·

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА АНОМАЛИСТИЧЕСКИЙ ФОРУМ


Форум УФОДОС » Аномалистический форум клуба УФОДОС сайта "Украина аномальная" » Уфологический форум » КОНТАКТЕРЫ: Украинский аспект! (Контактеры с инопланетянами - кто они?)
КОНТАКТЕРЫ: Украинский аспект!
Гость
Дата: Четверг, 14.01.2010, 19:09 | Сообщение # 111
Гости

На форуме с


Дорогі Співвітчизники!
Не вірьте та недовіряйте нікому!
Вірьте тільки щирим та чесним людям.
Я чесно вас попереджую!
Якщо хтось має при собі артефакти інопланетного походження-ні в якому разі не проявляйте себе,-краще зберегти річ на майбутнє, ще не час.Якщо ви стали свідком падіння НЛО-зробіть все щоб приховати сліди катастрофи, якщо не має факторів, які вплинуть на ваше здоровя.Речі, які ви принесете додому можуть бути небезпечні, тому зробіть все, щоб забезпечити свою безпеку-сховайте їх так, щоб ніхто не знайшов.Потім, якщо бажаєте, прикупіть необхідне обладнання та проведіть дослідження данних артефактів.Якщо не маєте бажання досліджувати, продайте, але знайте-вас можуть за ці речі вбити, не заплативши і цента.
Якщо при катастрофі є постраждалі істоти, допоможіть їм але без контакту з ними-особисто я міг би і ризикнути, аби тільки спасти їх.Дивіться тільки на їх вигляд-вони можуть бути небезпечними для вас, але можуть бути і безпечними, як в більшості випадків.Поломанний літальний засіб необхідно приховати або......Ні в якому разі не вступайте в контакт з владою, бо попадете або в психлікарню, або на той світ-таких свідків не залишають в живих.
Краще співпрацювати з інопланетянами, ніж з властями.А в Україні тим більш.Особисто я зробив би все, щоб відремонтувати їх транспортний засіб та відправити їх додому.Памятайте-це не тварини, а розумні істоти, які мають рідних-мам, тат та дітей,-і вони можливо їх ждуть і люблять.Будьте людьми!
Я знаю, що моє повідомлення буде видалено!
Гость
Дата: Пятница, 15.01.2010, 08:37 | Сообщение # 112
Гости

На форуме с


Quote (dim177)
Ярослав Сочка: предисловие к книге "Две ирины. Послание землянам с планеты Ядивод" я не писал, о дальнейшей судьбе двух Ирин пока ничего не знаем.

Прошу прощения. Я скачал книгу у Вас, в предисловии было Ваше имя. И только потом заметил, что это "предисловие к предисловию".
И все равно вызывает интерес, кто такие эти Ирины, откуда взялись и что с ними произошло в дальнейшем. Там же планировалось продолжение книги. Может кому то из посетителей известно что то.

phantom199
Дата: Пятница, 15.01.2010, 13:28 | Сообщение # 113
Offline
Спец по контактерам
Проверенные
Ровно
Постов: 108
Награды: 1
На форуме с 22.06.2008


dim177
А может кто нибудь из участников поделится опытом личного общения с контактером?
В залежності від того, що конкретно Вас цікавить?

Як відомо «Дрібниці вирішують все», особливо коли ці дрібниці можуть поставити під сумнів сам контакт. У середовищі де основна частина світової інформації про контакторів хибна, і існує безліч тих хто уявив себе контактором...
Повинна бути сформована і чітко визначена методика роботи із контактерами і методи визначення достовірності.

Розглянемо три можливі способи «пошуку дрібниць»:
1.Перший спосіб - спостереження за претендентом на контактера.
Підкреслюючи певний зв'язок внутрішнього, психологічного змісту особистості із зовнішніми, морфологічними особливостями будови лиця, слід пам’ятати, що лице кожної людини не є чимось нерухомим, а представляє собою цілу гаму різних рухів, що виражається в міміці.
Як відомо кивання головою майже у всьому світі може означати згоду, і є вродженим жестом оскільки його використовують глухі і німі. Покачування головою означає протилежне – як універсальний жест грудних дітей. Показ зубів або злобна усмішка збереглися із акту нападу ворога і до цих пір використовується. Однією із поширених помилок яку можуть допустити новачки у ділі вивчення мови тіла – це розглядати його ізольовано від інших жестів і умов. Жест кивання плечима застосовується тоді коли людина не розуміє про що ідеться мова. Це комплексний жест, складові якого три компонента: розгорнуті долоні, підняті плечі і брови. Так наприклад жест «підпирання щоки вказівним пальцем» коли інший палець прикриває рот, а великий палець лежить під підбородком, може означати, що слухаючий відноситься до вас критично оцінюючи ситуацію. А коли його нього сильно схрещені, друга рука лежить впоперек тіла, так наче захищається, а голова і підбородок нахилені – негативно. Ця не вербальна позиція може говорити приблизно таке: «Мені не подобається те, що ви говорите, і я із вами не згоден».
Часто можна спостерігати, як політик стоїть на трибуні, схрестив руки на грудях (захисна поза) із опущеним підбородком (критична поза), і говорить аудиторії про те, як із розумінням і дружньо він відноситься до ідей молоді. Він може спробувати переконати аудиторію в своєму теплому, людяному відношенні, роблячи швидкі, різкі удари по трибуні. Ключем до правильного пояснення жестів є врахування всієї кількості жестів і відповідність їх до слів.
Розміри персональної просторової території людини середньо рівня забезпечення в принципі однакові, і умовно їх можна розділити на чотири просторові зони:
- інтимна зона 15-46см (діти, батьки, близькі друзі, родичі, подружжя, коханець), зона до 15см це інтимна зона.
- особиста зона від 46см до 1,2 метра (офіційні зустрічі, дружні бесіди і т.д.)
- соціальна зона 1,2-3,6 метра (на такій відстані ми тримаємося від по сторонніх)
- суспільна зона 3,6 метра (найкраща відстань до великої групи людей, вдало буде стояти на такій відстані від аудиторії)
Із давніх віків відкрита долоня асоціювалась із відкритістю, чесністю, довірливістю. Клятви зазвичай даються із долонею на серці, а в суді коли дають показання, піднімається рука із відкритою долонею, так щоб її бачили учасники суду. В повсякденному ужитку використовують дві позиції долоні. Вверх – просячи і вниз – стримуючи. Найкращим способом взнати, чи чесна із тобою людина – це поспостерігати за долонями людини. Коли людина говорить правду вона або відкриває долоні, або відкриває частково. Жест працює підсвідомо автоматично, так наприклад коли дитя обманює чи щось приховує, то ховає долоні за спину.
Було помічено, що жест закладання рук за спину із замком рахується жестом впевненої в собі людини, а руки за спиною із захватом зап’ястя, що люди пробує «взяти себе в руки», в цьому випадку одна рука захоплює зап’ястя так сильно, що здається наче вона пробує утримати від нанесення удару. Цікаво, що чим більше сердита людина, тим вище рухається його рука по спині.
Як дізнатись коли людина бреше? Розпізнання невербальних жестів брехні, є одним із найбільше важливих для спілкування вмінь, якого можна навчитись, слідкуючи за поведінкою людини. Визначитись які жести можуть видати людину у випадку, якщо вона бреше? Це жести, пов’язані із дотиком рук до лиця. Коли ми спостерігаємо і чуємо, як інші говорять неправду, або коли брешемо самі, ми робимо спробу закрити наш рот, очі або вуха руками.
Одною із найбільш невдалих картин для виступаючого є вигляд аудиторії, де всі до одного тримають рук у рота підчас його виступу. Коли людина виконує жест «рука до лиця» , це далеко не завжди означає, що він бреше. Однак це може бути першим індикатором брехні, і подальше спостереження за поведінкою людини і його жестами може підтвердити підозри. Слід розглядати все комплексно. Так наприклад жест сховатись від брехні, підозри або обману, із якими він стикається, є бажання уникнути погляду в очі людині. Чоловіки зазвичай енергійно потирають повіки, якщо брехня дуже серйозна, то відвертають погляд в сторону, або в низ. Жінки дуже делікатно викопують цей рух, проводячи пальцем під оком. Відводячи очі в сторону, вони дивляться в стелю. Потирання вух означає бажання слухаючого відгородитися від слів, положивши руку біля або на вусі. Це є дорослою удосконаленою формою дитячого жесту, коли діти затикають вуха. Також це може означати, що людина хоче висловитись.
Коли слухач починає підставляти руку для того, щоб сперти на неї голову, це ознака того, що йому стало сумно, і він підпирає голову рукою, для того щоб не заснути. Критичний рівень тоді коли голова повністю лежить на руці – тоді і повна відсутність будь якої зацікавленості. Абсолютним сигналом буде те, коли людина лежить головою на столі і спить. Коли людина постукує по столі або постійно стукає ногами – ознака нетерплячості. Людина приймає оцінюючу позу коли підпирає щоку зжатими в кулак пальцями, а вказівний палець впирається в висок. Якщо людина втрачає зацікавленість, але хоче виглядати зацікавленою, то голова буде спиратися на долоні. Коли вказівний палець направлено вгору, а великий палець підтримує підбородок – це може означати, що слухач відноситься негативно. Поза складання рук на грудях свідчить про нервозність і критичність. Не дивлячись на це в словах буде виражати згоду із вами. А це тому, що невербальне спілкування не може брехати, тим часом коли вербальне бреше. Так наприклад схрещення рук на грудях – захисна поза. Найкращим виходом із ситуації це – заставити людину розімкнути руки, дати йому в руки книгу, папір, любий предмет, беручи який від витягне руки вперед, тим самим прийме відкрите положення і його відношення зміниться. Другим способом звернутись до співбесідника із нахиленими відкритими долонями – «Я помітив, що у Вас є питання. Що ви хотіли спитати?» або «Що ви думаєте по цьому питанню?», а потім відкинутись на спинку стільця, показуючи, що настала його черга для відповіді… Замасковані жести, що пов’язані із схрещеннями рук найбільше спостерігаються у людей які в постійному центрі уваги, які стараються, щоб не помітили їх нервовий стан і невпевненість. Для виконання цього жесту рука рухається впоперек тіла в напрямку до іншої руки, але замість того, щоб ухватитись за цю руку, вона торкається до сумочки, браслету, годиннику чи до любого іншого предмета, який знаходиться на протилежній руці, або близько біля неї. Також цей жест може виглядати як тримання обома руками бокалу із алкоголем. Подібно захисним бар’єром утвореним із допомогою рук може бути і перехрещування ніг. Закидання ноги на ногу із утворенням кута, свідчить про те, що, що тут присутня суперечка. Закидання ноги на ногу із фіксацією ноги рукою – в такій позі сидять люди яких важко переконати у суперечці, тверді і вперті люди для яких потрібен саме цей підхід для досягнення успіху. Зазвичай люди які схрещують руки чи ноги, говорять, що вони замерзли, чи щось на кшталт цього, однак для них важко признатись, що вони нервують, стидаються чи захищаються. Також жестом схвильованості є прикупування губ, чи коли ступня однієї ноги обвивається навколо іншої. Багато віків назад, чоловіки використовували щити, щоб захиститись, сучасний же чоловік використовує все, що можна взяти в руки яким захищається від словесної атаки. Також це можуть бути схованки за столом, дверима, забором, відкритою дверима машини чи спинкою стільця під час сидіння на ній верхи. Зазвичай сидячі верхи – люди домінуючого типу, навіть коли набридла тема для розмови, то спинка стільця служить для них прекрасним захистом. Це обережні люди які непомітно сядуть верхи.
Коли людина не згодна із думкою чи відношенням інших, але не рішається висказати свою думку, вона виконує жести, які можна умовно назвати жестами витиснення: пошук неіснуючих предметів на одежі, сидячи відвернувшись від інших, дивитись в підлогу. Це ознакою того, що йому не подобається все і зі усім він не згоден.
Існує три положення голови:
- пряма – нейтральне відношення, за звичай голова не рухома, при цьому виконуються оціночні жести «рука до лиця».
- нахил в сторону – поява інтересу.
- нахил униз – поява негативного відношення, осуджуючи буде супроводжуватись рядом жестів критичної оцінки, до тих пір поки не заставити підняти голову або нахилити її на бік, інакше будуть проблеми спілкування із цією людиною.
Коли великі пальці рук сховані за пояс чи в кармани – такий жест означає впевненість. Погляд із коса із піднятими бровами і посмішкою – означає зацікавленість, а коли брови опущені вниз із нахмуреним лобом або опущеними кутиками рота, це може означати вороже і критичне відношення.
Швидкість жестів і їх очевидність для людського ока залежить від віку людини. Наприклад якщо дитина говорить неправду своїм батькам, то зразу після цього вона прикриє рот руками, дорослий наприклад доторкнеться до носа, із віком швидкість таких жестів зростає. Однак із віком люди і учаться брехати так, щоб їх не помітили, так наприклад досвідчений брехун може говорити неправду із відкритими обіймами і усміхатись вам. Однак мікросигнали видають його суть, це можуть бути і звужені зіниці очей, піднята брова, викривлення кутика рота. Існують випадки коли мову тіла спеціально навчають для досягнення максимального видовища. Яскравим прикладом цього є конкурси «Міс Всесвіт», де конкурсанток навчають таких рухів тіла, які відображають приязність і відвертість. Чим майстерніше конкурсантка це передасть, тим більше вона заробить уваги суддів. Однак саме такий рух тіла може бути тільки на короткий період, оскільки організм все одно видасть сигнали, що перечать свідомим діям. Також мовою тіла прекрасно оволоділи і політики, про таких політиків говорять, що у них є до цього здібності. Ми всміхаємося киваючи головою, підморгуємо в спробі скрити неправду, однак завжди тіло видає суть і спостерігається невідповідність.
Так наприклад почісування шиї може означати незгоду, відтягування ворітника – тоді коли людина бреше. Руки в кишенях – бажання приховати певну інформацію. Руки розведені долонями угору – із зовні виглядає як відкритість, однак по своїй суті це бажання обдурити. Покашлювання із прикриттям роту, важливо відрізнити чи це є кашель чи дійсно покашлювання, виникає тоді коли брехун бере секундну паузу, щоб отямитись. Аналогічне значення має маніпуляція із цигарками і стаканом води коли задали питання. Існує ряд ознак у яких можна запідозрити обман і не відкритість це: коли починають розмову із далека, уникають прямих поглядів віч-на-віч, постійні зміни пози, великі паузи в розмовах, усмішки частіше чим зазвичай, розмова іде повільніше чим зазвичай, підвищення тону, помилки у словах.

