Главная АЗ » 2010 » Июль » 13 » Музей ноосферы в Сумах. Школьники познают НЛО!

18:37

Музей ноосферы в Сумах. Школьники познают НЛО!В Сумской школе открыли музей ноосферы, где школьники изучают НЛО!

... Прагнення заглянути в невідоме, пізнати непізнане, спонукало керівника гуртка «Юний еколог» Литовку Володимира Вікторовича через нестандартні, новаторські підходи наблизитися до розуміння даної проблеми. Одним із алгоритмів роботи даного гуртка є місцевий шкільний осередок «Ромни-Космопошук» регіональної науково-пошукової групи «Космопошук» (м. Київ), однойменного міжнародного науково-дослідницького об’єднання (центр м. Москва, Росія). Презентований екологічний проект «Розум у космосі та його можливі форми» – це результат краєзнавчих, науково-дослідницьких експедицій та інтенсивних спостережень за довкіллям вихованців ЗОШ № 5.

Дітей зацікавило питання, чи являється територія сучасної Роменщини аномальною зоною. Розглядаючи цю проблему, пошуковий загін здійснював одноденні пошукові експедиції по Роменському, Недригайлівському, Буринському, Липоводолинському, Конотопському районах Сумської області, Талалаївському, Срібнянському – Чернігівської, Лохвицькому – Полтавської області. Також дослідження проводилися (під час літнього оздоровлення дітей ) в Криму. Численні світлини, відеокадри, що зберігаються в шкільному архіві, співпраця з громадськими науково-пошуковими об’єднаннями, науковцями, провідними уфологами України – ось вагомі аргументи для дискусії про існування різних форм розуму у Всесвіті. 

У 2007 – 2008р.р. школярі проводили безперервні спостереження за повітряно-наземним середовищем. Вивчаючи проблему НЛО, вони були заінтриговані високим рівнем секретності та незначним обсягом фактів про аномальні об’єкти. На планеті є багато місць, де спостерігається підвищена активність НЛО. А чим особлива в цьому плані Роменщина? Це питання стало першим поштовхом для школярів на шляху до пошуків аномальних об’єктів та вивченням аномальних явищ.

Перший крок зробив наш земляк, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України, провідний уфолог, почесний член «Ромни-Космопошук» – Олексій Володимирович Переход. Він опублікував у місцевій газеті невелику замітку про аномальні явища. Пізніше було надруковано статті: «Роменщина аномальна», «І в нашому небі щось літає…», В. Литовки. Для учнів ЗОШ № 5 це був хороший стимул для творчості та пізнавальної діяльності.
Вони почали пошук інформації про АЯ. Різноманітна література, статті, повідомлення, реферати, екологічні проекти, стали першим наріжним каменем для створення (першого в Україні) шкільного музею ноосфери та музею НЛО.

Пізніше були встановлені зв’язки з Всеукраїнским науково-дослідницьким центром вивчення аномалій «Зонд», Всеросійським науково-дослідницьким об’єднанням «Космопошук», різними регіональними пошуковими групами. Нещодавно в школі було сформовано місцевий осередок регіонального науково-пошукового об’єднання «Космопошук». В ньому працює 25 школярів молодшого, середнього і старшого віку. Пошукова група складається з 3 ланок на чолі з командирами ланок. Є командир та заступник. Це ядро «Ромни-Космопошуку». У кожній паралелі класів школи є представник пошукової групи. Тому будь-яка інформація незвичайного змісту завжди під нашим контролем. Нам допомагають майже всі учні школи і навіть учителі. Діяльність групи полягає в:

