Главная » 2008 » Октябрь » 19 » Ігор Березюк зустрічався з інопланетянами тричі
18:49

Ігор Березюк зустрічався з інопланетянами тричі

Художник, композитор і поет Ігор Березюк основний скульптор Харьківського музею уфології. Створити музей НЛО його запросила директор планетарію Галина Железняк, 36 років, уфолог, філософ, автор книжок про аномальні явища. Маловідомо, що Ігор Березюк сам був свідком загадкових НЛО!

—Людина, що побуває тут, повинна зрозуміти, що зі Всесвіту на неї дивляться з надією, —розповідає Ігор Березюк. —Прийшов час, і їх потрібно знати в обличчя. Це важливо і в сенсі планетної безпеки. Треба шукати своїх або остерігатися агресивних інопланетян-бандитів.

Березюк розповідає, що зустрічався з інопланетянами тричі. Вперше —на початку 1990-х, коли подорожував до тайги.

—То було як видіння, осяяння. Мені наче щось відкрилося. Я йшов навмання і якось вийшов, куди мені треба. Зустрів у тайзі людину, яка направила на вірний шлях, —згадує художник. —По тому все в житті змінилося: з’явилися гроші, я почав виставляти свої картини, їздити по концертах по всій країні. До того заробляв гроші, граючи на гітарі в метро.

Вдруге наприкінці 1990-х у районі Мерефи під Харковом Березюк спостерігав сферичні кола на траві, які залишили нічні візитери. Третя зустріч відбулася два роки тому, перед джазовим фестивалем у Коктебелі.

—Багато вогників низкою кружляли над морем. На них дивилися тисячі людей. Це відбувалося так довго, години зо дві, що люди стомилися фотографувати та розглядати їх, —каже Березюк.

У музеї НЛО, крім рукотворних образів інопланетян, знаходиться експозиція документальних свідоцтв візитів інопланетних істот. Матеріали харківських дослідників: зразки ґрунту, каміння, фотографії кіл на полях. Один з експонатів —уламок тіла, який у 1990 роках упав у Богодухівському районі.

—За повідомленнями очевидців, вони спостерігали яскравий вогонь, тіло, що вдарилося об поверхню землі, утворивши 15-метровий кратер, —розповідає Галина Железняк. —Вчені університету ім. Каразіна привезли уламки тіла і стверджують, що воно створене не природою.

© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3326 | Добавил: ufodos | Теги: Музей, уфология, Харьков
похожие новости


Всего комментариев: 5
написал: апв (01.11.2008 13:28)
0  
лжец!

написал: абракодабра (09.04.2011 21:41)
0  
и что то мне кажется что встричал он их в психушке

написал: Герберт (07.11.2011 16:56)
0  
Вообще ерунда. Насколько знаю, по поводу описания инопланетян в веб сайте http://ruru.ucoz.ua
уже пол года в России, Америке, Германии, Израиле идут более многомасштабные изучения и тут данные указания - детский смех просто.

написал: Герберт (07.11.2011 16:59)
0  
Еще - в доктрине НАТО есть военный пункт о ненападении на НЛО из-за избежания конфликтного облика.
Так что уже нет речи о том, что "инопланетяне не существуют".

написал: Герберт (07.11.2011 17:19)
0  
Ещё - белый облик ("вид инопланетяна", ефект
"предсмертного" тунэля и т.п.) - лишь облик идентификации (стереотипизация для личного сознания, возможны видеть со стороны) в подсознании, что этот предмет решён в образе восхищения.
В реалии такие инопланетяне не существуют.
А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛА
Знаете ли вы, что...
Уфологами многие люди становились после того, как сами лично наблюдали неопознанные летающие объекты. Личный опыт - самый достоверный источник реальности НЛО и аномальных явлений

В этот день...
Сегодня (52 лет назад) 22 июля в 1965 году около 20 жителей Фрамингема (Массачусетс, США) видели круглый серебристый НЛО. Объект завис на 20 минут, затем болтался из стороны в сторону. ...

Чего не хватает на сайте "Украина аномальная"?
Всего ответов: 719


Сказано...
Юрий Лунев

В целом же, проблема НЛО довольно серьезна. Она требует, на мой взгляд, детального изучения и соответствующих выводов для всех людей. Скоропалительно к ней подходить нельзя. Как и нельзя что-либо категорически утверждать или опровергать