Найменші деталі лиця і очей: піднята голова – впевненість, сильно піднята голова – задиркуватість, закидання голови назад – виклик до дії, нахил в сторону – відкритість і увага, опущена голова – хвилювання і внутрішнє напруження. Повністю відкриті очі – сприйнятливість, витріщені очі – прив’язаність, прикриті очі – інертність і втома, прижмурений погляд – концентрація, разом із поглядом збоку – хитрість і підлість, прямий погляд – цікавість, погляд збоку кутиками очей – скепсис, погляд знизу при нахиленій голові – агресивність, а при зігнутій спині – покірність. Погляд зверху вниз при відкинутій голові – впевненість, відхилений погляд – невпевненість.
Найменші деталі рук: звисаючі – відсутність волі і пасивність, закладені за спину – складне становище і відсутність дій, долоня відкрита догори – пояснення, одна або обидві руки в кишенях – невпевненість і складнощі. Рука складається в кулак – концентрація, потирання рук – думки про вигоду, рухи руками закриваючи лице – бажання приховати, схрещені руки на грудях – захисна реакція. Вказівний палець є знаком концентрації на інших, коли він доторкається до губ – невпевненість, в роті – нерозуміння, біля очей і вух – бажання утекти. Коли кінчики вказівного і великого пальця доторкаються і розставлений мізинець – висока концентрація до найменших деталей. Руки в стегнах – підготовка, руки чи частина тіла сперті на щось – пошук підтримки.
Найменші деталі плечей: високо підняті сутулі і витягнутим підбородком – нервозність, пошук допомоги, невпевненість, страх. Плечі що спадають вперед – слабість, комплекс неповноцінності. Вільні плечі – впевненість, свобода. Відведені назад – сила, активність, переоцінка. Виставлені груди – потреба в соціальних контактах. Впала грудна клітка – замкнутість, пасивність.
Найменші деталі ніг: впевнена стойка (не більше чим дві ширини долонь) – спокій, сила, стійкість. Нерухома поза – сильне напруження, впертість. Перемінна поза при малій напрузі – страх. Похитування на носках – підготовка, агресивність. Широко розставлені ноги – пошук поваги до себе, завищена самооцінка і неповноцінність. Загнути носки в сторони – егоїзм. Носки загнуті всередину – сумнів у своїх силах.
Найменші деталі ходи: ритмічна – впевненість, рівномірна – цілеспрямованість, широкі шаги - активність і підприємливість екстраверсія, короткі – швидкість та обережність інтроверсія, ритмічна сильна (із підсиленою рухливістю стегон) – егоїзм і довірливість, дерев’яна (ходульна, кутова, тверда) – закомплексованість, провисаюча (шурхаючи) – лінь, постійне підняття напружених носків вгору – пошук інтелектуальної переваги.
Найменші деталі посадки: зімкнута – страх і невпевненість, сильно відкрита – лінь і недисциплінованість, одна на одній – самовпевненість і бездіяльність, на краю стільця і випрямленою спиною – зацікавленість, посадка із постійною готовністю вскочити (одна нога повністю, а друга на носку) – недовірливість і страх.
Найменші деталі голосу:
- швидкість: швидка – впевненість і імпульсивність, спокійна – розсудливість, зміни швидкості – невпевненість і збудженість.
- висота: фальцет (головний голос) – інтелектуальний, грудний – емоційний, пронизливий – страх і хвилювання, низький – спокій
- звучність: сильний – життєва сила, тихий і слабкий – стриманість та скромність і слабкість, різкий перемінливий – хвилювання і емоції
- артикуляція: ясна і чітка – дисципліна і пошук пояснень, розпливчата – невпевненість і м’якість та поступливість.
- режим: ритмічність – почуття та впевненість, циклічне – напруження і емоції, округло - текуча – емоції і повнота життя, кутова то - обривчаста – цілеспрямованість.
- інформативність сміху: ха-ха – відкритий, хе-хе – заздрісний, хі-хі – підлий, хо-хо – насмішка, ху-ху – страх.
Найменші деталі поведінки: те що так скривають затемнені окуляри. Переміна в очах – сигнал. Бігаючи очі – тривога, стид, брехня, страх. Блискучий погляд – збудження. Скляний погляд – слабкість. Збільшення зіниць – цікавість, звуження – злоба. Підсилене моргання – збудження, брехня. Також слід врахувати п’яний погляд і погляд наркомана.
Отже ми можемо виділити необхідні нам типи приховування інформації розділивши:

