Главная » 2008 » Октябрь » 19 » Ігор Березюк зустрічався з інопланетянами тричі
18:49

Ігор Березюк зустрічався з інопланетянами тричі

Художник, композитор і поет Ігор Березюк основний скульптор Харьківського музею уфології. Створити музей НЛО його запросила директор планетарію Галина Железняк, 36 років, уфолог, філософ, автор книжок про аномальні явища. Маловідомо, що Ігор Березюк сам був свідком загадкових НЛО!

—Людина, що побуває тут, повинна зрозуміти, що зі Всесвіту на неї дивляться з надією, —розповідає Ігор Березюк. —Прийшов час, і їх потрібно знати в обличчя. Це важливо і в сенсі планетної безпеки. Треба шукати своїх або остерігатися агресивних інопланетян-бандитів.

Березюк розповідає, що зустрічався з інопланетянами тричі. Вперше —на початку 1990-х, коли подорожував до тайги.

—То було як видіння, осяяння. Мені наче щось відкрилося. Я йшов навмання і якось вийшов, куди мені треба. Зустрів у тайзі людину, яка направила на вірний шлях, —згадує художник. —По тому все в житті змінилося: з’явилися гроші, я почав виставляти свої картини, їздити по концертах по всій країні. До того заробляв гроші, граючи на гітарі в метро.

Вдруге наприкінці 1990-х у районі Мерефи під Харковом Березюк спостерігав сферичні кола на траві, які залишили нічні візитери. Третя зустріч відбулася два роки тому, перед джазовим фестивалем у Коктебелі.

—Багато вогників низкою кружляли над морем. На них дивилися тисячі людей. Це відбувалося так довго, години зо дві, що люди стомилися фотографувати та розглядати їх, —каже Березюк.

У музеї НЛО, крім рукотворних образів інопланетян, знаходиться експозиція документальних свідоцтв візитів інопланетних істот. Матеріали харківських дослідників: зразки ґрунту, каміння, фотографії кіл на полях. Один з експонатів —уламок тіла, який у 1990 роках упав у Богодухівському районі.

—За повідомленнями очевидців, вони спостерігали яскравий вогонь, тіло, що вдарилося об поверхню землі, утворивши 15-метровий кратер, —розповідає Галина Железняк. —Вчені університету ім. Каразіна привезли уламки тіла і стверджують, що воно створене не природою.

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3624 | Добавил: ufodos | Теги: Музей, уфология, Харьков
похожие новости


Всего комментариев: 5
написал: апв (01.11.2008 13:28)
0  
лжец!

написал: абракодабра (09.04.2011 21:41)
0  
и что то мне кажется что встричал он их в психушке

написал: Герберт (07.11.2011 16:56)
0  
Вообще ерунда. Насколько знаю, по поводу описания инопланетян в веб сайте http://ruru.ucoz.ua
уже пол года в России, Америке, Германии, Израиле идут более многомасштабные изучения и тут данные указания - детский смех просто.

написал: Герберт (07.11.2011 16:59)
0  
Еще - в доктрине НАТО есть военный пункт о ненападении на НЛО из-за избежания конфликтного облика.
Так что уже нет речи о том, что "инопланетяне не существуют".

написал: Герберт (07.11.2011 17:19)
0  
Ещё - белый облик ("вид инопланетяна", ефект
"предсмертного" тунэля и т.п.) - лишь облик идентификации (стереотипизация для личного сознания, возможны видеть со стороны) в подсознании, что этот предмет решён в образе восхищения.
В реалии такие инопланетяне не существуют.
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
ПРАВИЛА
Знаете ли вы, что...
В конце 1976 г. в связи с принятием Закона о свободе информации в США государственные архивы начали рассекречивать сведения о НЛО, в том числе и материалы проекта ВВС «Синяя книга», где было изложено 15 000 расследований наблюдений НЛО, происходивших с 1947 по 1969 гг

В этот день...
Сегодня (59 лет назад) 15 ноября в 1959 году во время погружения в самом глубоком месте мирового океана (район острова Гуам, Тихий океан) Жак Пикар записал в дневнике: "1057. Глубина 70 саженей (около 1,5 км). Наружный свет не включаем, приберегаем его для больших глубин. Замечен довольно крупный объект дискообразной формы с многочисленными светящимися точками". ...

Когда будет разгадана тайна НЛО?
Всего ответов: 1807


Сказано...
Иммануил Кант

В царстве природы все миры и системы по сравнению с мирозданием в целом - лишь пылинки. Посреди стольких сфер лишь те области могут быть пустынны и ненаселены, где не могут обитать разумные существа, являющиеся целью всей природы