарпатський уфологічний клуб "УФОДОС" запустив у дію загальнонаціональний архів із НЛО в Україні (UFOBUA). Збираємо свідчення безпосередніх очевидців НЛО з різних куточків країни, маємо нагоду їх проаналізувати, систематизувати.
Останнім часом збільшилася кількість фотографічних і відеосвідчень, що пояснюється доступністю цифрової аппаратури. Себтов більшості випадків можна відразу зрозуміти, фантазує заявник чи ні.
А насправді реальних - хоч і не заявлених - зустрічей із НЛО ще більше! Не кожна людина наважиться розповісти про дивний літальний об'єкт у небі - досі живе страх очевидців бути висміяними сусідами, колегами. 
Крім того, багато свідків НЛО дотепер просто не знає, куди, про що і як повідомляти. "Уфологічна неписьменність" українського населення дається взнаки.

ВАЖЛИВО - НЕ НАБЛИЖАТИСЬ ДО НИХ
- У такому разі порадьте, як має поводитися людина, котра натрапила на НЛО? Більшість із нас, напевно, налякалася б і впала у паніку...
-Як правило, зустріч із НЛО швидкоплинна, без фізичного контакту. Тому не слід панікувати й налаштовувати себе на негатив заздалегідь. При зустрічі з нерозпізнаним об'єктом - як він не виглядав би ­ слід дотримуватись нейтралітету поводитися стримано, буд-які агресивні дії щодо прибульців проявляти не слід. Важливо - не наближатись до них.
Якщо ж контакт із НЛО таки відбувся, і ви навіть відчули певні дії з боку об'єкта, поінформуйте про це місцеву владу, органи внутрішніх справ, пожежників, комісію з надзвичайних ситуацій, військових. Бажано залучити до роботи з дослідження обставин на місці цивільних і військових фахівців. 
Іще. У будь-якому разі постарайтесь задокументувати подію і зв'язатися з уфологами для констатації фактів. Бо в більшості випадків, як переконує практика, ваше свідчення може бути витребуване... лише в уфологічному середовищі.

Це справа національної безпеки! 
• Артем БІЛИК, голова Українського науково-дослідного центру вивчення аномалій "Зонд": 
- Більш як 80% спостережень НЛО пояснюються звичайними причинами: зірками, літаками, птахами тощо, що при певних умовах створюють візуальні ефекти, які здаються очевидцям дивними. 
Річ у тім, що в проблемі НЛО є два аспекти. Перший - це аспект національної безпеки. Об'єкти, що з'являються у повітряному просторі держави, демонструють льотно-технічні характеристики, недосяжні широкому загалу відомих літальних засобів, не відбиваються на екранах радарів, зависають над містами, промисловими центрами, військовими об'єктами тощо, можуть виявитися розвідувальними апаратами іноземних держав. Ось чому в провідних країнах, зокрема, у США, Великій Британії, Франції та інших, проблему НЛО вивчають на державному рівні. 
Міркую, що, з огляду на важливе геополітичне розташування України, цим аспектом не можна нехтувати. 
Другий аспект - новітні технології. Річ у тім, що на місцях "посадок", "руйнувань" НЛО іноді виявляють так звані артефакти - предмети, які не можуть бути відтворені за допомогою відомих загалові технологій.
Можна з цього приводу згадати знаний випадок падіння НЛО в Дальнєгорську 29 січня 1986 року, коли на місці катастрофи виявили сіточки з тонких кварцових ниток і свинцеві кульки з отворами, які включали рідкісні трансуранові елементи (цирконій, лантан, ітрій тощо). Яке б не було походження об'єктів, тільки-но уявімо собі, які
можливості матиме країна, що оволодіє технологіями НЛО!

Ми це бачили! 
• "Увечері над пляжем "Лонжерон" я, моя родина і ще кілька людей бачили 11 чи 12 об'єктів грушоподібної форми. Два з них мали жовтий і червоний колір, решта - темно-сірі, - свідчить Кирило Лютий, житель Оде­щини. - Жовтий та червоний наче бавилися, наздога­няючи один одного ... Безпосередньо в момент появи першого об'єкта в мене зупинився кварцовий годинник, а хвилин за 15 до появи об'єктів кокер-спанієль, що гуляв з якоюсь жінкою, несподівано завмер та сів, як вкопаний, біля їі ніг.. ."
• "Приблизно о 21.00 в районі озера Тельбін на Березняках, - повідомляє анонімна киянка, - я і ще кілька людей спостерігали незвичне явище. У темному небі на рівні хмар з'явилися і рухалися з великою швидкістю п'ять великих куль, що світилися. Траєкторіі у них були різні, але летіли вони в один бік. Люди навколо почали фотографувати, і мій чоловік також. .. "
• "Сьогодні ввечері, - розповіла Наталія Філаткіна, жителька Одеси, - я із сім'єю спостерігала в небі над містом політ 18 об'єктів, вони складалися з двох конусоподібних половин та світилися. Ми встигли це зняти на камеру і на мобільний телефон. Досі перебуваємо під враженням від побаченого .. ."
• "Виходжу сьогодні з гаражного приміщення ... Глянув у небо, а воно повільно летить ... - розповів анонімний житель Троєщини (Київська область). - Заплющив очі, розплющив, а воно й далі в небі, тільки змістилося трохи. Тут я про стільниковий телефон згадав, прицілився, клацнув, глянув на екранчик - літає!"
• "Згусток оранжевого світіння з'явився з-за даху багатоповерхівки, pyxaвся на південний схід, у зоні спостереження був близько двох хвилин, - повідомив А. Кириченко, житель Херсона. - Він двічі зависав у повітрі, здійснив 3 - 4 безсистемні вертикальні та горизонтальні маневри. Ознак реактивного вихлопу двигунів і застосування aеродинамічного управління не спостерігалося. Шуму не було чути. Характер руху нагадував радше показове маневрування високоманевреного гелікоптера. Лише один знімок вдався. Фотокамера мобільного телефону 3,2 Мп".

(Ці свідчення очевидців зібрані та проаналізовані активістами "УФОДОС" й УНДЦВА "Зонд", деякі занесені до протоколу засідання організації і розміщені на сайті уфологічної організації www.ufodos.org.ua)

Газета "Експрес" (рубрика "Тема", 18 стр.) 5-12 лютого 2009 року, "Що це було? Та НЛО!"
Ірина Конторських

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 4718 | Добавил: ufodos | Теги: зонд, УФОДОС, интервью
похожие новости


Всего комментариев: 0


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]