- за поведінкою
обмовки, нецензурні вирази, емблеми – коли індивіда спіймали на словах
паузи, мовні помилки, мінлива мова – страх
підвищення тону, блідість – страх або гнів
пониження тону – печаль
більш гучна і швидка мова – збудження, страх, гнів
більш повільна і тиха мова – сум і печаль
пониження кількості ілюстрацій – неготова відповідь, сум, оцінка слів
збільшення кількості маніпуляцій – брехня
зміна швидкості дихання, потіння, швидше змотування і моргання, розширення зіниць – виникнення емоції
змазана мова – подавлена емоція
сльози – печаль, нестримний сміх
рум’янець – збентеження, стид, гнів, вина
- за типом
неготова відповідь – мінлива мова, паузи, мовні помилки, пониження люстрацій
неемоційна інформація (факти, плани, фантазії) – мовні обмовки, тиради, емблеми
емоції (радість, здивування, втома) – мовні оговори, нецензурні вирази, мікровирази, змазаність мови
страх – мінлива мова, паузи, мовні помилки, підвищення тону, більш гучна і швидка мова, бідність
гнів – підвищення тону, більш гучна і швидка мова, рум’янець, блідість
печаль, вина, стид – пониження тону, більш повільна і тиха мова, сльози, опущений погляд, рум’янець
збентеження – рум’янець, погляд вниз або в сторону
збудження – збільшення ілюстрацій, підвищення тону, більш гучна і швидка мова
сум – зменшення ілюстрацій, більш повільна і тиха мова
брехня – мінлива мова, паузи, мовні помилки, підвищення тону, пониження тону, збільшення маніпуляцій
виникнення емоції – зміна дихання, потіння,глитання, змазані вирази,частіше моргання, розширення зіниць
- за фальшем
страх – відсутність верхніх ознак в зоні лоба
печаль – відсутність верхніх ознак в зоні лоба
радість – нема участі м’язів очей
цікавість – не зростає кількість ілюстрацій, або їх поява несвоєчасна
брехня – нема потіння, зміни дихання або збільшення маніпуляцій
емоція – асиметрія, передчасна поява чи зникнення, несвоєчасна поява
- за мікровиразами
гнів – брови опущені і зведені разом, блиск в очах, рот закритий і губи звужені
насміхання – при піднятий кутик рота із одної сторони (також можна сказати що зліва – емоційна людина, а справа – інтелектуальна)
огида – зморщене лице, верхня губа при піднята
страх – брови при підняті і витягнуті, верхні повіки при підняті, нижні віки напружені, губи трохи витягнуті
печаль – верхні повіки трохи опущені, кутики рота трохи опущені, розгублений погляд
здивування – брови при підняті, очі широко розкриті, рот при відкритий
щастя – невеликі зморшки в кутиках навколо очей, щоки при підняті, задіяні м’язи навколо очей

Також більш наглядним дослідженням є Екман П. Психология лжи – Обмани меня, если сможешь. Питер, Санкт-Петербург – 2010 на основі якого знято кілька сезонів фільму «Збреши мені якщо зможеш»

2.Другий спосіб – стратегічне спілкування із блефом

«Пошук дрібниць» за другим способом можна поєднати із першим способом.
Як відомо є особистості, на яких перший спосіб не діє, оскільки через неадекватність їх психіки вони є стійкими до любих детекторів брехні і спостережень. Завдання блефу в тому, що необхідно зловити на слові, перед тим ввівши в оману і довіру, а інколи просити щоб розповів все у зворотному порядку. Для цього необхідну мати прекрасну пам'ять подій і все чітко занотовувати, так як говорить особа без любих змін. А через деякий час викрививши самі свідчення перепитати. Якщо особа погодиться із своїми «показаннями» значить особа або неуважно слухала або дійсно має неадекватну психіку. В таких дослідженнях головне тримати себе в руках і не приходити до емоцій. Претендента потрібно тримати осторонь від будь яких джерел звідки можна почерпнути інформацію, а також і самому тримати рот за замком із метою того щоб інформація була в оригінальному вигляді. Також свідчення брати на логіку, пробувати уявити себе на місці контактера, враховуючи, що інколи на перший погляд абсурд може бути правдою. За брехунами було помічено, що вони часто створюють макети НЛО, придумають собі ще одного персонажа - контактера для перевірки довірливого, часто використовують інформацію із свідчень інших джерел, можуть розвиватися за рахунок знань дослідника як паразит, також люблять увагу до себе і авторське право багато разів нагадуючи, що тільки вони можуть контактувати і шантажують говорячи, що є безліч інших дослідників. Тому слід тримати контактера в повній ізоляції від по сторонньої інформації за для збереження оригінальності, звернути увагу на джерела інформації із якими контактер вже знайомий, а також те із ким він спілкується на цю тему, допускати до дослідження тільки провірених кадрів, постійно уточнювати і перепитувати, також самому не розповсюджувати по сторонньої інформації із метою не допустити паразитарної поведінки контактера.

3.Третій спосіб – перевірка тексту.

Застосовується тоді коли можливості поспілкуватись чи поспостерігати немає. Це також один із самих складних способів, пов'язаний із детальним документуванням самої перевірки. Важливим є детально зважуючи окрім пошуку недоліків і доказів - пошук можливих джерел, звідки інформація запросто могла бути скопійована із подальшою обробкою.

Слід зауважити, що при розгляді рукопису необхідно знати деякі елементи із криміналістики, ось наприклад як – почеркознавство. Так брехуни інколи мають крупний квадратний інколи нервовий почерк, а інколи прямі, витягнуті, зжаті і замкнуті букви, особливо характерний почерк із різкими натисками. Психічно хворі мають незакінчені букви, деякі перевернуті (такі як «и» і «д»), інші дуже дивної і нерозбірливої форми, широкі букви то опускаються нижче рядка то різко піднімаються із великими крючками. Зменшення розміру букв говорить про приховування інформації особливо коли почерк стає менш розбірливим, а збільшення на оборот. Непропорційні букви свідчать про психологічний розлад. Більш детальніше
Винберг Л., Шванкова М. Почерковедческая экспертиза. — Волгоград: Высшая следственная школа МВД СССР ., 1977.

А ось наприклад такий прилад як – поліграф «детектор брехні» - не завжди відображає правдиву інформацію, так як він відображає любу емоційну реакцію таку як: сором, страх, хвилювання, тобто люба реакція на подразник, а так як є індивіди які вміють брехати без емоцій – ефективність такого пристрою рівна нулю, тим більше що вже в США новий закон забороняє використовувати поліграфи для допиту, а в Польщі і Німеччині дані поліграфа не рахуються як докази, аналогічно як і звуковий поліграф.

Анонім1
Ви дійсно працюєте з контактерами і вам за це платять гроші?
Так я працюю і безкоштовно
Чи просто для вас це-хоббі.Поясніть, чому?
Все починалось із хоббі і перейшло в діяльність...
Нині ми маємо звязки із порядка десятком дослідницьких центрів, і якщо до них приходять листи від контактерів, вони пересилають лист і адресу нам для подальшого аналізу та спілкування безпосередньо із самим контактером
Звичайно, люди починають яку-небудь діяльність з випадка.
Нажаль не було випадка. Тут посприяло захоплення астрономією і біоастрономією ще із дитинства...

Відповім також одну деталь:
Чи існує в Україні(фінансована Росією) організація, що цим займається професійно і хто її кришує та, чи є в Україні любительські організації, окрім данного сайту, в якому незрозуміло...
Фінансовані росією тільки філії російських організацій (таких як ЛАІ, Космопошук, Вауфон, СОІГ-Сталкер)
Однак є і чисто українські зареєстровані організації такі як УНДЦА (як потомки НТО РЕС ім. Попова у Києві, фінансуються за власні кошти) і РІАП (Харківької комісії АЯ)
Також можу сказати що в Росії є філії які працюють на Україну.
Тобто суто українська уфологія має значну перевагу над російською...

Нажаль ніхто із держав нині не фінансує уфологічну діяльність, все суто на власній ініціативі і безкоштовно.

Анонім2
Якщо хтось має при собі артефакти інопланетного походження-ні в якому разі не проявляйте себе,-краще зберегти річ на майбутнє
навіщо?
Якщо ви стали свідком падіння НЛО-зробіть все щоб приховати сліди катастрофи, якщо не має факторів, які вплинуть на ваше здоровя.
Діло в тому що такі випадки дуже рідкі, а знищення слідів катастрофи можна розцінювати лише як вандалізм і ідіотизм
Речі, які ви принесете додому можуть бути небезпечні, тому зробіть все, щоб забезпечити свою безпеку-сховайте їх так, щоб ніхто не знайшов.
А чому небезпечні і на чому саме основані Ваші припущення? Безпеку від кого?
Потім, якщо бажаєте, прикупіть необхідне обладнання та проведіть дослідження данних артефактів
Щоб дослідити такі артефакти потрібна ціла лабораторія молекулярного дослідження
Якщо не маєте бажання досліджувати, продайте
Питання 1: а кому взагалі потрібні ці деталі і який толк із них?
Питання 2: а хто повірить Вам, що вони справжні, коли Ви знищили місце падіння?
Питання 3: в Яку суму оцінювати такі деталі?
але знайте-вас можуть за ці речі вбити, не заплативши і цента.
хто?

