Главная АЗ » 2008 » Октябрь » 19 » Українські винищувачі мало не збили… НЛО

18:28

Українські винищувачі мало не збили… НЛО 
Повідомлення про рух від польського кордону у бік Києва “маломірної повітряної цілі” поступило на командний пункт Миргорода. З миргородського аеродрому військ ППО України по тривозі злетіли два винищувачі “Су-27”.
Усі спроби військових, які чергували на КП, встановити контакт з незрозумілим об’єктом закінчилися нічим: він не відповідав і не реагував на жоден із запитів. Коли повітряна ціль наблизилася до Житомира, напереріз їй з Миргорода уже підлітала двійка “сушок”. Льотчики не поспішали вступати “в клінч”, не пересвідчившись на всі 100, що мають справу з “ворогом”.
Втім, бортові локатори їх “Су-27” при підльоті до Житомира нічого недозволеного в небі не знаходили. Повітряна ціль, яка так була стривожила перед цим “наземних” військових, несподівано зникла і з інших радарів.
Винищувачі розвернулися і полетіли назад в Миргород. Як припускає «Московский комсомолец», схоже, що на екрани радарів військ протиповітряної оборони України таки протиснулося НЛО.
19.05.2004 11:39 Джерело/автор: forUm


© Украина Аномальная
При копировании материала ссылка на источник обязательна
Область Украины: Киевская
Просмотров: 4703 | Добавил: ufodos
похожий материал

Всего комментариев: 0А ЧТО ВЫ ДУМАЕТЕ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ?
Имя *:
Email:
Код *:
ПРАВИЛА

Знаете ли вы, что...
Шнеки — разновидность НЛО, стержнеобразные объекты от нескольких сантиметров до нескольких десятков метров. Одна из теорий говорит о том, что это неизвестные науке биологические виды животных

В этот день...
Сегодня (51 лет назад) 22 сентября в 1966 году "сплющенный шар" неподвижно висел в течении 10 минут на небольшой высоте над Запорожьем (Украина). ...

Возраст посетителей сайта Украина аномальная
Всего ответов: 4227


Сказано...
Джордано Бруно

Нелепо полагать, что не существует других живых существ, другого вида мышления, другого разума, кроме известных нам