  • Збиранні та накопиченні інформації з різних джерел про АО та АЯ (школярі - члени групи - ланкові - заступник, командир - член-кореспондент «Космопошуку» (В. Литовка) - керівник регіональної групи («Україна-Космопошук» - О.В. Переход, м. Київ) - міжнародне НПО «Космопошук» – Росія, м. Москва.
  • Виявленні та фіксуванні через експедиційні пошукові дії об’єктів та явищ невідомої природи.
  • Аналітична робота в формі засідання групи (щотижня).
  • Поповнення експонатами і матеріалами шкільного музею.
  • Анкетуванні очевидців АЯ, АО.
  • Робота з громадськістю (опитування місцевого населення).
  • Індивідуальні й групові планові одноденні експедиції (вихідні та святкові дні, канікулярний час.
  • Спілкування (обмін інформацією) з аналогічними дослідницькими науково-пошуковими об’єднаннями України.
  • Залучення до роботи інших школярів, дорослих.
  • Сприяння та допомога зацікавленим науково-пошуковим структурам.

Члени «Космопошуку» брали участь у зйомках сюжету ТСН для телевізійного каналу «1+1», допомагали експедиційній групі «Зонд». В школі проведено фотовиставку «Вікна в інші світи», відбулося відкрите засідання учнівської пошукової групи «Ромни-Космопошук» (для директорів місцевих шкіл та учнів) «Аномальні явища на Роменщині». О. Переход провів декілька уроків астрономії для учнів 8-11 класів. У 2009 році на Роменщині планується робота двох експедиційних груп (район с. Холодник) з метою дослідження явищ полтергейсту. Також будуть проведені виїзди до аномальних ділянок. Для проведення досліджень залучатимуться учні «Космопошуку». 

Учні «Космопошуку» вчаться проводити спостереження за різними об’єктами в довкіллі. Вони вміють виявляти аномальні об’єкти повсюди: на Роменщині, в Криму (під час відпочинку), навіть у Києві на Хрещатику (Андрій Бараннік з 10-А). Паралельно з пошуками АО йому вдалося виявити кілька видів рослин і тварин, які занесено до Червоної книги України та Червоного списку Сумщини. Андрій визначив ареали пальчастокорінника травневого, жужелиці садової. Вперше на Роменщині (фахівцям обласного центру невідома така інформація) він знайшов жука – вусача земляного хрестоносця (ЧКУ – І категорія). Школяр навчається в Малій академії наук України, є обласним стипендіатом (стипендія голови державної адміністрації).

Романюк Олександр, навчаючись дуже навіть посередньо, зміг проявити себе з найкращого боку в іншому плані. Він переміг в одному тематичному обласному фотоконкурсі. Ним зроблено найчіткіші денні та нічні фотознімки АО. Учень постійно проводить свій час у різноманітних експедиціях.

Найменші, п’ятикласники, тільки розпочинають свій шлях до науки. Гурток «Юний еколог» – невід’ємна складова «Ромни-Космопошуку». Очолює юну зміну пошуковцям учениця 5-А класу Папій Таня. Їх світогляд починає формуватися з шкільної парти. Але віддачі від такий дітей ніяк не менше. Часто дитина бачить Всесвіт набагато більшим і ширшим, аніж доросла людина. Майбутнє академічної науки саме в таких дітях. Деякі учасники «Космопошуку», як Голоднікова Тетяна, Сороколат Денис (зірок з неба під час навчання не знімав), вже закінчили школу. Але, ми вважаємо, що їх дослідницька робота не була марною як і найкращі шкільні роки. Все це підтверджує давню тезу про те, що необдарованих дітей не буває. 

Для вивчення АО органів чуття, якими наділила нас природа вже недостатньо. На допомогу приходить сучасна цифрова техніка та електронні засоби зв’язку. Такі технічні засоби все «бачать» в інфрачервоному спектрі випромінювання. Більшість аномальних об’єктів виявляється тільки під час перегляду відзнятого матеріалу на комп’ютері. Але може допомогти інтуїція (відчуття чи почуття присутності когось чи чогось). Відстань до об’єкта не має значення. Підвищена активність НЛО спостерігається вздовж русел малих і середніх річок (Сула, Великий Ромен, Хмелівка, Борозенка та ін.) але найбагатший матеріал зібрано в долині Сули. Напевно під руслами водних артерій розташовані тектонічні розломи. У цих місцях проводяться нафтогазовидобувні роботи, знаходиться близько 100 діючих свердловин.