Якщо при катастрофі є постраждалі істоти, допоможіть їм але без контакту з ними-особисто я міг би і ризикнути, аби тільки спасти їх.
В смислі без контакту із ними? Тобто навіть не дивитись? Завязати собі очі? А в чому смисл?
Дивіться тільки на їх вигляд
а тут Ви говорите наоборот контактуйте. Так оприділіться дивитись чи не дивитись?
-вони можуть бути небезпечними для вас, але можуть бути і безпечними, як в більшості випадків.
-наведіть приклади?
Поломанний літальний засіб необхідно приховати або......
цікаво яким транспортом перевезти, як камуфлювати, чим розібрати?
Ні в якому разі не вступайте в контакт з владою
краще зверніться до спеціалістів, і ніяких контактів із журналюгами
бо попадете або в психлікарню
а чому?
або на той світ-таких свідків не залишають в живих.
на чому основане Ваше припущення?
Краще співпрацювати з інопланетянами, ніж з властями.
Вірно
А в Україні тим більш.
Невірно
Особисто я зробив би все, щоб відремонтувати їх транспортний засіб та відправити їх додому.
Чим? молотком і сокирою?))
Памятайте-це не тварини, а розумні істоти, які мають рідних-мам, тат та дітей,-і вони можливо їх ждуть і люблять.Будьте людьми!
А можливо вони нас рахують за тварин, або за малорозвинутих істот що забули свою історію?
Я знаю, що моє повідомлення буде видалено!
Не переживайте не буде!)) Однак бачу у Ваших словах тільки екстремізм і не володіння реальним станом речей..."В действительности всё совершенно иначе, чем на самом деле" (А.Сент-Экзюпери)


Сообщение отредактировал phantom199 - Пятница, 15.01.2010, 16:52
Vic
Дата: Пятница, 15.01.2010, 14:45 | Сообщение # 114
Offline
Генерал-лейтенант
Проверенные
Железная Долина
Постов: 637
Награды: 2
На форуме с 24.10.2008


Quote (Гость)
Vic!
Всі ми тут помішані!
А ви мабудь військова-звання майор-це у війську.
В якому роді війск ви числитесь?І скільки вам років?
Чому вас цікавить робота, зв язана з незрозумілим?
Ви бажаєте знайти відповіді на питання, які вас хвилюють?
Може ви хочете, щоб вас забрали в інші світи?Тому і цікавитесь цим.
Ци існує в Україні(фінансована Росією) організація, що цим займається профессійно і хто її кришує та, чи є в Україні любительські організації, окрім данного сайту, в якому незрозуміло, чи спілкуєшся з шпигунами російської федерації, чи щирими українцями, які готові продати душу дияволу за гроші, чи просто Гостями, як я, які розуміють, де в декого ростуть рожки, виглядають копитця та хвостик.
Як відомо, багато країн зацікавленні в отриманні інформації про НЛО і готові платити багато мільйонів, лише за речі, які виготовленні інопланетянами.Все що їх цікавить-технічна перевага.А за інопланетну зброю вони готові взагалі на все!От я задаю собі питання, чи не є данний сайтик-павутинням для "комах", а головний павук сидить в кулуарах і тихенько смикає за павутинку:ловись рибка маленька та велика.Vik, на кого ви працюєте?

Мені подобається особливо те, що нас обов"язково повинна фінансувати Росія. Доброго ранку! Україна - незалежна держава. Ось на неї, рідну неньку, ми і працюємо. Не подобається відповідь? Хочете, як я подивлюсь, шалених грошів? То ви помилились адресою. Тут люди наукою займаються за свій власний рахунок. Халява ФУФЛОлогічного характеру - це у всяких там Канюк і йому подібних. От до них і йдіть собі на здоров"я. А тут вас розірвуть - хочь і роги у нас ростуть, а от ікла теж є. biggrin

---------------------------------------------

Quote (Гость)
Дорогі Співвітчизники!
Не вірьте та недовіряйте нікому!
Вірьте тільки щирим та чесним людям.
Я чесно вас попереджую!

Та ви шо!!! surprised
А звідки це ви вичитали, що УФОЛОГИ ВЗАГАЛІ В БУДЬ ЩО ВІРЯТЬ??? wacko

---------------------------------------------

Quote (Гость)
Прошу прощения. Я скачал книгу у Вас, в предисловии было Ваше имя. И только потом заметил, что это "предисловие к предисловию".
И все равно вызывает интерес, кто такие эти Ирины, откуда взялись и что с ними произошло в дальнейшем. Там же планировалось продолжение книги. Может кому то из посетителей известно что то.

Мама родная! А шо ж будет, если щас после пары я ещё раз сюда зайду и сама скачаю эту книгу да прокомментирую!!! surprised

---------------------------------------------

Quote (phantom199)
Як відомо «Дрібниці вирішують все», особливо коли ці дрібниці можуть поставити під сумнів сам контакт. У середовищі де основна частина світової інформації про контакторів хибна, і існує безліч тих хто уявив себе контактором...
Повинна бути сформована і чітко визначена методика роботи із контактерами і методи визначення достовірності.

Є таке "але" в цьому питанні. Людина може сама свято вірити, що все з нею дійсно відбувалося, а на справді мав місце випадок галюцинації або будь чого іншого. Зміна ритму і глибини дихання через нервове збудження не є ознакою того, що людина бреше. Вона може хвилюватись з інших причин. Наприклад, боятись, що будуть сміятись тощо. До того ж всі люди різні і повинен бути використан на практиці суто індивідуальний підхід.
Сообщение отредактировал Vic - Пятница, 15.01.2010, 14:46
phantom199
Дата: Пятница, 15.01.2010, 17:24 | Сообщение # 115
Offline
Спец по контактерам
Проверенные
Ровно
Постов: 108
Награды: 1
На форуме с 22.06.2008


Вікторія
Є таке "але" в цьому питанні. Людина може сама свято вірити, що все з нею дійсно відбувалося, а на справді мав місце випадок галюцинації або будь чого іншого. Зміна ритму і глибини дихання через нервове збудження не є ознакою того, що людина бреше. Вона може хвилюватись з інших причин. Наприклад, боятись, що будуть сміятись тощо. До того ж всі люди різні і повинен бути використан на практиці суто індивідуальний підхід.

-Ну якщо це позатілесний досвід і людина при відсутності інформації дійсно може його асоційувати із контактами, а такі випадки дійсно є, то необхідно виділити три основні проблеми долідження:

Першою проблемою цього можна назвати те, що дослідники не визначились чи вивчають вони суто фізичну реальність, чи сни. Це дві зовсім різні речі, так як близькі контакти тісно пов’язані із терміном невпізнанний літаючий об’єкт як одна із версій, що є суто фізичним, хоча і дослідження близьких контактів потребує виокремлення у окрему науку. То ніяких прив’язок близьких контактів по термінології до нефізичного світу не повинно виникати, тим більше, що нефізичним світом ще із середини двадцятого століття причому прогресивно займається інститут Монро
*The Monroe Institute [Електронний ресурс] / 365 Roberts Mountain Road, Faber, Virginia, 22938 – Адреса доступу: http://www.monroeinstitute.org/, - Мова. англ., – Телефон: (866) 881 3440 | 434-361-1252, - Електронна пошта: info@monroeinstitute.org
Інститут Монро – є некомерційною організацією яка займається дослідженням людської свідомості. Протягом трьох десятиліть, сотні людей приймали участь в програмах інституту або використовували Hemi-Sync®
*Hemi-Sunc® Binaural Beat Brainwave [Електронний ресурс] /Monroe Products, P.O. Box 505, Lovingston VA 22949, US – Адреса доступу: http://www.hemi-sync.com/, - Мова. англ., - Факс: 434-263-8699, - Електронна пошта: Interstate@Hemi-Sync.com
технологію для різних цілей, включаючи медитацію, свідомі сновидіння і дистанційне спостереження, покидали фізичне тіло, докази
*Moody R. Life After Life: the investigation of a phenomenon – survival of bodily death, San Francisco, CA: HarperSanFrancisco, 2001.
Використання бінауральних ритмів – які не сприймає слух однак сприймає мозок людини, є предметом дослідження нейрофізіологів, які реєструють бінауральні ритми за допомогою електроенцелографії.
*Голуб Я.В., Жиров В.М. Медико-психологические аспекты применения свето-звуковой стимуляции и биологически обратной связи. – СПб ., 2007.-97с.

Це зовсім інша сфера діяльності, яка бере свій початок із досліджень Бехтерева В.М. в психоаналізі
*Бехтерев В. М. Бессмертие человеческой личности как научная проблема - Типография Кюгельген, Глич и Ко - Петроград.,1918
І як відомо всі враження про позаземні істоти у стані свідомих сновидінь і за межами фізичного тіла із їх дивним видом можна списати на локальні особливості нефізичного світу, де ключову роль відіграє процес мислення очевидця. Так наприклад спостереження такого об’єкта можна описати по різному, все залежить від самих переконань очевидця. А отже ми виокремили першу проблему якою є невизначеність дослідників об’єкта.

