Главная АЗ » 2011 » Январь » 31 » Невідома тварина на Рівненщині душить кролів, індиків та курей

12:05

Невідома тварина на Рівненщині душить кролів, індиків та курейПоки міліція разом із мисливцями продовжує шукати загадкового звіра, який налякав місцевих жителів у Здолбунівському районі, той, здається, перебрався за кількадесят кілометрів. Минулими вихідними невідома тварина внадилась до кількох обійсть у селі Зоря Рівненського району. Вісім мертвих кролиць зранку знайшла біля розчинених кліток місцева жителька Марія Гелешко. А в її сусіда нічний гість задавив кілька індиків та курей. З іншої вулиці міліціонерам поскаржились мешканці ще трьох господарств. «На місце події виїхала слідчо–оперативна група міліції, — розповідає Інна Березовська з ВЗГ УМВСУ. — Загалом того дня у селі було зафіксовано тринадцять мертвих кролів, сім курей та чотири індики». 

У регіональній державній лабораторії Головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області кажуть, що у мертвих тварин інфекційних захворювань не знайшли. «У цього хижака дуже міцні щелепи, — розповів директор лабораторії Віктор Ракович. — Він так сильно стискав жертви, що в них потрощені грудні клітки, ребра, численні травми внутрішніх органів, зокрема, серця, легенів, печінки. У двох кролів на грудях звір прогриз 5—8 см отвори й виїв серце та легені. В усіх тварин на потилиці та грудях залишилися глибокі сліди від зубів хижака. Не можу стверджувати, що цей звір випиває кров у жертв. Розтин показав, що у більшості тварин кров залишилася. Версію, що домашню живність вбила хвора на сказ лисиця, вовк, чи собака, одразу ж відкидаю. Ймовірно, що це зробив якийсь інший хижак. За 35 років моєї роботи такого масового знищення кролів і птиці у господарствах селян ще не бачив».

«Такого в нашому селі ще не було, що б за ніч стільки живності пропало, дивується й сільський голова Зорі Анатолій Гуз. — Кожен із кролів вагою по 3—5 кг. А «воно» перегризло їм шиї й поскладало на землі в рядок. Не можу зрозуміти, як «воно» відкрило клітки».

«Не спійманий — не злодій! — заявив з приводу подій у Зорі новопризначений начальник управління МВС України в Рівненській області генерал–майор Олег Сало. — Зловимо — побачимо, що воно таке. Принаймні знаю, що загадкова істота ходить і на Львівщині, звідки я родом». Генерал закликав жителів Рівненщини надійно зберігати домашніх тварин, а у випадку виявлення невідомого звіра негайно повідомляти про це правоохоронців.

Богдан ДЕМ'ЯНЧУК, "Україна Молода", 22 квітня 2010 року


© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Область Украины: Ровенская
Просмотров: 6343 | Добавил: ufodos | Теги: Чупакабра, Ровенская
похожий материал

Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛА

Знаете ли вы, что...
Министерство обороны Великобритании 20 октября 2008 г. выложило на сайте 19 файлов с документами об НЛО, который в тот же день посетило 264 тыс. интернет-пользователей

В этот день...
Сегодня (52 лет назад) 24 февраля в 1966 году с помощником Генерального секретаря ООН К.В.Нарасимханом детально обсуждался проект системы международного контроля и наблюдения НЛО, подготовленный по поручению Генерального секретаря ООН У Тана Колменом фон Кевицким. ...Стильні та практичні акрилові ванни будь-яких розмірів та форм.

Когда будет разгадана тайна НЛО?
Всего ответов: 1787


Сказано...
Фрэнк Дрейк

Все, что мы знаем о формировании и эволюции Солнечной системы, планет и жизни на Земле, говорит о том, что последовательность событий на них явилась результатом абсолютно нормального и, по сути, неизбежного процесса. То, что произошло в нашей Солнечной системе и на Земле, должно было произойти во многих-многих местах