Главная » 2008 » Май » 23 » Как Николай Безхмельницын с инопланетянами общался
11:42

Как Николай Безхмельницын с инопланетянами общался

Інтернет-видання "Газета по-українськи" (www.gpu.ua) відносно недавно (30.04.2008 7:42) опублікувало інтервью з президентом Київського уфологічного центру Миколом Безхмельніциним. "Україна аномальна" приводить його дослівно, однак, від коментарів админістрація сайта відмовляється

Уфолог 59-річний Микола Безхмельніцин із Києва розповідає, що бачив НЛО. Через кілька днів вдалося поговорити з інопланетянами. У цьому допоміг гіпнотизер на ім’я Руслан, з яким він познайомився

— За спеціальністю я фізик, але уфологією цікавився завжди. До зустрічі з ними знав усю теорію й навіть видав книжку по уфології, — розповідає російською Микола Безхмельніцин.

Усе сталося в червні 2004-го. Чоловіки під’їхали до площі Тараса Шевченка на столичному масиві Виноградар. Руслан загіпнотизував Миколу, а потім звелів розплющити очі.

— Бачу, як від площі Шевченка в бік Пущі-Водиці за чотири кілометри від землі висить об’єкт, схожий на літаючу тарілку. Зверху сірого кольору, а знизу коричневого, — продовжує Безхмельніцин. — Тарілка велика, майже півтора кілометри. Схожа до тих, які показують у фільмах.

Тоді не вдалося поговорити з інопланетянами. Через кілька днів Руслан знову намагався ввести Безхмельніцина в гіпноз, але не вийшло. Гіпнозу піддався його 14-річний син Володимир.

— Спочатку в нього перед очима були жовті круги. Потім він прийшов до лісу, а звідти вийшов на пагорб. З’явилося висяче коло. Син зайшов до нього. Він бачив світло й довгий коридор. Повернув ліворуч і зайшов до залу. Там стояли прибори, схожі на комп’ютери. Біля них — чотири істоти.

Безхмельніцин каже, що спілкувався з інопланетянами через сина. Коли Володя заговорив голосом, схожим на робота, то ”в дружини очі мало не вилізли”.

— Ми говорили з ними майже сорок хвилин. Розмовляли російською. Перше, що цікавило — скільки років існує цивілізація. Вони відповіли, за земними підрахунками — 530 тисяч років. Їхня планета розташована від Землі за 700 світових років. Далі поцікавився, чи довго вони живуть. Відповіли, що можуть жити, скільки захочуть. Ще сказали, що нереально створити машину часу.


Так Безхмельніцин зобразив літаючий об’єкт, який бачив у небі над Києвом. За його словами, щодня над столицею висять до десяти ”тарілок”


Руслан попередив Безхмельніцина, щоб не запитував про Бога. Бо таких запитань інопланетяни не люблять. Колись вони відповіли чоловікові, що існує божественна сутність, яка всім керує.

— Руслан казав, що вони на Землі бувають ”проїздом”. Але ми як люди не цікаві їм. Навколо Землі є біологічне інформаційне поле, в якому є дані про кожну людину, — каже Безхмельніцин. — У них є діти. Народжуються вони так само, як і люди. Але грошей не мають і не їдять таку їжу, як ми. Вони харчуються енергією.

Коли Володю вивели з гіпнозу, він нічого не пам’ятав.

Віктор Лапцюк із кафедри астрономії та фізики космосу Національного університету ім. Шевченка стверджує, що під гіпнозом не можна бачити НЛО й розмовляти з ними. Мовляв, у такому стані людина бачить свої уявлення, ”і все це на рівні підсвідомості”.

— Дев’яносто відсотків свідків, які стверджують, що бачили НЛО, насправді бачать світло від ракет. Хоча я вірю в їхнє існування, бо про це говорять космонавти.

1947 року в американському місті Розуел, штат Нью-Мексико, розбився літаючий об’єкт, схожий на диск. Окрім обломків, спецслужби начебто знайшли п’ять тіл інопланетян. Поширилися чутки про аварію НЛО. Через кілька днів американські військові заявили, що в Розуелі знайшли уламки розвідувального зонду. Документи в спецслужбах залишилися нерозсекреченими.

Источник: Галина ОСТАПОВЕЦЬ,  http://ua.redtram.com/redirect/news/104944485/
© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна


Просмотров: 3691 | Добавил: ufodos | Теги: Контактер, интервью, Безхмельницын
похожие новости


Всего комментариев: 2
написал: Антон Анфалов (13.06.2009 14:48)
0  
Может, Безхмельницын и не то что-то говорит, но ПО СТРАННОМУ СТЕЧЕНИЮ ОБСТОЯТЕЛЬСТВ рисунок диска, что он приводит -ОЧЕНЬ! напоминает изображение диска на ПОДЛИННОЙ ФОТОГРАФИИ НЛО, которую снял Некрасов Виктор Михайлович в мае 1995 года в районе аэропорта Симферополь, со своего балкона в поселке Аэрофлотский... Уж слишком похожи изображения!!!!
Да, и ничего такого в 1947м году под Росуэллом-НЕ РАЗБИВАЛОСЬ! Там упал зонд "Могул"!

написал: VLADISLAV (24.09.2009 07:47)
0  
Уважаемый УФОДОС!Несколько дней назад,с Синельниковской аномальной зоны вернулась экспедиция запорожских уфологов.За ночь было заснято более 70 НЛО на фото и 6 НЛО на видео,но потом,лучом с НЛО вся аппаратура была выведена из строя (сейчас пытаемся её отремонтировать).Также,в районе стоянки экспедиции была замечена женщина-НЭС,которая разговаривала со спящим в палатке учпастником экспедиции.К сожалению,мы пока не можем разместить эти материалы,так как на их основе заключён договор со студией ТВ на изготовление фильма.Также нас огорчает присутствие на Вашем форуме некоего "эксперта" А.Анфалова.Когда-то я считал его своим единомышленником,но к сожалению,ошибся.Теперь этот "эксперт",не имеющий даже обыкновенного фотоаппарата "мыльницы" и не знающий основ фото и видеосъёмок,как он мне пообещал."будет позорить все фото и видеосъёмки",которые мы хотели опубликовать на уфологических форумах.Ему ничего не стоит оскорбить и даже ...послать....людей,которые годятся ему в отцы и даже в деды.К сожалению,подобные "критиканы",помимо Анфалова,встречаются на Вашем форуме.Критика должна быть конструктивной и полезной,без лишних эмоций и со здоровым скепсисом.Вы жалуетесь,что с Вами мало делятся информацией.Ваши форумы читают не только в г.Запорожье,кому же хочеться,чтобы его постоянно шельмовали и ИНТЕРНЕТЕ?Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]