Другою проблемою дослідження близьких контактів яка варта щоб про неї було згадано, є те, що більшість розповідей очевидців мають вкрай низьку надійність, і це фактично майже неможливо звірити із достовірними даними, якщо не вдаватись до певних хитрощів і секретів, які можна описати як перевірка: міміки і жестів та тест із блефом. Так після детального аналізу показань осіб які заявляють що вони контактери, виявляється що це не є правдою, одних виявити досить легко навіть судячи із їх розповідей, але є інші яких виявити досить важко. Отже другою проблемою є низька достовірність.
*Инструкция об основных критериях при отборе кадров для прохождения службы в органах НКВД – Москва.,1939

Третя проблема – це засоби масової інформації. А як відомо вони свою функцію виконують і часом у погоні за сенсаціями журналісти втрачають здоровий глузд. І розповсюджують в суспільстві різні фальсифікації. І це відіграє основну роль чому при слові «контактер» одразу виникає відповідна реакція – «неадекватна людина». І як відомо це ЗМІ заставляють суспільство так думати і тільки одиниці розуміють, що це чергова сенсація, та – яку так потребує суспільство «хліб і видовища».
*Vallee J. Dimensions. Arguments against the aliens. A Casebook of Alien Contact. Contemporary Books, Chicago-New York. 1988"В действительности всё совершенно иначе, чем на самом деле" (А.Сент-Экзюпери)


Сообщение отредактировал phantom199 - Пятница, 15.01.2010, 17:33
Online
Поддержка
Vic
Дата: Суббота, 16.01.2010, 14:26 | Сообщение # 116
Offline
Генерал-лейтенант
Проверенные
Железная Долина
Постов: 637
Награды: 2
На форуме с 24.10.2008


Quote (phantom199)
Це дві зовсім різні речі, так як близькі контакти тісно пов’язані із терміном невпізнанний літаючий об’єкт як одна із версій, що є суто фізичним, хоча і дослідження близьких контактів потребує виокремлення у окрему науку.

Це правильно, але часто бувають випадки, коли навіть після спостереженні НЛО, яке відбувалося в реальності, свідок може розповідати про контакти вже на борту НЛО, але при цьому обов"язково уточнює, що В НЬОГО БУЛО ВІДЧУТТЯ МЛЯВОСТІ, ТІЛО НАЧЕБТО ПЛИВЛО ПОВІТРЯМ ПІД ДІЄЮ ЯКОЇСЬ СИЛИ (ЛЕВІТАЦІЯ), НЕМОЖЛИВО БУЛО ПОВОРУШИТИСЬ, ПІСЛЯ КОНТАКТУ - ПРОВАЛ У ПАМ"ЯТІ І ЗНОВУ ПРИЙШОВ ДО ТЯМИ ВЖЕ У ЛІЖКУ... Це все може свідчити про те, що насправді матеріального контакту з НЛОнавтами не було, а всі ці спогади - це те, що трапилось з контактером, можливо під впливом випромінювання чи статичного поля НЛО, можливо за чисто психологічними причинами, але ТІЛЬКИ НА РІВНІ СВІДОМОСТІ-ПІДСВІДОМОСТІ, десь на їх межі, начебто це був дуже яскравий сон.
Quote (phantom199)
Якщо при катастрофі є постраждалі істоти, допоможіть їм але без контакту з ними-особисто я міг би і ризикнути, аби тільки спасти їх.
В смислі без контакту із ними? Тобто навіть не дивитись? Завязати собі очі? А в чому смисл?
Дивіться тільки на їх вигляд
а тут Ви говорите наоборот контактуйте. Так оприділіться дивитись чи не дивитись?
-вони можуть бути небезпечними для вас, але можуть бути і безпечними, як в більшості випадків.
-наведіть приклади?
Поломанний літальний засіб необхідно приховати або......
цікаво яким транспортом перевезти, як камуфлювати, чим розібрати?
Ні в якому разі не вступайте в контакт з владою
краще зверніться до спеціалістів, і ніяких контактів із журналюгами
бо попадете або в психлікарню
а чому?
або на той світ-таких свідків не залишають в живих.
на чому основане Ваше припущення?
Краще співпрацювати з інопланетянами, ніж з властями.
Вірно
А в Україні тим більш.
Невірно
Особисто я зробив би все, щоб відремонтувати їх транспортний засіб та відправити їх додому.
Чим? молотком і сокирою?))
Памятайте-це не тварини, а розумні істоти, які мають рідних-мам, тат та дітей,-і вони можливо їх ждуть і люблять.Будьте людьми!
А можливо вони нас рахують за тварин, або за малорозвинутих істот що забули свою історію?
Я знаю, що моє повідомлення буде видалено!
Не переживайте не буде!)) Однак бачу у Ваших словах тільки екстремізм і не володіння реальним станом речей...

У мене з"явилась цікава асоціація. Є в мене дуже характерна кицька породи шотландська висловуха. Я за нею спостерігаю і в мене є таке враження, що всі її проблеми - це те, що вона не вміє розмовляти. Сьогодні на парі (предмет "фізика ядра і частинок") на питання вчителя про деяку константу і спосіб виразити її через інші, мої одногрупники наговорили багато, але порожнього. Раптом у мене з"явилось спонтанне бажання просто показати рукою на певну частину дошки, де зображена теж певна частина формули деякої енергії. Вийшло так, що інтуїція випередила процес перекладання інформації в словесну форму. Вчитель зрозумів і трохи мені допоміг. Виявилось, що я все правильно показувала. Так от, подумала я, якщо цю мою кицьку посадити в цю нашу аудиторію і якось придумати, як зробити, щоб вона зрозуміла що їй по-людськи кажуть, то вона вивчить фізику набагато скоріше і краще за будь-якого з наших студентів.
Часто у будь-кого з нас виникали такі ситуації, що він напевне знав, що повинно бути САМЕ ТАК, але не міг пояснити, ЧОМУ ВІН ТАК ВВАЖАЄ? Але при цьому НІКОЛИ не помилався? Тож, виходить, що наші критерії розуму далеко не досконалі?
Думаю, якби я знайшла справжнього пілота НЛО, що потрапив в аварію, я б взагалі нікому нічого не сказала, заховала б його у себе вдома, якось би придумала, як його, якщо треба, вилікувати (якщо я можу вилікувати майже будь-яку тварину, то і цю істоту зможу - головне знати, до якого земного виду тварин вона ближча). Потім, я думаю, його вже "свої" знайшли б. Не може такого бути, щоб у них було настільки недбайливе ставлення один до одного, щоб не шукати тих, хто зник без вісті, тим більше, при виконанні завдання. Людям,- ви самі тут тільки но читали, - у яких в голові крім грошей і всім, що вони дають, нічого не має, що, буде не байдужа доля такої істоти? Як почують про те, що десь за НЛО платять, так готові в нього самі перетворитись, аби отримати винагороду. Як у нашого анонімного гістя, якого я процитувала, слинка капає! Параноїк, котрому ще й російські шпигуни маряться! Так як тут можна ЖИВУ ІСТОТУ, котра ще й потерпає, ДОВІРЯТИ ТАКИМ НЕЛЮДЯМ???

---------------------------------------------

Quote (Гость)
А ви мабудь військова-звання майор-це у війську.
В якому роді війск ви числитесь?І скільки вам років?

Ой, зовсім забула сказати! Насправді я не майор, а генерал-майор. Числюсь усе своє свідоме життя в військово-космічних силах міжгалактичних формувань Конфедерації, пілот НЛО першої категорії. wink

Добавлено (16.01.2010, 14:26)
---------------------------------------------
ОГО! Я УЖЕ ПОДПОЛКАНОМ СТАЛА!
Сообщение отредактировал Vic - Пятница, 15.01.2010, 18:54
mip
Дата: Воскресенье, 17.01.2010, 20:00 | Сообщение # 117
Гости

На форуме с


Чтобы быть услышанным нужно уметь ясно изъяснятся, иначе это крик сотрясающий пустоту.
Vic
Дата: Понедельник, 18.01.2010, 16:03 | Сообщение # 118
Offline
Генерал-лейтенант
Проверенные
Железная Долина
Постов: 637
Награды: 2
На форуме с 24.10.2008


Quote (mip)
Чтобы быть услышанным нужно уметь ясно изъяснятся, иначе это крик сотрясающий пустоту.

Можно попросить вас лично более ясно изъясниться и не сотрясать пустоту? Я не поняла, кому и по какому поводу было адресовано цитируемое мной.

Добавлено (18.01.2010, 16:03)
---------------------------------------------

Quote (phantom199)
Відповім також одну деталь:
Чи існує в Україні(фінансована Росією) організація, що цим займається професійно і хто її кришує та, чи є в Україні любительські організації, окрім данного сайту, в якому незрозуміло...
Фінансовані росією тільки філії російських організацій (таких як ЛАІ, Космопошук, Вауфон, СОІГ-Сталкер)
Однак є і чисто українські зареєстровані організації такі як УНДЦА (як потомки НТО РЕС ім. Попова у Києві, фінансуються за власні кошти) і РІАП (Харківької комісії АЯ)
Також можу сказати що в Росії є філії які працюють на Україну.
Тобто суто українська уфологія має значну перевагу над російською...