Так у березні 2007 року за допомогою відеокамери над лісом було виявлено нерухомий об’єкт сріблястого кольору, овальної форми. Він з’явився раптово. Всього 4 секунди і висновок фахівців з НАН України був безапеляційним, – це не метеорологічний зонд, а тіло невідомої природи. Нами зроблено перше припущення, що НЛО – це можливо форма Вищого розуму, надзвичайно технологічне утворення, дуже нещільного структурування. Альтернативна гіпотеза пояснює природу АЯ впливом на нашу свідомість невідомих для науки форм енергій чи полів, які здатні існувати в інших вимірах (світах) простору, енергії, часу. Безперервна (не дискретна) логіка мислення підказує, що НЛО має всі ознаки інтелекту (за нашими критеріями мислення).

Ще одна форма іншого розуму трактується нами як «Літаючі стержні» ( уфологічний термін). Пошуковою групою на фото та відеокамеру було зафіксовано 5 об’єктів з «крильцями» біля с. Андріяшівка. Дещо пізніше їх виявили над ботанічним заказником недалеко від с. Коржі. В обох випадках небо було безхмарним. Таку форму стержнів ми зафіксували вперше. Рухаються вони в будь якому напрямку. Дехто вважає, що «літаючі стержні» нагадують тварин, які проявляють ознаки інтелекту. Вони проникають до нас із паралельних світів. Їх почали вивчати порівняно недавно але сам факт такого існування переконливо доводить про багатогранність форм життя та розуму на нашій планеті.

Чергова біла пляма для науки – згустки енергії на світлинах зроблених як цифровою технікою, так і плівковими фотокамерами. Це ефірні безтілесні тіла хмаркоподібного типу – «Мислеформи». Можливо вони є нашими матеріалізованими думками-емоціями. Якщо це так, то людство й про свою сутність та походження знає небагато.

Сьогодні досить часто на Роменщині можна спостерігати сліди впливу на поверхню землі невідомої сили (енергії). Ознаки її дії видно за змінами рослинного покриву на так званих аномальних полянах (авт. термін). Аномальні поляни – це ділянки поверхні, які контрастують за різними параметрами з сусідніми. Вони виникають завжди на схилах балок чи пагорбах, майже завжди округлої чи овальної форми. Перебування в зоні їх впливу відчутно впливає на психічний стан та самопочуття людини. Такі блюдцеподібні поляни змінюють поведінку тварин. Собаки обходять їх стороною, худоба там не пасеться. Радіоактивний фон іноді перевищує нормальний в 4 рази. Якщо виявлена поляна «свіжа», то дія невідомих сил з часом поступово знижується. Слід відзначити, що польові формації Роменського типу принципово відрізняються структурою від аналогічних (за назвою) широко відомих на території Великої Британії пшеничних формацій та від малюнків у пустелі Наска в Перу.

Дехто скаже: «Для чого і кому все це потрібно? Чи існує в цьому сенс життя?». Відповідь однозначна – допоки перед людиною буде існувати невідоме й таємниче, вона завжди буде творити, пізнавати неосяжний Всесвіт, маленькою частинкою якого вона є сама.
Гармонійне співіснування різних форм життя та розуму визначено Вищим розумом Всесвіту. Допоки інші форми розуму не проявляють себе нам, не означає, що людство не повинно бути готовим до контакту. І від того, як відбуватиметься наша еволюція, залежить (можливо) майбутнє інших світів.
 


© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Область Украины: Сумская
Просмотров: 3834 | Добавил: ufodos | Теги: музей, Сумы, уфология, 2008
похожий материал

Всего комментариев: 0


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]