Хочется кое-что вот из этого места всё-таки уточнить. Вопрос в оригинале задавался несколько в иной интонации с сильным нажимом на то, что мы на кого-то работаем. Нам, как следовало уже из текста, адресованного лично мне, платят за информацию об НЛО. Участвуют в этом какие-то гипотетическо-параноидные российские шпионы и "рогатые украинцы". Очень забавно, что подобную ересь я когда-то уже читала. Ею меня буквально обливали не скупясь последователи некой Галины Дымковой. Она, по собственному утверждению, тоже является "контактёром с космосом", выдаёт себя за обладающую уникальным даром целительницу, пишет совершенно бредовые книги и запугивает всех, кто с ней не соглашается, Бог знает чем. Её последователи - натуральные шизофреники. Убедитесь сами. Вот здесь всё написано (после сообщений о Скунсе, который пишет, идёт непосредственно о Галине Дымковой. Извиняюсь сразу за приведенную в качестве цитат нецензурщину):
http://ufo-zp2.mylivepage.ru/blog....C%D0%B0
Quote
577 дней назад Цитата Сообщить о спаме
Вот тут тоже:
http://www.liveinternet.ru/users/mayron_unborn/pos...

Там с кодировкой проблем, поэтому лучше заходите и читайте по адресу. Сюда не копирую. А ещё лучше, если вы прочтёте про туманности и галактики.

Коммент:
Догадываюсь, что ему просто нечем заняться и не с кем пообщаться. Общаться он вообще, как видим, не умеет, психическое отклонение ему не даёт возможности заниматься ни работой, ни учёбой, вот он и сидит днями и ночами в интернете и фигнёй страдает.
Давно не заглядывала в свой ящик, сессия, экзамены... Открываю на днях папку "спам", а там целая куча писем! Такое впечатление, что сам себе пишет! Одно письмо таким именем подписано, другое - другим... С одного адреса, причём...
Вообще, интересный диагноз. Жаль, что я не психиатр, ато б взяла его в качестве материала для защиты диссертации!
Одно время я общалась с мадам из бывших, сейчас гражданкой США, Галиной Дымковой. Вот это было представление! Эта дамочка утверждает, что с ней в контакт входит сам высший разум и она типа от него пишет тупейшие и безграмотнейшие, зато очень религиозно-фанатичные книги. Есть у неё кучка учеников, которые её считают настоящим пророком. Однажды на её форум зашёл некий питерец Олег Покровский, который, по иронии судьбы, себя тоже считает пророком, только он типа Гермес воплощённый. Ну и началось это самое... А я в эту струю как раз попала. Мы с Олегом с начала типа дружили, потом он моей мамаше по телефону каких-то гадостей про меня наговорил... Ну я на него и разозлилась. Критику он мою на свои пророчества, кстати, нормально воспринимает. Но вот Галя Дымкова чего творить начала! А что творить начали её ученички! Цитирую их письма. Это будет но комментс:

От: mailer@nontraditionalhealing.com Внести в адресную книгу
Кому: lovepower3000@yahoo.com
Тема: Светлана
Дата: Mon, 12 Dec 2005 10:10:49 -0700

Это сообщение от Светлана на Non-Traditional Healing Форумы (
http://www.nontraditionalhealing.com/ ).
Администрация Non-Traditional Healing Форумы не несёт никакой
ответственности за содержание этого письма.

Текст сообщения:

Здравствуйте Вика.

Сразу хочу сказать, что вам не доверяю, уж извините, что на прямую.
Вы с Покровским и Олегом на одной ноге? Так вы же из-за
Запорожья ( я смотрела на форуме Сознание), а они из Питера? Что-то
неувязочка получается.
Хотите в чём разобраться, подстраиваясь "под своего парня". Что
форум у
Галины нечистый? Да чище Галины я не встречала за свои 40 с хвостиком
лет
ни одного человека в мире.
Не верю, я вам Вика. Вы мне напоминаете шпиона, который пришёл с целью
на форум изнутри посеять смуту и хаос, как Жрец, пришедший от
Покровского. И ищите любые зацепки, чтобы закрыть её форум. А может вы и
есть Покровский? Два раза фотографию свою меняли.
В начале - узкоглазая ( как вы пишите вас обозвал Покровский), на
фотографии,
теперь на фотографии другое лицо - широко-глаза. Зачем вы на форум
пришли?
Выявлять Жрецов и Покровских? Так это без вас сделала уже Галина.
А может и вам деньги платят? Почитайте форум на Русской рекламе
внимательно. Я поставила линк для Татьяны, на форуме. Там раскрыли
некоторых преступников (бывших русских эмигрантов между прочим),
которым
платили деньги по 25 тыс. американских долларов, вот Такие фсбешники
Жрецы и
Покровские, и которые наподобие Жрецов, шпионажем занимаются в
Америке,
чтобы наркотики продавать. Мало им благ, что дала Америка, так нет же,

сказка золотой рыбки продолжается . Хотят быть владыками земли - ваши
эти
Фсбешники Покровские и его жрецы-подонки.
Слушайте Вика, кто бы вас не нанял, не лезьте к Галину. Она не
занимается
расколом в России или Украины и не претендует ни на чью власть. Человек

живёт знаниями от Бога: не курит, не пьёт, наркотиками не занимается и

оружием не торгует.
И передайте вашему Покровскому, что у него будут
большие неприятности, если он только посмеет влезть на территорию
Америки со
своими законами, как это пытался сделать Жрец- фашист проклятый. Да он
сам
писал, что он фашист, не скрывая. А теперь испугался своих поступков?
Передайте своему Покровскому, что ничего у них не получится.
Я кажется поняла всех вас. Вы такого контакта, как у Галины, не видели
в
своей жизни. У неё нет сумасшествия наивных глупых верующих людей в
Бога,
которых можно запугать и прибегнуть к хитрости, пролезая "рубахой
парнем".
Галина сильнее всех в ДОБРЕ и психика у неё здорова, на горе им. Вы
уже
сами в этом убедились. Как вы все заволновались, что Высший Разум
на
самом деле реально Есть и может разоблачить гнусность преступников
человечества. И Галина это доказала легко. Она не прикрывается
никакими
авторитетами "знаменитых мастеров - учителей. Покровскому стало
страшно,
что вдруг все начнут общаться с Высшим Разумом и разоблачат его подлые
тайны
и намерения? А кто за Покровским стоит? Я повторяю, у Галины нет
сумасшествия верующих в Бога!
Покровский ваш не верил ни во что: ни в Бога, ни в НЛО, пока не
столкнулся с Галиной. А то, что я сигнал дала, куда следует, что он
угрожал
мне - так это факт. А Галину никто из Сознания не выгонял. Галина
послала
статью " Телепатический контакт" на личную почту администратора сайта
Сознание, а тот выставил эту статью, без разрешения Галины, на свой
форум и
начали поливать статью ( то есть Галину) и поносить грязью саму
Галину.
Галина после того, что прочитала на форуме, зарегистрировалась и
попросила
администратора своим постом, немедленно снять её статью и её
регистрацию, и
разоблачила этим администратора, назвав его действия грязными и
нечестными. Вот и вся история с Галиной и Сознанием. У Галины на тот
период
не был своего форума, и она поэтому хотела познакомится в начале с
администратором этого сайта. А он ей плюнул в душу, поставив без
разрешения её статью и вылезла вся их гнилая сущность.

Одумайтесь Вика. Покровского точно кто-то другой зомбирует. Он давно
уже
сидит на психогенераторе. Это видно всем! А он вас в свою очередь,
зомбирует по цепочке, и делает с вами, что хочет.
А Галина под такой защитой... что никому и не снилось. И потом она
успела
уже выпустить свою вторую книгу, разоблачив преступников-мафиозников
и
психотронных подонков, хоть ей и автомобильную катастрофу подстроили с
беременной на седьмом месяце невесткой, желая остановить выпуск книги
Мафия
против Бога ( там же доказательства их преступления есть в
документах). Их
машину влупили в зад. А впереди четыре трака ( дальнобойщики на таких
машинах ездят) ехали. Машина - в гармошку, а невестка только ушибы
получила. А живот её вообще не пострадал, как будто кто-то закрыл
собой, и с
ними всё в порядке. Родилась у Галины внучка здоровая, а с Галиной
тоже
ничего не случилось. Но от удара по машине, захлопнулись все двери в
машине
и пошёл угарный газ. А Бог сказал Галине - "бей по переднему стеклу" и
через Галинину руку ударил в ту точку стекла, где оно от удара
разлетелось в
маленькие осколки.
И свою третью книгу, Галина выпустила уже на четырёх языках по миру и
никто не смог ей запретить её выпустить.
Америка - свободная страна. А Россия - страна рабов.
Мне жаль вас. Вика - Покровский- Жрец"

Светлана

Коммент: Точно! Я Покровский-Жрец! Бедный Олег!

От: mailer@nontraditionalhealing.com Внести в адресную книгу
Кому: lovepower3000@yahoo.com
Дата: Wed, 14 Dec 2005 22:10:07 -0700

Это сообщение от Светлана на Non-Traditional Healing Форумы (
http://www.nontraditionalhealing.com/ ).
Администрация Non-Traditional Healing Форумы не несёт никакой
ответственности за содержание этого письма.

Текст сообщения:

Привет Викуся.
Я Галине вчера написала, что у меня недоверие к тебе.
Знаешь почему? Потому что язык у тебя в письме как раз тот самый,
когда
кто-то под кого-то подстраивается, чтобы не разоблачили.
У меня был знакомый парень, который говорил: Света, если мужик врёт,
то он
обязательно под бабу подстроится и приблатнённым акцентом, как у тебя
Викуся.
А вот, что Галина мне ответила по поводу тебя, Викуся ( надеюсь
Галина не
обидится на меня).
... Света, я знаю "Викторию" очень хорошо. Работает на
правительственном
уровне и надеется, что я не узнаю. IP, постоянно меняющиеся (
Запорожье,
Днепропетровск, Киев...) - это говорит само за себя.
Не обращай внимание на её ответы.
Её никто не хочет задевать, потому что все знают об этом.

От: "Evgeniy Simonov" Внести в адресную книгу
Кому: "J.E.N."
Тема: Re: Зайди-ка на форум-ка...
Дата: Fri, 10 Mar 2006 11:29:06 +0300

Ты лучше скажи, кто тебе платит и сколько? Я был на форуме, и не только
на этом!!!
По-моему, у тебя проблемы с международным правом - это раз!
Слово "ГалинЫном" пишется через И - Галинином - это два!
Ты не видишь разницу между настоящим чудом и деятельностью секретных
служб (возможно, видишь и работаешь по их заказу) и то и другое - это
следствие того, что у тебя нет внутри искры Божьей - ну, нечем увидеть!!!
- это три!
Ты очень подлая и очень этим гордишься! Сподлила, получилось - ах, как
тебе хорошо! От таких как ты, меня тошнит! Ты провоцируешь на убийство!
Какое счастье, что есть такие люди, как Галина!
Ты не можешь, или не хочешь отличить секту от свободного творения!
Живи как хочешь. В конце-то концов, ты все-равно остаешься наедине с
собой - а представь себе, что вокруг тебя только такие как ты -
клеветники и психопаты!!! Первоклассная компания.
Что ж ты меня хочешь удалить с форума - не угоден???
Пока...

Коммент: Ну, с этого надо было и начинать! Вика! Дай денег!!!

От: "svetlana" Внести в адресную книгу
Кому: lovepower3000@yahoo.com
Тема: ????????????
Дата: Fri, 10 Mar 2006 20:13:49 -0500

Здравствуйте.
Хочу Вас предупредить, что на Вашем сайте, стоят статьи какой-то Викуси.
Будьте очень осторожны с ее статьями, потому-что этот человек Викуся - психически больна, это говорит даже сама ее мама.
Вы ведь понимаете, что кому как не матери знать своего ребенка.
Она пишет, что она уфолог?
Какой уфолог?
Она работает в супермаркете г Запорожья и является агент каких-то спец. служб. - это все с ее слов.
Потом она рассказывала, что во сне имела какой-то контакт.
Занимается каким-то остральным карате.
Дружит с Олегом Покровским, который объявил себя, вы даже не можете представить - пророком.
Вы представляете, как нарушена у обоих психика?
Ее друг Покровский вообще скоро сядет в тюрьму, потому-что его сын занимается какими-то махинациями в интернете.
Будьте очень осторожны.
Всего доброго.

Коммент: Вообще-то, Викуся - это я (Виктория), обращение было к кому? Письмо пришло на мой адрес... Есть ещё одна Викуся?

Далее следует уже диалог с появившемся в моём дневнике типчиком "от Галы":

Quote
171 день назад Цитата Сообщить о спаме
Здравствуйте, Viktoriya. Я знаю, почему вы так чихвостите Галину Дымкову - вы женщина с параноей. Вы что ей завидуете, что она живёт в Америке, а вы туда попасть не можете? Мне кажется у вас паранойя. Я лично знаком с Галиной и несколько лет назад я встречался с ней в Киеве, когда она приезжала туда в гости. Это замечательная и мудрая женщина. То, что вы о ней пишете, подставляя её учеников, придуманных вами, это полное не соответсвие с её образом. Она вылечила мою мать от язвы желудка, которой она страдала более 20 лет. И скажу вам больше, последняя книга Галины пользуется большой популярностью не только в Москве (мой друг прислал мне из Москвы её книгу), но и по всей России, даже в далёком Новосибирске. Ваша глупость очернить имя Галины достойна "похвалы". вы даже себе представить не можете, что своим чёрным пиаром, вы поднимаете её имя до огромной высоты. Имя, которое пытаются испачкать такие мелкие сошки, как вы. Есть очень хорошее определение о значимости человека: если о человеке не говорят плохо или хорошо - он инфузория. Очевидно вы пишете эту грязь, что б прославить своё имя за счёт авторитета Галины. Это очень нечистоплотно с вашей стороны. Каждый завистник знет своё лицо и создавая пиар Галине этим самым вы показываете что это лицо ваше. Если б вы не выставляли имя Галины напоказ, то никто не знал бы, что вы вообще живёте на земле. Так, что пиар Галины сработал в обратную сторону авторитета к цожалению для вас. Она не может быть такой, как вы её описываете, по определению, что её имя звучит везде, на всех русских и зарубежных сайтах, а ваше имя только здесь на вашем форуме. Я знаю мои слова вам не приятны, но что поделать, каждый должен стоять на своём месте. Ваша паранойя вас оправдывает, поэтому обиды на вас нет. Однако если вы не остановитесь, то вас действительно примут за сектантку, которая борется с такими как Галина. Я бы сказал больше, но боюсь вы обидитесь и не потому что я верен Галине или её пониманию жизни, а вижу сколько она приносит людям пользы даже такой, как вы. Желаю вам разобраться в себе и не портить самой себе карьеру, если таковая имеется. Если б вы знали, как я далёк от знаний об НЛО и всего, что с ними связано, знаю одно: талант, который получила Галина от бога нельзя купить ни за какие деньги.

Мой ответ последовал (я вообще люблю отвечать. Хи-хи...):

Quote
Да, да, да, да, да!!!!!
170 дней назад Цитата Сообщить о спаме
Ой, молодой человек! Как мило с вашей стороны было это - посетить мой скромнейший сайт и даже в друзья ко мне напроситься! Вот только знаете ли, сейчас не модно создавать кумиров по типу совковых монструозов. Те, кто сильно кричит о собственном величии, сильно смахивают на современных украинских политиков. А что касается язвы желудка, то ваша мама могла ею просто никогда не страдать и не нуждалась бы в лечении, если б знала, по какой причине можно заболеть вот такой оказией! А если - тем более! - Галина Дымкова замечательная и мудрая, то какого члена партии она пишет то, от чего у людей желудочная колика по причине безудержного смеха? О да! Галина вознесла своё имя на пьедестал почёта. Почётный клоун всех времён и народов! Особенно было смешно читать их грызню с Олегом. Галина так любит, я погляжу, его фамилию! Называет его исключительно - ПОКРОВСКИЙ!!! Я недавно написала Олегу, что его лицо бы взяла и написала портрет польского шляхтича времён Руины. У него очень типичная внешность!!! Галина часом не влюблена в него? У меня подозрение! Она столько внимания ему уделяла! Она так искуссно срывала на нём злость! Оооо!!! И вообще - с чего вы взяли, что это всё пиар? Это просто моё скромное хобби - стебать дурачков и истеричек, возносящих себя до небес. У меня ещё на очереди Вадим Александрович Чернобров с его гениальной "Энциклопедией уфологии" и Геннадий Белимов с чудо-книгой "Близость с пришельцами". Последнюю - прекрасную подборку извращённых сексуальных фантазий отечественных мазохисток я уже начала комментировать на УФОДОСовском форуме. Буду рада вас видеть там. Галину пригласите и особенно Светлану. О, Светлана! О это светлое имя! Как я соскучилась за её конвульсиями и припадками гнева!!! Вот вам адрес:

http://ufodos.org.ua/forum/5-116-1#528

(никнейм Vic)

По поводу же моего имени. Те, кто со мной общается давно и плодотворно, знает обо мне всё. Я сама в рекламе не нуждаюсь. Чтобы так, как вы и ваши коллеги, орать о себе на каждом перекрёстке! Кто я такая? Кому надо, тот давно про меня всё узнал. Галина была в Киеве? Что ж в Запорожье не заехала? Могла б зайти в гости. Ато у Светланы (тоже влюблена???) уже появилась фантазия, что я и Олег - одно лицо!!! И, пардон, как я могу испортить себе карьеру, комментируя Галину? Это всё равно, что преподавателей нашего университета пугать, что они вылетят с работы, если прокомментируют с кафедры ваше данное сообщение. Хотя, такое у нас ПРОСТО НЕ ЧИТАЮТ!!! СЧИТАЮТ НИЖЕ СВОЕГО ДОСТОИНСТВА. Я повторяю - я эксклюзив, у меня хобби такое!!! Я вообще физик. А Галина - бывший музыкант. И что тут моей карьере грозит, позвольте узнать? Если бы Галина была человеком хорошо воспитанным и не трусливым, то не побоялась бы прийти на ЛЮБОЙ форум, где я есть и общаюсь с людьми, и прокомментировать то, что я пишу, если она считает, что права она, а я пишу чушь собачью! И пусть докажет, что ИМЕННО ОНА ПРАВА, А НЕ Я!!! И не тем, что ей сказал какой-то "космический разум". Этот факт научным, напомню, не является. Свою отсебятину Галина этим своим истеричным воплем не оправдает. На поверку же она - обыкновенная бабка-шептуха того же пошиба, что и многие наши "экстрасенсы" и прочие "чудо-целители". Гипноз, НЛП и вот такие, как вы демонстрируете, способы грубо и бестактно ездить по мозгам... Расчитано на людей малообразованных и со слабой волей. И Галина очень хорошего о себе мнения, если считает, что я пишу ТОЛЬКО О НЕЙ! ЛИБО ЖЕ ОНА НЕ УМЕЕТ ЧИТАТЬ... Что скорее... Итак, я жду вас на форуме УФОДОС, надеясь на ОТКРЫТЫЙ ДИАЛОГ.

http://ufodos.org.ua/forum


Quote
Да бог с ним, пусть пишет!
167 дней назад Цитата Сообщить о спаме
Ну, знаю, спамит человек! А иначе просто не умеет. Так воспитан. Да пускай себе пары выпустит! Зачем же так жестоко сразу модерастить! Если хамить начнёт, так я его сама просто в чёрный список выкину. У них в компашке иногда, когда сильно заносит (см. анекдоты про занос), начинают писать про то, какая я шпионка и как я до этого лечилась в дурдоме. Оказывается, в шпионы берут только тех, кто лечился в дурдорме - имейте в виду! Ну а вот сейчас, видимо сильно испугавшись за собственную репутацию, поняв, что без тормозов далеко не уехать, чел пишет следующее:

"Если бы всё было так, как вы говорите, то книги Галины Дымковой, как впрочем книги Лазарева и Норбекова никогда бы не попали в мировую русскую библиотеку он-лаин. Это здесь:

\r\n

http://www.koob.ru/dimkova_galina/

\r\n

Кроме всего прочего, я нашёл в инете, что Галина, оказывается, не только пишет книги, но также преподаёт в университете по своему учебнику:

http://www.nontraditionalhealing.com/courses.asp?l...

\r\n

http://www.nontraditionalhealing.com/CourseDetail....

А кто такой Покровский? - Нет, не знаю такого. То, что Галина не ходит по форумам и с вами не спорит - это понятно, кто вы, а кто она? Извините, Виктория, я больше не стану вам отвечать. Скажу откровенно, я не люблю завистников и клеветников."

Вот только будте осторожны со ссылкой! Когда я навожу на неё курсор, идёт предупреждение о том, что ССЫЛКА ЭТА ПОДОЗРИТЕЛЬНА!!! Интересно, что, оказывается, автор знаком с Галиной УЖЕ только через интернет! А как же лечение мамы??? Он лайн??? Это первое. Второе. Книги выпускают все, кому не лень. Только печатают БЕСПЛАТНО далеко не всех. Вот, например, поэтесса Вера Фёдоровна Шмыга, чьи книги я иллюстрировала, является членом союза писателей Украины. Её печатают БЕСПЛАТНО! Сейчас я пишу по согласию на рецензию от зав. кафедры украиноведения ЗНТУ фантастическую повесть. Если понравится - у меня есть шанс тоже издаться бесплатно. Это - привилегия избранных. А отсебятников, повторюсь, довольно много и все они лезут со своими книжонками во все места, сравнивают себя с Норбековым и т.д. У Галины нет даже образования, чтобы быть психзологом и ТЕМ БОЛЕЕ (!!!) ПРЕПОДАВАТЬ В УНИВЕРСИТЕТЕ!!! У нас в ЗНУ с магистратурой можно быть ТОЛЬКО АССИСТЕНТОМ!!! Чтобы читать лекции и экзаменовать надобно иметь уже аспирантуру!!! Галина, извиняюсь за грубость и нецензурнщину, ОБОРЗЕЛА В КОНЕЦ!!!

Последнее. Напала эта дамочка на мена сама. Напала первая. Я просто пришла, наивная девочка, на её дурацкий форум и, надеясь на то, что там нормальные люди, принялась писать по собственному соображению. До этого на этом форуме был и упомянутый Олег Покровский. Был его туповатый ученичок Андрей Ф. по прозвищу Жрец (пожрать любит). У них с Галиной возникла такая эффектная свалка, что это надо было видеть. Вот Светлана в своём письме, которое я цитировала выше, по отголоскам тех событий и маразмирует. И вот теперь они НЕ ЗНАЮТ, КТО ТАКОЙ ПОКРОВСКИЙ!!! Забоялись!!! И вообще, при чём тут зависть? Я, как уже написала и для особо одарённых ещё раз повторяю, критикую очень многих. И очень многих по хорошим заслугам. Если бы Галине действительно было по барабану и её репутации бы ничего н еугрожало, то НИКТО БЫ ТАК ИЗ ЕЁ КОМПАШКИ ПО ЕЁ УКАЗКЕ НЕ НЕРВНИЧАЛ В МОЙ АДРЕС. Сами-то унижаются! Я видела, кстати, Светлану (одно из прозвищь в нэт Лана) на многих форумах и всегда эта дамочка скандалит и оскорбляет всех, КТО НЕ СОГЛАСЕН С "СУПЕРМЕГАУЧЕНИЕМ ГАЛИНЫ ДЫМКОВОЙ"! Её часто банят. Это факт. Кто вытерпит такое ХАМСКОЕ ПОВЕДЕНИЕ??? Так что, сами виноваты и нечего валить с больной головы на здоровую. А пипеть, пардон, - не мешки таскать. Это и я умею. Но за свои слова (как сказал бы В.А.Чернобров, "за базар") надо отвечать...

Пожалуйста, объясните только, на какие такие мои сообщения этот Сергей мне отвечать н енамерен? Я ему что, пишу??? Хи-хи... Глюк, однако!!! Сам припёрся, сам и будь добр - пошёл вон!

Относительно того, какие перспективы у украинской уфологии при отсутствии финансирования. Естественно, что серьёзные учёные хотят работать тоже серьёзно. Но для этого им явно не хватает материальной базы так как для проведения как полевых исследований, так и лабораторных анализов полученного материала просто необходимы жизненно деньги. Закупка дорогостоящего оборудования, а тем более создание собственных лабораторий - как я вижу, на сегодня дело антиреальное. Поэтому до сих пор уфологами себя обзывают все, кому не лень, которые по большому счёту никакого отношения к науке не имеют, занимаются откровенными спекуляциями и подделками, торгуют липовыми свидетельствами. Это сильно дискредитирует уфологию и, на мой взгляд, является главным тормозом на пути признания молодой науки наукой "большой". Только истинное признание уфологии позволит нам получать финансирование благодаря связи с Академией наук Украины. Другого пути я не вижу. Всё остальное- уход в секты.


phantom199
Дата: Вторник, 19.01.2010, 23:30 | Сообщение # 119
Offline
Спец по контактерам
Проверенные
Ровно
Постов: 108
Награды: 1
На форуме с 22.06.2008


А где вообще инфа о контактах Галины и подобных? Можно глянуть?

"Только истинное признание уфологии позволит нам получать финансирование благодаря связи с Академией наук Украины. "
-А для этого надо научные методы работы..."В действительности всё совершенно иначе, чем на самом деле" (А.Сент-Экзюпери)
Vic
Дата: Понедельник, 25.01.2010, 16:24 | Сообщение # 120
Offline
Генерал-лейтенант
Проверенные
Железная Долина
Постов: 637
Награды: 2
На форуме с 24.10.2008


Да где-то на её сайте: http://nontraditionalhealing.com/
По крайней мере, там было. Она пишет книги, которые ей якобы диктует какой-то её космический учитель или даже сам Высший разум. На её форум я попала из-за некоторых проблем, которые в последствии мне помог решить только университет. До этого я шлялась по всяким эзотерикам и контактёрам, едва меня не подсадили на всяких Аштаров-Крайонов... На форуме Сознание появилась Светлана ("девочка" Дымковой) и вот как раз там я и познакомилась с ними. Оказалось, что туда она пришла, чтобы отомстить "подлому фашисту Покровскому". Дело закончилось баном, а меня чёрт понёс знакомиться с Дымковой. В то время я была такой дурочкой зелёной, что аж вспомнить страшно! С тех пор сильно поумнела...
Сообщение отредактировал Vic - Понедельник, 25.01.2010, 16:36
Форум УФОДОС » Аномалистический форум клуба УФОДОС сайта "Украина аномальная" » Уфологический форум » КОНТАКТЕРЫ: Украинский аспект! (Контактеры с инопланетянами - кто они?)
Поиск:

· Доска почета
h2o
Репутация:3
Постов: 832
Alekc
Репутация:2
Постов: 753
Vic
Репутация:5
Постов: 637
valcan555
Репутация:2
Постов: 583
ufodos
Репутация:8
Постов: 336
kipr-1
Репутация:-1
Постов: 305
obuvatel
Репутация:0
Постов: 193
Fucker666
Репутация:2
Постов: 171
gurza-g
Репутация:1
Постов: 166
gholst
Репутация:0
Постов: 162